Galaxy.bet New Casino Преглед

Age Limit
Galaxy.bet
Galaxy.bet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.0
Добрите
+ 4.9/5 поддршка за корисници
+ Месечни внатрешни турнири
+ Разновидност на бонуси

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2022
ЈазициЈазици (9)
Јапонски
Англиски
Германски
Кинески
Корејски
Португалски
Руски
Турски
Шпански
БонусиБонуси (7)
Bitcoin Bonus
Бесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за лојалност
ВИП бонус
Депозит бонус
Кешбек бонус
ВалутиВалути (17)
Јапонски јен
Јужнокорејски вон
Австралиски долари
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Дански круни
Евра
Индиски рупии
Канадски долари
Кинески јуани
Малезиски рингити
Норвешки круни
Руски рубли
Турски лири
Украински гривни
Филипински пезоси
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (3)
Германија
Финска
Холандија
ИгриИгри (35)
CS:GO
Dota 2
Dragon Tiger
FIFA
League of Legends
MMA
NBA 2K
PUBG
Rainbow Six Siege
StarCraft 2
Valorant
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
БакараБлек Џек
Виртуелни спортови
Еспорт
Крикет
Лотарија
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Рагби
Ракомет
РулетСик Бо
Слотови
Снукер
Спорт
Тенис
Флорбол
Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (16)
AstroPay
Bitcoin
Bitcoin Cash
Coinspaid
Crypto
Dogecoin
Ethereum
Interac
Litecoin
NetellerPaysafe Card
Rapid Transfer
Skrill
Tether
Trustly
Voucher
СофтверСофтвер (27)
Amatic Industries
BGAMING
Belatra
Betsoft
Booming Games
Casino Technology
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
GameArt
Habanero
Mascot Gaming
Microgaming
Mr. Slotty
NetEnt
OnlyPlay
Platipus Gaming
Pragmatic Play
Quickfire
Quickspin
Red Tiger Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Вовед

Galaxy.bet е основан во 2015 година како Buff88 пред да се ребрендира на своето сегашно име во 2022 година. Работи како ново онлајн казино и спортска книшка, таргетирајќи милиони гејмери и обложувачи ширум светот. Тој е во сопственост и управуван од Galaxy Group Limited. Galaxy.bet е лиценциран и регулиран од Владата на Курасао.

Сајтот на Galaxy.bet е уредно дизајниран со интерфејс кој е лесен за корисниците. Играчите можат да пристапат до сите делови и бонус понуди додека се на почетната страница. Веб-страницата има темна, атрактивна тема и е оптимизирана за репродукција на повеќе уреди. Продолжете да ја читате нашата нова рецензија за казино на Galaxy.bet Казино за оваа и повеќе функции.

Зошто да играте во казиното Galaxy.bet

Казиното лоби во казиното Galaxy.bet ви посакува добредојде со многу возбудливи игри напојувани од реномирани софтверски провајдери кои обезбедуваат играчите да уживаат во беспрекорно играње. Можете да изберете од бројни наслови и да уживате во врвно гејмерско искуство. Ова ново казино нуди повеќе алатки за одговорно играње за да ја контролира благосостојбата на своите членови.

Galaxy.bet нуди бројни дарежливи бонуси и промоции за да ги направи игрите позабавни. Играчите можат беспрекорно да вршат трансакции на оваа страница преку различни практични опции за плаќање. Играчите во казиното Galaxy.bet имаат пристап до сигурен тим за поддршка на клиентите 24/7.