Новиот преглед на бонус Royal Spinz

Royal SpinzResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
БонусБонус 120 бесплатни вртења
Игри за инстант победа
Дизајн што е лесен за користење
Повеќејазично казино
Неверојатни бонуси
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Игри за инстант победа
Дизајн што е лесен за користење
Повеќејазично казино
Неверојатни бонуси
Royal Spinz is not available in your country. Please try:
Sofia Kuznetsov
ReviewerSofia KuznetsovReviewer
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
Bonuses

Bonuses

Во моментов, бонусот за нови членови е совпаѓање со депозит од 400% до 800 € + 50 бесплатни вртења. Вториот депозит има 300% бонус (600 евра) и 40 бесплатни вртења; додека третиот е 200% (до 400 евра) и 30 вртења. Некои слотови доаѓаат со специјални бонуси и повторно вчитај бонуси играчите можат да бараат секоја вечер.

Бонус кодовиБонус кодови
+3
+1
Затвори
Games

Games

Има многу игри во RoyalSpinz, кои нудат многу прогресивни џекпот, слотови, игри со дилери во живо, бинго, гребење, маса и игри со карти. Избраните наслови ги вклучуваат Wild Hunter, Trump It, 4 Winning Directions и African Spirit. Видео слотови на страницата се напојувани од Booongo, Фугасо, експлозивен. Примери се господинот среќа, планетата среќа и знаците на среќата. Има разновидни игри со маса и карти како што е блек џек, рулет, и Wild Sevens. Возбудливите слотови доаѓаат во секакви теми и возбудливи елементи на игра. Magic Spinners, Vikings Unleashed Megaways, Agent Jane Blonde Returns, Rise of Horus, Tesla Jolt, Wild Easter и Nuke World се некои од најпопуларните слотови.

Software

Библиотеката е напојувана од водечки провајдери на софтвер, вклучително и за вашето искуство да биде уште позабавно. Овие добавувачи на содржина се познати по тоа што обезбедуваат игри со висококвалитетна графика, извонредни приказни и импресивни исплати.

Payments

Payments

Што се однесува до банкарството, Royal Spinz нуди различни сигурни начини на плаќање за брзи и сигурни депозити и повлекувања. Играчите можат да вршат трансакции преку опции како [ MasterCard, Neteller, Prepaid Cards, WebMoney, Visa .

Deposits

Сите начини на плаќање во RoyalSpiz се високо обезбедени со најновата технологија. Има дури и бонус од 15% за депозити направени преку Sofort, Paysafecard, Neteller, Giropay, Skrill и PostePay. Минималниот износ за финансирање сметка е 10 УСД. Bitcoin, Visa, MasterCard, Нетлер, EPS, ecoPayz, iDeal и Sporopay се прифатени. Руските играчи може да користат QiWi и WebMoney.

Withdrawals

Највозбудливиот момент за ентузијастите на казино е кога ги исплатуваат своите добивки. RoyalSpinz дозволува минимален износ за повлекување од $100 во секое време и максимум од $5000 месечно. Играчите можат да избираат од плејадата начини на плаќање, вклучувајќи eBanking, Easy EFT, Siru Mobile, Trustpay, SafetyPay, Trustly, Zimpler, Multibanko и Astropay итн.

Глобална достапност

Глобална достапност

Земји

+178
+176
Затвори

Валути

ЕвраEUR

Languages

RoyalSpinz гарантира дека клиентите од сите континенти и земји ќе најдат погодни опции за прегледување на страницата и за комуникација со тимот за поддршка. Кога играчите се најавуваат на страницата, тие може да ја преведат на девет различни јазици покрај англискиот, имено дански, фински, холандски, француски, руски, италијански, шпански, норвешки и шведски. Тимот за поддршка на корисници главно зборува англиски.

+6
+4
Затвори
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Royal Spinz има висока оцена за 9 и работи од 2018 . Со други зборови, нивната безбедност и уживање во игрите се докажани со текот на времето. Со сигурност го препорачуваме Royal Spinz како доверливо онлајн казино. Може да се чувствувате безбедно играјќи во Royal Spinz поради нивниот широк опсег на методи за депонирање, разновидниот избор на игри и силната репутација.

Лиценци

Security

Безбедноста и безбедноста се на врвот на приоритетната листа на Royal Spinz . Казиното е лиценцирано и регулирано, што му овозможува да прифаќа играчи ширум светот. Покрај тоа, веб-страницата е шифрирана со SSL за да се осигура дека вашите лични и финансиски информации се секогаш безбедни.

Responsible Gaming

Royal Spinz исто така промовира одговорно коцкање меѓу своите клиенти. Веб-страницата обезбедува безбедни алатки за коцкање, како што се ограничувања за депозити и тајм-аут за сесии за да им помогне на играчите да управуваат и да уживаат во искуството со игри. Royal Spinz обезбедува брзи контакти со проблематичните организации за коцкање доколку некој играч сака да побара стручна помош.

About

About

Казиното RoyalSpinz ја совлада уметноста на онлајн игри со најновите наслови во индустријата. Користењето на добро претставена страница во сопственост на Game Tech Group започна со работа во 2018 година под надзор на Cyberluck, носител на лиценцата Curacao eGaming Master. Тематски за авторски права, казиното ја заработи довербата меѓу коцкарите благодарение на нивните сигурни плаќања.

Royal Spinz

Кратки факти

Година на основање: 2018

Account

Регистрирањето сметка е релативно едноставно на Royal Spinz . Посетете ја страницата Royal Spinz и следете ги чекорите за регистрација со обезбедување на бараните информации. Откако сметката е активна, депонирајте минимален износ и истражете ја обемната библиотека на игри.

Support

Преглед за поддршка на корисници на Royal Spinz: Пријател на потреба

Дали сте уморни од чекање со часови за да добиете одговор од поддршката за корисници? Не гледајте подалеку од Royal Spinz! Како страствен ентузијаст на онлајн казино, го имав мојот фер удел на искуства со различни тимови за поддршка на клиентите. Дозволете ми да ви кажам, Royal Spinz се издвојува од толпата.

Молња-брз разговор во живо

Една од најистакнатите карактеристики е нивната поддршка за разговор во живо. Тоа е како да имаш пријател покрај себе секогаш кога ти треба помош. Тимот на Royal Spinz одговара за неколку минути, осигурувајќи дека вашите прашања се адресирани навремено. Без разлика дали станува збор за бонуси или технички проблеми, тие ви го вратиле грбот.

Длабока поддршка за е-пошта

Ако претпочитате подетален разговор или имате сложени прашања, нивната поддршка за е-пошта е врвна. Иако може да потрае до еден ден за да се добие одговор, бидете сигурни дека тие не оставаат ништо на камен кога даваат решенија. Нивната експертиза блеска додека тие истражуваат во секој аспект од вашето барање.

Повеќејазични чуда

Royal Spinz се грижи за корисници од различни земји и јазици, вклучувајќи шведски, руски, италијански, германски, француски, фински, англиски, дански, шпански, норвешки. Без разлика од каде сте или на кој јазик зборувате, нивниот тим за поддршка на клиенти ќе ви помогне на вашиот мајчин јазик.

Како заклучок, поддршката за корисници на Royal Spinz оди над и над очекувањата. Со молскавично брз разговор во живо и длабинска поддршка за е-пошта достапна на повеќе јазици, тие навистина им даваат приоритет на потребите на своите клиенти. Затоа, повелете и пробајте ги - ветувам дека нема да се разочарате!

Разговор во живо: Yes

Tips & Tricks

Пред да играте игри со вистински пари на Royal Spinz , секогаш одвојувајте пари за коцкање. Ова треба да биде сума што можете удобно да ја изгубите. И што е најважно, избегнувајте бркање загуби. Во меѓувреме, идентификувајте ги игрите што сакате да ги играте пред да ги истражите давателите на игри. Секогаш избирајте игри од доверлив провајдер со позитивни критики меѓу играчите и силна репутација во индустријата. Сигурен нов сајт за коцкање треба да понуди широк спектар на игри, вклучувајќи ги вашите омилени наслови и нови изданија. Проверете Pai Gow, Бинго, Блек Џек, Слотови, Рулет за некои одлични опции.

Promotions & Offers

Royal Spinz има атрактивни промоции и понуди. Благодарение на ова, новите играчи на онлајн казино можат да имаат возбудливо искуство. Вреди да се забележи дека зделките Royal Spinz се прикачени на одредбите и условите. Значи, пред да прифатите каква било понуда, од клучно значење е темелно да ги разгледате условите за бонус. Тоа е затоа што тие може да вклучуваат специфични барања за обложување што треба да се исполнат пред да се повлече личната награда.

Валути

Валути

Најшироко користени валути во RoyalSpinz се американскиот долар, австралискиот долар, евра, и новозеландски долар. При плаќањето, на клиентите им е дозволено да ги користат нивните кредитни и дебитни картички кои одговараат на нивните ингеренции. Значи, името што се појавува на регистрираната сметка мора да се усогласи со името на начините на плаќање.

About the author
Sofia Kuznetsov
Sofia Kuznetsov
About

Потекнувајќи од зимското пространство на Санкт Петербург, Софија Кузњецов е главен рецензент на NewCasinoRank. Нејзините остри сознанија и отворен пристап ја зацврстија нејзината репутација како доверлив глас во пејзажот на онлајн казиното.

Send email
More posts by Sofia Kuznetsov