Vasy Casino New Casino Преглед

Age Limit
Vasy Casino
Vasy Casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Curacao
Total score7.6
Добрите
+ Сосема ново казино
+ Брзи повлекувања
+ Персонализиран бонус пакет за добредојде

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2022
ЈазициЈазици (4)
Англиски
Германски
Норвешки
Француски
БонусиБонуси (13)
High Roller бонус
Reload бонусБез обложувачки бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за лојалност
Бонус за натпревар
Бонус за пријавување
ВИП бонус
Депозит бонус
Кешбек бонус
Неделен бонус
Роденденски бонус
ВалутиВалути (4)
Американски долари
Евра
Канадски долари
Норвешки круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Разговор во живо
Телефонска поддршка
ДржавиДржави (7)
Австралија
Австрија
Германија
Естонија
Нов Зеланд
Финска
Франција
ИгриИгри (19)
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (24)
AstroPay
AstroPay Card
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Cashlib
Coinspaid
Credit CardsDebit Card
E-wallets
Fast Bank Transfer
Jeton
MasterCardMuchBetter
Neosurf
Neteller
Siru Mobile
Skrill
Sofort
Sofort (by Skrill)
Trustly
Visa
Visa Debit
Zimpler
СофтверСофтвер (49)
1x2Gaming
BB Games
BF Games
BTG
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Boomerang
Booming Games
DreamTech
Elk Studios
Endorphina
Evolution GamingEzugi
Felix Gaming
Felt Gaming
Fuga Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
Ganapati
Genesis Gaming
Habanero
Hacksaw Gaming
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Mascot Gaming
Microgaming
Multislot
NetEnt
OneTouch Games
Oryx Gaming
Play'n GO
PlayStar
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
QuickspinReal Time Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Stakelogic
Swintt
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Wazdan
Xplosive
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

За Vasy Casino

Vasy Casino е New Casino основана во 2022 и е наведена со novcasinorank-mk.com од 15.02.2022 . Овој New Casino веќе има вистинско име за себе во индустријата, а подолу ќе разгледаме за што се работи.

Vasy Casino оценува 7.6 од 10 врз основа на целокупното корисничко искуство на казиното, бонусите, бројот на понудени игри, прифатените плаќања и други фактори.

Игри понудени на Vasy Casino

novcasinorank-mk.com ги фаворизира Vasy Casino за неговите бонуси од 1750 евра New Casino . Овој New Casino нуди многу видови популарни и возбудливи игри како што се Блек Џек, Кено, Карибски Студ, Бакара, Бинго и многу други.

Софтвери достапни на Vasy Casino

Овие популарни игри на New Casino им се донесени на играчите од некои од најдобрите производители на iGaming во казино индустриите. Софтверите за коцкање што ги поддржуваат игрите на казиното вклучуваат имиња како што се Yggdrasil Gaming, Evolution Gaming, Quickspin, Thunderkick, NetEnt , за да наведеме неколку.

Прифатени методи на депонирање на Vasy Casino

Играчите на Vasy Casino можат да изберат од избор на начини за депонирање пари пред да играат.

Бидејќи казиното е популарно во земји како што се , меѓу другото, Vasy Casino прифаќа главни методи на депозит како Bank transfer, MuchBetter, Visa, MasterCard, Debit Card , како и Visa и Mastercard.

Зошто да играте во Vasy Casino ?

Иако Vasy Casino е прилично нов во бизнисот, тие се тука да останат. Фановите на казино избираат Vasy Casino поради нивните иновативни начини и модерна технологија.

Vasy Casino е безбедносен New Casino кој е темелно истражен од CasinoRank. На novcasinorank-mk.com ги оценуваме и прегледуваме само лиценцираните New Casino .

Играчите можеби имаат некои прашања или можеби ќе сакаат да дознаат повеќе за одговорното играње. Ве молиме посетете ги следните веб-локации за помош или повеќе информации.