Sloty New Casino Преглед

Age Limit
Sloty
Sloty is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission
Total score9.0
Добрите
+ Нови игри неделно
+ Брзи повлекувања
+ Интерактивен дизајн

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2017
ЈазициЈазици (5)
Англиски
Германски
Норвешки
Фински
Шведски
БонусиБонуси (5)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (21)
Јужноафрикански ранд
Австралиски долари
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Бугарски лева
Венецуелски боливари
Грузиски лари
Дански круни
Евра
Канадски долари
Мексикански пезоси
Нигериски наири
Норвешки круни
Перуанскиот Нуево Сол
Полски злоти
Романски леу
Руски рубли
Турски лири
Унгарски форинти
Хрватски куни
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (24)
Јордан
Јужна Африка
Бугарија
Венецуела
Германија
Египет
Етиопија
Камерун
Канада
Катар
Кенија
Мексико
Мороко
Нигерија
Норвешка
Обединето Кралство
Оман
Перу
Полска
Русија
Саудиска Арабија
Тунис
Хрватски
Швајцарија
ИгриИгри (11)
ЛиценциЛиценци (2)
Malta Gaming Authority
UK Gambling Commission
Методи за депозитМетоди за депозит (25)
AstroPay
Bank Wire Transfer
Boku
Credit CardsDebit Card
ECOBANQ
EasyEFT
EcoPayz
Euteller
GiroPay
Interac
Jeton
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Sofort
Trustly
Visa
Visa Electron
Zimpler
iDebit
instaDebit
СофтверСофтвер (15)
Big Time Gaming
Evolution GamingEzugi
Gamomat
LuckyStreak
MicrogamingNetEnt
Nyx Interactive
Play'n GO
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
iSoftBet

About

Онлајн казиното Sloty се нарекува себеси „Крал на слотови“ и на тој начин и се познати на заедницата за коцкање од нивниот почеток во 2017 година. Комисија за коцкање во Обединетото Кралство. Исто како и постарите браќа и сестри во казино во групата на казино Sloty е онлајн казино со феноменален дизајн и UX и едно од најубавите казина што постојат таму.

Games

Sloty е онлајн казино кое главно се фокусира на слотови, но нуди и други видови игри како казино во живо, рулет и видео слотови. Со тоа, Sloty е казино избрано главно од играчите поради нивната намера да играат слотови, а не каков било друг вид на игра.

Withdrawals

Кога повлекувате пари од онлајн казиното Sloty, најдобриот начин да го направите тоа е преку една од следните шест опции. Neteller, Paysafe картичка, Entropay, Sofortuberwaisung, EcoPayz или Skrill. Sloty Casino е казино каде што повлекувањата се обработуваат непречено, без разлика кој од наведените провајдери ќе го изберете.

Languages

Sloty онлајн казиното е прво англиско казино што значи дека тие избрале да не се прошируваат со голем број различни јазици на нивната страница. Сепак, постојат неколку исклучоци во однос на финскиот, германскиот, норвешкиот и шведскиот јазик кои се достапни на веб-страницата на Sloty Casinos.

Promotions & Offers

Кога станува збор за бонуси и промоции, Sloty не е онлајн казино што разочарува! Sloty нуди дарежлив бонус за добредојде до 1500 $/£/€ и уште 300 дополнителни вртења за да се надополни. Ако депонирате пари по втор трет или четврти пат, има и дарежливи бонуси до 400 долари. Со таква дарежлива понуда Sloty е добро место за играње ако сакате да играте на слотови.

Live Casino

Онлајн казиното Sloty избра да се фокусира на типовите на игри за мобилни и инстант игра, испуштајќи ја опцијата за преземање на софтверот. Мобилната и инстант игра е местото каде што Sloty Casino чувствува дека ја имаат најконкурентната предност на пазарот. Тоа е исто така во согласност со видовите игри што ги нуди Sloty Casino, а тоа се слотови, одличен начин за играње слотови е инстант играње или мобилен телефон.

Software

Постојат голем број на игри понудени од различни провајдери на софтвер на платформата за онлајн казино Sloty. Популарните софтвери како NetEnt и Evolution Gaming се два од најзначајните, но застапени се и игри од друг софтвер. Тие вклучуваат Nyx Interactive, Play'n GO, Quickspin, LuckyStreak и Microgaming.

Support

Претпочитаниот начин да стапите во контакт со поддршката за корисници на онлајн казиното Sloty е преку разговор, телефон или е-пошта. Да се има опција за разговор е добро, особено ако се има предвид Sloty Casino е казино направено за мобилни клиенти и инстант игра.

Deposits

Постојат различни опции за депозит достапни во онлајн казиното Sloty. Најбрзиот и најлесниот начин за депонирање пари е со картичка и постојат голем број на различни опции за тоа. Sloty Casino нуди и банкарски трансфери што е убав комплимент за сите методи на „директни“ депозити.