First Casino New Casino Преглед

Age Limit
First Casino
First Casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao
Добрите
+ Повеќе од 2.000 игри
+ 24/7 поддршка за разговор во живо
+ Вистински бонуси

Брзи казино факти

ЈазициЈазици (8)
Англиски
Арапски
Кинески
Руски
Турски
Украински
Француски
Чешки
БонусиБонуси (10)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодови
ВИП бонус
Депозит бонус
Кешбек бонус
Роденденски бонус
ВалутиВалути (2)
Евра
Украински гривни
Видови поддршкаВидови поддршка (3)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
Телефонска поддршка
ДржавиДржави (1)
Украина
ИгриИгри (6)
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (8)
СофтверСофтвер (27)
Amatic Industries
Betsoft
Blueprint Gaming
Booongo Gaming
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
GameArt
GreenTube
Habanero
Igrosoft
Inbet Games
Kalamba Games
Novomatic
Paltipus
Playson
Quickspin
Red Rake Gaming
Revolver Gaming
Spinmatic
Spinomenal
Thunderkick
Thunderspin
Tom Horn Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming

First Casino

First Casino е сосема ново онлајн казино. Во однос на приходите, ова ново казино е помало онлајн казино. Приходите од казиното се важен фактор, бидејќи поголемите казина не треба да имаат проблем да исплаќаат големи добивки, додека помалите казина може да се борат ако победите големи. Содржи многу малку информации. Како што ќе станат достапни повеќе информации, ние повторно ќе го процениме ова ново казино.

Зошто да играте во First Casino?

Можеби во моментов не е возможно да уживате во ноќно излегување во преполн паб или да патувате низ светот, но сепак можете многу да се забавувате без да излезете од дома. Играњето во First Casino онлајн може да испадне како една од најдобрите одлуки што некогаш сте ги донеле. Бидејќи играњето во ова ново казино е многу погодно и едноставно. Можете да играте различни игри во ова казино, и тоа е многу безбедно и сигурно.

About

First Casino е релативно ново онлајн казино основано во 2020 година и лиценцирано во февруари 2021 година, така што е премногу рано да се каже дали е исклучително лошо, совршено или некаде на средина. Затоа го назначивме како ново онлајн казино. Ова ново казино е со седиште во Украина, достапно е на повеќе јазици.

Games

First Casino ви нуди многу видови интересни и возбудливи игри и бонуси за редовно играње на овие игри. Некои од најпопуларните игри што ги нуди ова ново казино се:

 • слотови
 • Игри на маса
 • Блек Џек
 • Видео покер
 • Бинго

Казино игрите во живо се исто така достапни во ова ново и ново казино.

Bonuses

Ова ново казино нуди бонуси и промоции за своите корисници. Кога ќе се регистрирате како нов корисник, First Casino ви нуди бонус за добредојде и бонуси за депозит. 

Прв депозит: Направете прв депозит од 100 UAH и обложите 30 пати + 111 вртења

Втор депозит: 111% бонус

Трет депозит: 111% бонус

Некои други промоции се исто така достапни на неговата страница:

 • Неделен бонус
 • Бонус за среќен роденден
 • Бонус за достигнување на ниво
 • ВИП бонуси

Payments

Пред да играат во First Casino, играчите можат да депонираат средства на различни начини. Бидејќи казиното е популарно во земји како Украина, Русија, Кина и Турција, First Casino прифаќа големи методи за депозит како што се:

 • Виза
 • MasterCard
 • Приватен24
 • +21
 • Дебитна картичка

Повлекувањата се достапни деноноќно. Вашето барање може да потрае до 24 часа за да се обработи. Брзината со која се префрлаат средствата ја одредуваат платежниот систем и вашата банка. Забелешка! Сите плаќања се обработуваат на ист начин како и дополнувањата.

Валути

Бидејќи Првото казино е ново казино и во овој момент не поддржува премногу валути. Можеби во иднина trhey ќе обезбеди повеќе опција за валута. Ова ново казино дозволува депозити и повлекувања и UAH и евра.

Languages

До содржината на веб-страницата може да се пристапи на повеќе јазици. Наместо тоа, тоа е ново казино, но добрата работа е што нуди повеќејазична веб-страница. Некои од популарните јазици се Л

 • Арабија
 • Англиски
 • украински
 • турски
 • Кинески, и многу други

Software

Некои од најдобрите производители на iGaming во казино индустријата ги носат овие популарни нови казино игри на играчите. Некои од софтверите што ги поддржуваат игрите на ова ново онлајн казино се:

 • OnlyPlay
 • Игрософт
 • EGT
 • Инбет
 • Играње на планот

Support

Поддршката на клиентите игра важна улога во напредокот на кое било казино и поважно е ако казиното е ново како Прво казино. Ова ново казино ви обезбедува опција за разговор во живо 27/7 и поддршка за е-пошта за своите корисници. 

Разговор во живо: 24/7 

Е-пошта: support@first.ua