YOJU New Casino Преглед

Age Limit
YOJU
YOJU is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillVisaNeteller
Trusted by
Curacao
Total score7.6
Добрите
+ Чист и лесен интерфејс
+ Брз и сигурен депозит и повлекување
+ Дарежлив бонус за бесплатни вртења

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (4)
Јапонски
Англиски
Германски
Норвешки
БонусиБонуси (8)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојдеБонус за пријавувањеБонус кодови
ВИП бонус
Кешбек бонус
Неделен бонус
ВалутиВалути (4)
Јапонски јен
Американски долари
Евра
Канадски долари
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (4)
Јапонија
Австралија
Канада
Норвешка
ИгриИгри (12)
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (17)
Bank transferBitcoin
Coinspaid
Credit Cards
Crypto
Debit CardEcoPayz
Interac
MuchBetter
Neosurf
Neteller
Siru Mobile
Skrill
SticPay
Venus Point
Visa
iDebit
СофтверСофтвер (45)
1x2Gaming
Amatic Industries
August Gaming
Authentic Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Habanero
Igrosoft
Iron Dog Studios
Leander Games
LuckyStreak
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Platipus Gaming
Play'n GO
Playson
PlaytechPragmatic PlayQuickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
TVBET
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

About

Онлајн казиното YOJU е посветена на обезбедување на најбезбедна можна средина за нашите клиенти. Сите клиенти можат да постават ограничувања на играта на нивните сметки за време, депозити или обложување. Овој бренд се придржува до правилата за одговорно играње.

Марката е управувана од Dama NV, која е регистрирана во Курасао под број 152125 и лиценцирана од Antillephone NV 8048/JAZ2020-013. Friolion Limited, кипарска компанија, управува со веб-страницата.

YOJU

Games

Посетителите на казиното YOJU ќе најдат повеќе од 3.000+ игри за да одговараат на сите вкусови. Има автомати за игри на среќа, блек џек, рулет и други казино игри во живо. Сите игри се од лиценцирани производители и имаат RNG сертификати за интегритет. Можете да бидете сигурни дека игрите се 100% отпорни на измами. Сите производи одат без проблем поради високиот квалитет на платформата.

YOJU

Withdrawals

Минималниот лимит за едно повлекување е 20 евра. Максимумот зависи од избраниот систем на плаќање, иако најчесто е 4.000 евра. Дозволено е повлекување до 2.500 евра неделно и 10.000 евра месечно. Платформата го задржува правото да бара верификација во моментот на повлекување.

Bonuses

YOJU нуди дарежливи бонуси на новите и членовите што се враќаат. Почетниците се наградуваат за депозити во две промоции: а пакет за добредојде за првите 4 депозити и лотарија за првите 5 депозити. Првиот бонус до $500 + 340FS се активира со минимален депозит од $20. Наградната игра започнува кога се зголемуваат депозитите и може да донесе до €500+1700FS.

Мини-потрагата Drue Tedective е дизајнирана да ги запознае посетителите со политиките, правилата и другите важни услови и услови на онлајн казиното. Исто така, наградува со промотивен код за дарежлив бонус.

Промоциите на Reel Master's Day и Reel Hot Chili Party се достапни за редовните играчи. Клиентите можат да добиваат бесплатни вртења и други награди секоја недела.

Languages

Англиски (Австралија, Канада, Велика Британија), германски, норвешки, јапонски.

Mobile

Софтверот SoftSwiss го напојува казиното. Компанијата е одговорна за поддршка на проекти со многу клиенти: казина, размена и аукции. Сите игри на YOJU работат без проблем на компјутерите и мобилните уреди.

Software

Ќе најдете игри од Bgaming, Ezugi, Белатра, Evolution, IGT, Leander, Pragmatic Play, Quickspin, Thunderkick и други познати производители. Над 60 провајдери ги претставија своите дела во висококвалитетната платформа YOJU.

Support

Играчите можат да добијат деноноќна поддршка од казиното YOJU. До нив може да се дојде преку е-пошта support@yoju.casino, формулар за повратни информации и разговор во живо на веб-страницата.

Персоналот има развиено и дел за ЧПП со детални одговори на прашања за сметки, верификација, трансакции со пари и технички проблеми.

Deposits

Брендот нуди практични и брзи системи за депозити и повлекувања: е-паричници, криптовалути, банкарски картички и трансфери, мобилни плаќања. Лимитите зависат од избраниот систем на плаќање, но најчесто лимитите се поставени на 10 - 4000 евра.

Според општите правила на веб-страницата, жителите на следните земји не можат да прават депозити и да играат за пари: САД, Велика Британија, Франција, Шпанија, Украина, Курасао и неколку други земји. Ви препорачуваме да ги прочитате Условите и правилата пред да играте на платформата.