Betwinner New Casino Преглед

Age Limit
Betwinner
Betwinner is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao
Total score8.9
Добрите
+ Огромна разновидност на игри
+ Дарежливи бонуси
+ Добра поддршка за клиентите
+ Одличен избор за плаќање

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2016
ЈазициЈазици (43)
Јапонски
Азербејџански
Албански
Англиски
Арапски
Белоруски
Бугарски
Виетнамски
Германски
Грузиски
Грчки
Дански
Еврејски
Ерменски
Естонски
Индонезија
Италијански
Казахстански
Кинески
Корејски
Литвански
Македонски
Малезиски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Свахили
Словачки
Словенски
Српски
Тајландски
Турски
Украински
Фарси
Фински
Француски
Хинди
Хрватски
Чешки
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (10)
High Roller бонус
Бесплатни спинови
Бонус за бесплатни пари
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодови
Депозит бонус
Кешбек бонус
Роденденски бонус
ВалутиВалути (31)
Австралиски долари
Азербејџански манати
Алжирски динари
Американски долари
Анголски кванзи
Аргентински пезоси
Бангладешки таки
Бахреински динари
Белоруски рубли
Боливиски боливианос
Босна и Херцеговина конвертибилни марки
Боцвански пули
Бразилски реали
Бугарски лева
Бурундиски франци
Гански цеди
Грузиски лари
Дирхами од ОАЕ
Египетски фунти
Ерменски драми
Етиопски бирс
Ирански риали
Канадски долари
Кинески јуани
Колумбиски пезоси
Конгоански франци
Турски лири
Хонг Конг долари
Чешки круни
Чилеански пезоси
Швајцарски франци
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (54)
Јапонија
Јужна Кореа
Азербејџан
Албанија
Аргентина
Бахами
Босна и Херцеговина
Бразил
Бугарија
Виетнам
Габон
Гана
Грузија
Египет
Етиопија
Замбија
Индија
Индонезија
Казакстан
Камерун
Кенија
Кина
Конго
Литванија
Мадагаскар
Македонија
Малезија
Маурициус
Мексико
Мороко
Нигерија
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Парагвај
Перу
Полска
Русија
Свазиленд
Сенегал
Сингапур
Србија
Танзанија
Тајван
Тајланд
Таџикистан
Тунис
Турција
Уганда
Узбекистан
Украина
Финска
Хонг Конг
Хрватски
Чиле
ИгриИгри (70)
Baccarat AGQ Vegas
Baccarat Dragon Bonus
CS:GO
Call of Duty
Dota 2
Dragon Tiger
Greyhounds
King of Glory
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Multiplayer Poker
Live Oracle Blackjack
MMA
Mortal Kombat
Rocket League
StarCraft 2
UFC
Valorant
World of Tanks
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
БингоБлек Џек
Бокс
Виртуелни спортови
Галски фудбал
Голф
Гребки
Еспорт
Карибски Студ
Карлинг
Кено
Кошарка
Крепс
Крикет
Лакрос
Лотарија
Мини Бакара
Мотоспорт
Одбојка
Онлајн обложување
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Политика
Рагби
Ракомет
РулетСик Бо
Слотови
Снукер
Спорт
Спортско обложување
Сурфање
Телевизија
Тенис
Трка на бродови
Трки со коњи
Тротинг
Формула 1
Фудбал
Фудбалско обложување
Футсал
Хокеј на мраз
Шах
ЛиценциЛиценци (2)
Curacao
Segob
Методи за депозитМетоди за депозит (22)
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Boleto
Credit Cards
Crypto
Debit CardDogecoin
E-wallets
Ethereum
FastPay
Flexepin
Jeton
Litecoin
Multibanco
PayKwik
PayTrust88
Perfect Money
QIWI
Quick Pay
SticPay
ePay
СофтверСофтвер (13)
Asia Gaming
Authentic Gaming
DreamGaming
Evolution GamingEzugi
Fazi Interactive
Gameplay Interactive
LuckyStreak
Portomaso Gaming
Pragmatic Play
SA Gaming
VIVO Gaming
XPro Gaming

About

Меѓу најдобрите нови биткоин казина е BetWinner, онлајн казино во сопственост на HARBESINA LTD, а управувано од PREVAILER BV. Една одлична работа за BetWinner е тоа што има казино и букмејкер.

Games

Ова казино има широк спектар на опции за коцкање за сите играчи. Делот за казино во живо има многу онлајн слотови од водечките развивачи и добавувачи на слотови игри во индустријата. Покрај онлајн казино игрите, BetWinner има дел за дилери во живо со неколку врвни казино игри во живо, вклучувајќи блек џек во живо и бакара во живо.

Withdrawals

Кога станува збор за повлекувања, ова казино им го олесни на победниците да го бараат своето богатство. Сè додека сметката е потврдена, на играчите им се гарантира забрзано повлекување. Списокот на методи за повлекување на казиното BetWinner вклучува Caixa, UPI, Paynet, Boleto, MasterCard, Visa, QuickPay, ecoPayz, PayGiga, Perfect Money, Help2Pay и FastPay, меѓу другите.

Валути

BetWinner е меѓу казината кои прифаќаат и фиат пари и криптовалути. Коцкарите можат да ги користат популарните парични валути, како што е австралискиот долар, Американски долар, новозеландски долар, евро, британска фунта, норвешка круна и шведска круна итн. Кога станува збор за криптовалути, опциите вклучуваат лајткоин, биткоин, етереум, биткоин кеш, бранување, врзување итн.

Bonuses

Една од предностите на ова казино се профитабилните промоции и бонуси. Новите играчи имаат бонус за депозит на BetWinner за барање. Овој бонус им нуди на новите играчи 100% бонус за депозит на нивниот прв депозит. Покрај бонусот за добредојде, BetWinner има уште неколку промоции, вклучувајќи готовина, дневни парични награди, бонуси за повторно вчитување, бесплатни вртења итн.

Languages

BetWinner е казино кое опслужува играчи од сите сфери на животот без разлика на јазикот што го зборуваат. Веб-страницата е повеќејазична и им овозможува на играчите да го изберат својот претпочитан јазик. Некои од јазиците што играчите можат да ги користат вклучуваат англиски, германски, норвешки, португалски, шведски, италијански, шпански, бугарски, кинески, грчки, малајски, чешки, руски, фински, француски, украински, итн.

Mobile

BetWinner е едношалтерска страница за коцкање и за љубителите на спортско обложување и за љубителите на казино. Новото казино е достапно како инстант игра. Коцкарите не бараат никакви екстензии или додатоци за играње на мобилни и десктоп прелистувачи. Освен тоа, BetWinner е одлично мобилно казино со стотици мобилни игри и мобилни апликации (Android и iOS).

Software

Силниот избор на игри на ова казино може да се припише на неговиот избор на добавувачи на софтвер за казино. Некои од големите имиња се Pragmatic Play Ltd, HO Gaming, Evolution Gaming, Authentic Gaming, N2Live, Absolute Live Gaming, Ezugi, Азија игри, Vivo Gaming, Lucky Streak и Playson, само да споменеме неколку.

Support

Ова казино има една од најсигурните услуги на клиентите во категоријата нови казина. Ете го поддршка за разговор во живо достапни 24/7. Играчите можат да ги решат сите нивни проблеми во реално време. Други канали вклучуваат адреси за е-пошта, систем за билети за е-пошта и телефонска линија. Секцијата ЧПП за BetWinner е исто така одличен ресурс.

Deposits

BetWinner е казино со вистински пари, па коцкарите треба да ги вчитаат своите сметки за да започнат. Компанијата соработува со многу електронски паричници, кредитни картички и други системи за плаќање преку Интернет, на пример, Visa, MasterCard, FastPay, Sticpay, Perfect Money, PayTM Wallet, PayGiga, Bradesco, Quickteller, Help2Pay, Flexepin, Qiwi UZ, Paysafecard, Caixa, Paynet, UPI, QuickPay, ecoPayz и Boleto.