Топ 20 Quickspin Ново Казино

Quickspin е развивач на игри кој на казината им обезбедува волшебни игри речиси десет години. Нејзините игри ги играат илјадници гејмери дневно на онлајн казина низ целиот свет. Разновидноста на игри што ги нуди привлекува многу играчи, а игрите на Quickspin поттикнуваат испробување на различни жанрови и теми.

На страницата, играчот може да прочита повеќе за Quickspin, неговите игри и карактеристики. Овде, играчите исто така можат да најдат список на нови казина што ги содржат нивните наслови во нивниот избор на игри. Сите најнови информации за овие возбудливи и привлечни игри се достапни за сите заинтересирани.

Топ 20 Quickspin Ново Казино
Нови Quickspin казина и игриДоверливи сајтови за казино Quickspin
mk Country FlagCheckmark

22BET

mk Country FlagCheckmark
До 600 долари
Show less...Прикажи повеќе
Добијте го бонусот
 • Широк опсег на плаќања
 • 12000+ слотови
 • Достапно спортско обложување
Show less...
Прикажи повеќе
 • Широк опсег на плаќања
 • 12000+ слотови
 • Достапно спортско обложување

Отворено во 2018 година, казиното 22Bet е за модерно обложување и игри, насочени кон глобалните пазари. Во сопственост и управувано од TechSolutions NV, казиното е обезбедено со лиценцирање на јурисдикцијата на Курасао. Играчите кои бараат спој на казино игри и спортско обложување би биле импресионирани од корисничкиот сајт 22Bet со едноставен распоред.

До 1500 € + 150 бесплатни вртења
Show less...
Прикажи повеќе

  1xSlots е меѓу познатите имиња во индустријата за онлајн казино. Zavbin Ltd е сопственик на потфатот, но со него управува Orakum NV, популарен оператор на казино лиценциран во јурисдикција на Курасао. Основан во 2017 година, брендот е меѓу ретките казина кои нудат коцкање со биткоин, меѓу другите криптови.

  До $120 + 120 вртења
  Show less...Прикажи повеќе
  • 96%+ исплата на врвни спортови
  • Брза услуга за клиенти
  • Казино за спортско обложување
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • 96%+ исплата на врвни спортови
  • Брза услуга за клиенти
  • Казино за спортско обложување

  20Bet Casino е компанија во сопственост и управувана од TechSolutions Group NV, истиот оператор за игри зад National Casino и 22Bet. Казиното е лиценцирано во јурисдикција на Курасао од страна на Органот за игри на среќа Курасао. Една работа за 20Bet казиното е тоа што има и обложувалница за љубителите на спортско обложување.

  До €500 евра + 200 бесплатни вртења
  • Пријателски на мобилен телефон
  • Прифатени бикоини
  • Достапна е спортска книшка
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • Пријателски на мобилен телефон
  • Прифатени бикоини
  • Достапна е спортска книшка

  Wazamba Casino е новоотворена веб-локација која се грижи за играчи од целиот свет. Основана е во 2019 година и ја води Araxio Development NV, искусен играч во индустријата. Wazamba има генерално позитивна онлајн репутација. Казиното е особено популарно во Индија бидејќи прифаќа индиски рупии, има хинду веб-страница и нуди локални игри.

  До 1000 € + 100 бесплатни вртења
  • Табла за најдобар играч
  • Чист дизајн
  • Повеќејазично казино
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • Табла за најдобар играч
  • Чист дизајн
  • Повеќејазично казино

  Откако се здоби со лиценца за игри од Управата за игри на Курасао во 2018 година, Националното казино е прилично ново во светот на iGaming. И покрај својата младост, оваа TechSolutions Group работеше онлајн казино нуди вртоглава низа игри и придобивки за новите и стручните коцкари. Националното казино содржи стотици возбудливи и забавни игри, кои може да се играат на компјутер и мобилен, од најреномираните програмери во индустријата.

  До $500 + 100 бесплатни вртења
  • Бонус понуди за добредојде
  • 3500 игри
  • Достапно е инстант играње
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • Бонус понуди за добредојде
  • 3500 игри
  • Достапно е инстант играње

  Номини Казино е сосема ново онлајн казино што започна во август 2019 година. Бидејќи новоотвореното казино Номини се потпира на многу даватели на игри за да опстане меѓу мноштвото онлајн казина, може да очекувате огромен избор на игри на оваа платформа. Казиното има лиценца Курасао, а матичната компанија, 7StarsPartners, веќе управува со неколку други онлајн казина, така што не мора да се грижите за сериозноста на Nomini Casino. Номини се приклучува на портфолиото на операторот заедно со Alf Casino и Yoyo Casino, меѓу другото.

  500 € Бонус за добредојде + 250 вртења
  • Повлекувања во рок од 24 часа
  • Разговор во живо 24/7
  • Мобилен пријателски дизајн
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • Повлекувања во рок од 24 часа
  • Разговор во живо 24/7
  • Мобилен пријателски дизајн

  Пин-ап е онлајн казино која е основана во 2016 година. Таа е во сопственост на Carletta NV компанија која е целосно регистрирана и со седиште во Курасао. За релативно ново онлајн казино, има широк спектар на игри вклучувајќи слотови и игри на маса. Некои од овие игри имаат различни варијанти. Без оглед на уредот што го користите за пристап до интернет, вие сте во добра позиција да играте на Pin-Up казино. Можете да се најавите преку вашиот прелистувач и играјте веднаш или преземете апликацијата и инсталирајте ја на вашиот мобилен уред. Казиното еволуираше пријатно и сега нуди играње во живо исто така.

  1500 $ + 150 бесплатни вртења
  • Голема разновидност на софтвери
  • Онлајн казино со забавна тема
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • Голема разновидност на софтвери
  • Онлајн казино со забавна тема

  Барате ново, различно казино? Нешто познато, но во исто време невообичаено? Добредојдовте во иновативниот свет на казиното Gate777.

  25 $ Прв депозит без ризик
  Show less...
  Прикажи повеќе

   Казиното Скатерс првпат беше отворено за бизнис во ноември 2019 година. Казиното е во сопственост и управувано од група искусни директори на онлајн казино со децениско искуство во индустријата. Scatters.com се откажува од важните работи што ги обезбедуваат другите казина во корист на навистина едноставно, наградувачко и сигурно искуство со игри.

   300 €/1BTC + 100 бесплатни вртења
   Show less...Прикажи повеќе
   • Прифаќа криптовалута
   • Повеќе јазици
   • Разновидност на методи за депонирање
   Show less...
   Прикажи повеќе
   • Прифаќа криптовалута
   • Повеќе јазици
   • Разновидност на методи за депонирање

   Казиното Бао е родено во 2019 година, што значи дека е едно од најновите онлајн казина со најсвежи игри и карактеристики, вклучително и прекрасна жолта, бела и виолетова шема на бои. Зад оваа страница е Direx NV, која исто така работи со многу други интернет казина. Казиното Бао е лиценцирано во Курасао.

    Казиното Frumzi е платформа за онлајн игри основана во 2020 година со легална регистрација од Комисијата за игри на Курасао. Оваа платформа му служи на европскиот пазар за игри и други офшор гејмери заинтересирани да земат примероци од неговата широка разновидност на игри и други возбудливи карактеристики. Сајтот и неговите игри се достапни и на десктоп и на мобилни уреди.

    100% до 300 долари
    • Дневни Джакпот
    • Поддршка во живо достапна 24/7
    • 1000+ слот игри
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Дневни Джакпот
    • Поддршка во живо достапна 24/7
    • 1000+ слот игри

    Основана во 2000 година, BetVictor е меѓу најдобрите платформи за онлајн коцкање денес. Казиното е во сопственост на BetVictor Limited, која е лиценцирана и регулирана во неколку јурисдикции, вклучувајќи ги Велика Британија, Ирска и Гибралтар. Додека започна како спортска книга, BetVictor сега го има онлајн казино игри и игри со дилери во живо исто така.

    200 € + 200 врти
    • 20+ Опции за плаќање
    • Низок минимален депозит
    • Паѓа и победи турнир на Блек Џек
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • 20+ Опции за плаќање
    • Низок минимален депозит
    • Паѓа и победи турнир на Блек Џек

    Основан во 2020 година, Megaslot е меѓу најновите потфати во сопственост на N1 Interactive Ltd, познат малтешки казино оператор. Ова е истата компанија која води казино SlotWolf, Mason Slots Casino, Bob Casino, Paradise Casino и DuxCasino . Мегаслот е лиценциран и регулиран во јурисдикција на Малта од страна на Органот за игри на Малта (MGA).

    До $700 + 40 вртења
    • Казино и спортско обложување
    • Виртуелни спортови
    • Вртења без лојалност
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Казино и спортско обложување
    • Виртуелни спортови
    • Вртења без лојалност

    BetMaster.io е платформа за коцкање која им овозможува на клиентите да се обложуваат на еСпортови, виртуелни спортови, спортови покрај игрите во казино. Зад ова казино стои голема компанија iGaming со седиште во Кипар, позната како Reinvent Ltd. Работите во BetMaster се регулирани од владата на Курасао. Веб-страницата има едноставен кориснички интерфејс со кој е многу лесен за навигација.

    До 50% бонус над 300 долари
    • Ново онлајн казино
    • Повеќе од 6000 игри
    • Повеќе делови од слотови
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Ново онлајн казино
    • Повеќе од 6000 игри
    • Повеќе делови од слотови

    JV Spin Casino е нова веб-локација во сопственост на Zavbin Ltd. Неодамна беше претставена на пазарот со над 7000 игри за избор. Веб-страницата има неверојатни карактеристики и понуди како што се бесплатни вртења без депозити. Достапно е за играчите на казино на глобално ниво, со седиште во Кипар и лиценца од Курасао.

    • ВИП награди
    • Казино гребнатинки
    • Понудени награди по случаен избор
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • ВИП награди
    • Казино гребнатинки
    • Понудени награди по случаен избор

    Ако барате а ново онлајн казино што доби големо внимание, дефинитивно треба да го проверите Cookie Casino. Создаден е во 2020 година, но веќе собра голем број учесници. Органот за игри на Малта му ја додели на Cookie Casino целосната лиценца и регулатива (MGA).

    100% до $500 + 100 вртења
    • Пријателски на мобилен телефон
    • 3 бонуси за добредојде
    • 3D-тема
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Пријателски на мобилен телефон
    • 3 бонуси за добредојде
    • 3D-тема

    Казиното Cadabrus е основано во 2020 година. Cadabrus е висококвалитетно онлајн казино во сопственост на Romix Ltd., истата компанија што ви го донесе LightCasino. Казиното Cadabrus е многу лесно за користење и за гледање, благодарение на неговиот едноставен и минималистички распоред. Темата на казиното е цртана, а кога ќе пристигнете ќе ве пречекаат различни циркуски ликови.

    До 500 € + 200 бесплатни вртења
    • Пријателски на мобилниот телефон
    • Бонус понуди за добредојде
    • Достапна е спортска книшка
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Пријателски на мобилниот телефон
    • Бонус понуди за добредојде
    • Достапна е спортска книшка

    Рабона е најсовремена онлајн казино и спортска книшка со огромен избор на висококвалитетни игри. Казиното Рабона, отворено во 2019 година, е лиценцирано и регулирано во Курасао.

    До $/€ 400 или 5 BTC + 200 вртења
    • Транспарентна политика
    • Широк спектар на игри
    • Без дополнителни надоместоци за депозити
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Транспарентна политика
    • Широк спектар на игри
    • Без дополнителни надоместоци за депозити

    LevelUp е онлајн казино основана во 2020 година и во сопственост на Dama NV, компанија регистрирана според законите на Курасао. Веб-страницата нуди игри, промоции и турнири. Соработувајќи со бројни провајдери на софтвер, LevelUp може да се пофали со 2000+ наслови во своето портфолио. Сепак, локацијата е недостапна во многу источноевропски и азиски земји.

    Бонус за добредојде до $200 + 200 вртења
    Show less...Прикажи повеќе
    • Пријателски на мобилен телефон
    • 6000+ игри
    • Повеќејазично казино
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Пријателски на мобилен телефон
    • 6000+ игри
    • Повеќејазично казино

    Основано во 2020 година, казиното Gslot е релативно нов учесник во индустријата за коцкање. Нејзината мајка компанија, N1 Interactive Ltd, работи под лиценца од Органот за игри на среќа на Малта. Gslot доаѓа во статичен интерфејс кој е едноставен, може да се плови, помалку го одвлекува вниманието и е лесен за користење. Веб-страницата е исто така добро оптимизирана за мобилни корисници.

    Прикажи повеќе
    Show less
    Нови Quickspin казина и игри

    Нови Quickspin казина и игри

    Quickspin е шведски производител на игри кој го започна своето производство во 2011 година. Стратегијата на компанијата од самиот почеток беше да му обезбеди на пазарот игри кои играчите не ги виделе досега.

    Многу развивачи на игри објавуваа игри кои беа слични една со друга и визуелно и според нивните карактеристики. Ова го испровоцира Quickspin да ја преиспита гејмерската област и да произведе игри кои беа иновативни и инспиративни.

    Квалитетот и експертизата што Quickspin ги стави во своите производи се исплатеше. Играчите ширум светот ги сакаат игрите и најдобрите онлајн казина ги спакуваа своите полици со наслови на Quickspin.

    Quickspin воведува околу 12 нови игри годишно што го покажува обемот на детална работа што се вложува во нив.

    • Ghost Glyph беше објавен во септември 2020 година и има совршена тема за времето на Ноќта на вештерките. Играта содржи опседната куќа со духови, урни и мерач за паранормалност.
    • Артемида против Медуза излезе во август 2020 година со својата историја заснована на грчкиот мит за божицата Артемида која се обидува да ги убие чудовиштата на морињата. Оваа игра има карактеристики бонуси и бесплатни вртења за гејмерите да уживаат.
    • Vampire Senpai од јули 2020 година е возбудлива игра базирана на ориентална хорор приказна која е прекрасно преведена во онлајн казино игра.

    Избор на играта Quickspin

    Quickspin се фокусира на развивање на широк спектар на видео слотови за онлајн казина, а најдобро е познат по своите елаборирани и детални игри кои имаат украсени заднини и аудио искуство што одговара на него. Игрите се преполни со специјални функции и анимации во играта за да го направат искуството поживо.

    Слот Goldilocks and the Wild Bears е заснован на познатата детска приказна со неколку посебни карактеристики и хумор што одговара на темата.

    Genie's Touch е видео слот кој е преполн со функции за уживање. Овој слот инспириран од 1001 ноќ нуди бесплатни вртења и бонус игра за да стигнете до богатството на Џинот.

    Нови Quickspin казина и игри
    Доверливи сајтови за казино Quickspin

    Доверливи сајтови за казино Quickspin

    Многу од нови казина имаат Quickspin игри од кои играчите можат да изберат. И иако добар избор на игра е важен, има неколку работи што играчот треба да ги земе предвид при изборот на нова страница за онлајн казино:

    • Тие секогаш треба да го проверуваат органот за игри што го гарантирал тоа лиценца под кој работи новото казино. Оваа информација може да се најде на главната страница во подножјето.
    • Други сертификати од трети страни се исто така добар знак дека играте на безбедна и доверлива локација.
    • Праведноста е исто така важен фактор и се гарантира со користење на генератор на случаен број.

    Обезбедете ги новите казина Quickspin

    Секогаш е мудро да се избере сигурно и сигурно ново казино за играње. Треба да се чувствувате удобно да префрлате пари на вашата сметка и да не се грижите за трансакциите што минуваат низ.

    Можете да бидете сигурни во веродостојноста на казиното со проверка на лиценцата и софтверот за шифрирање што го користи за заштита на вашата сметка. Зачувајте ги вашите лични податоци за себе и креирајте силна лозинка за вашата сметка.

    Услугата за клиенти што ја обезбедува казиното може исто така да ви каже за нејзината сигурност. Поддршката за корисници треба да биде достапна во секое време и преку повеќе форуми.

    Доверливи сајтови за казино Quickspin