Најдобра Слотови Ново Казино во 2023

Кога креирате слотови, програмерите имаат многу слобода за експериментирање, и затоа слотови вградуваат повеќе креативност од која било друга казино игра. Сепак, можно е креаторите на слотови да смислуваат нови слот-игри кои никогаш претходно не биле видени, секој пат кога тие создаваат. Едно нешто што ги мотивира производителите на слотови редовно да објавуваат нови игри е големата побарувачка што овие игри ја привлекуваат.

За да ја задоволат оваа побарувачка, програмерите немаат друга опција освен да продолжат да создаваат повозбудливи игри речиси секојдневно. Затоа не треба да се изненадите кога ќе најдете стотици илјади титули во глобалниот клуб на машини за овошје.

Најдобра Слотови Ново Казино во 2023
mk Country FlagCheckmark

1xBet

mk Country FlagCheckmark
До 1500 € + 150 вртења
Show less...Прикажи повеќе
Добијте го бонусот
 • Високо ролери казино
 • Се играше во многу земји
 • Најдобар избор на облози
Show less...
Прикажи повеќе
 • Високо ролери казино
 • Се играше во многу земји
 • Најдобар избор на облози

1xBet има меѓународна лиценца издадена во Курасао, една од најсигурните и најприфатените сертификати за коцкање и лиценци за игри. Стотици илјади ја посетуваат страницата секој ден од преку 50 различни земји, дозволувајќи им на играчите на казино да уживаат во широк спектар на нови слотови , игри на маса, игри со дилери во живо, ексклузивни игри и лотарии. Лиценцата Курасао на 1xBet му овозможува на казиното да работи легално во многу јурисдикции, обезбедувајќи целосно безбедна и безбедна платформа.

До 600 долари
Show less...Прикажи повеќе
 • Широк опсег на плаќања
 • 12000+ слотови
 • Достапно спортско обложување
Show less...
Прикажи повеќе
 • Широк опсег на плаќања
 • 12000+ слотови
 • Достапно спортско обложување

Отворено во 2018 година, казиното 22Bet е за модерно обложување и игри, насочени кон глобалните пазари. Во сопственост и управувано од TechSolutions NV, казиното е обезбедено со лиценцирање на јурисдикцијата на Курасао. Играчите кои бараат спој на казино игри и спортско обложување би биле импресионирани од корисничкиот сајт 22Bet со едноставен распоред.

До 1500 € + 150 бесплатни вртења
Show less...
Прикажи повеќе

  1xSlots е меѓу познатите имиња во индустријата за онлајн казино. Zavbin Ltd е сопственик на потфатот, но со него управува Orakum NV, популарен оператор на казино лиценциран во јурисдикција на Курасао. Основан во 2017 година, брендот е меѓу ретките казина кои нудат коцкање со биткоин, меѓу другите криптови.

  До 1000 € + 100 бесплатни вртења
  • Табла за најдобар играч
  • Чист дизајн
  • Повеќејазично казино
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • Табла за најдобар играч
  • Чист дизајн
  • Повеќејазично казино

  Откако се здоби со лиценца за игри од Управата за игри на Курасао во 2018 година, Националното казино е прилично ново во светот на iGaming. И покрај својата младост, оваа TechSolutions Group работеше онлајн казино нуди вртоглава низа игри и придобивки за новите и стручните коцкари. Националното казино содржи стотици возбудливи и забавни игри, кои може да се играат на компјутер и мобилен, од најреномираните програмери во индустријата.

  До $500 + 100 бесплатни вртења
  • Бонус понуди за добредојде
  • 3500 игри
  • Достапно е инстант играње
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • Бонус понуди за добредојде
  • 3500 игри
  • Достапно е инстант играње

  Номини Казино е сосема ново онлајн казино што започна во август 2019 година. Бидејќи новоотвореното казино Номини се потпира на многу даватели на игри за да опстане меѓу мноштвото онлајн казина, може да очекувате огромен избор на игри на оваа платформа. Казиното има лиценца Курасао, а матичната компанија, 7StarsPartners, веќе управува со неколку други онлајн казина, така што не мора да се грижите за сериозноста на Nomini Casino. Номини се приклучува на портфолиото на операторот заедно со Alf Casino и Yoyo Casino, меѓу другото.

  390 € Со бонус код CASINORANK
  • Огромна разновидност на игри
  • Дарежливи бонуси
  • Добра поддршка за клиентите
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • Огромна разновидност на игри
  • Дарежливи бонуси
  • Добра поддршка за клиентите

  Меѓу најдобрите нови биткоин казина е BetWinner, онлајн казино во сопственост на HARBESINA LTD, а управувано од PREVAILER BV. Една одлична работа за BetWinner е тоа што има казино и букмејкер.

  До $120 + 120 вртења
  Show less...Прикажи повеќе
  • 96%+ исплата на врвни спортови
  • Брза услуга за клиенти
  • Казино за спортско обложување
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • 96%+ исплата на врвни спортови
  • Брза услуга за клиенти
  • Казино за спортско обложување

  20Bet Casino е компанија во сопственост и управувана од TechSolutions Group NV, истиот оператор за игри зад National Casino и 22Bet. Казиното е лиценцирано во јурисдикција на Курасао од страна на Органот за игри на среќа Курасао. Една работа за 20Bet казиното е тоа што има и обложувалница за љубителите на спортско обложување.

  До €500 евра + 200 бесплатни вртења
  • Пријателски на мобилен телефон
  • Прифатени бикоини
  • Достапна е спортска книшка
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • Пријателски на мобилен телефон
  • Прифатени бикоини
  • Достапна е спортска книшка

  Wazamba Casino е новоотворена веб-локација која се грижи за играчи од целиот свет. Основана е во 2019 година и ја води Araxio Development NV, искусен играч во индустријата. Wazamba има генерално позитивна онлајн репутација. Казиното е особено популарно во Индија бидејќи прифаќа индиски рупии, има хинду веб-страница и нуди локални игри.

  До $/€5000
  • Масовен избор на Playtech
  • Разговор во живо 24/7
  • Премиум казино
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • Масовен избор на Playtech
  • Разговор во живо 24/7
  • Премиум казино

  Казиното Mansion е хит од своето основање во 2004 година. Тоа е подружница на Mansion Ltd и се смета за меѓу најголемите казино оператори во ОК. Замокот работи под лиценца од Комисија за коцкање Гибралтар. Доаѓа со едноставен дизајн кој нуди минимално одвлекување на вниманието. Има и апликација за преземање.

  Добијте над 2000 € + 100 бесплатни вртења
  Show less...
  Прикажи повеќе

   Лансиран во 2020 година, ова прекрасно казино доаѓа со фантастични селекции за игри од 3000+ игри. Во сопственост на Dama NV, казиното нуди и возбудливи бонуси, промотивни зделки, игри со џекпот и сложено развиена програма за лојалност. Понатаму, таа е лиценцирана од Владата на Курасао да им презентира на играчите легална платформа за коцкање.

   500 € Бонус за добредојде + 250 вртења
   • Повлекувања во рок од 24 часа
   • Разговор во живо 24/7
   • Мобилен пријателски дизајн
   Show less...
   Прикажи повеќе
   • Повлекувања во рок од 24 часа
   • Разговор во живо 24/7
   • Мобилен пријателски дизајн

   Пин-ап е онлајн казино која е основана во 2016 година. Таа е во сопственост на Carletta NV компанија која е целосно регистрирана и со седиште во Курасао. За релативно ново онлајн казино, има широк спектар на игри вклучувајќи слотови и игри на маса. Некои од овие игри имаат различни варијанти. Без оглед на уредот што го користите за пристап до интернет, вие сте во добра позиција да играте на Pin-Up казино. Можете да се најавите преку вашиот прелистувач и играјте веднаш или преземете апликацијата и инсталирајте ја на вашиот мобилен уред. Казиното еволуираше пријатно и сега нуди играње во живо исто така.

   До 200 € бонус за депозит + 7 € бонус без депозит
   Show less...
   Прикажи повеќе

    GratoWin е ново и угледно онлајн казино кое се фокусира на францускиот пазар. Ова ги вклучува сите ентузијасти за игри со седиште во Франција и земјите од француско говорно подрачје. Официјално беше лансиран во 2019 година. Продолжува да се позиционира како брзорастечко казино со шанси да се истакне како големо онлајн казино според приходите.

    1500 $ + 150 бесплатни вртења
    • Голема разновидност на софтвери
    • Онлајн казино со забавна тема
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Голема разновидност на софтвери
    • Онлајн казино со забавна тема

    Барате ново, различно казино? Нешто познато, но во исто време невообичаено? Добредојдовте во иновативниот свет на казиното Gate777.

    До 1000 €
    Show less...
    Прикажи повеќе

     Bettilt е страница за коцкање што делува како казино и спортски обложувач. Започнато е во 2016 година од Abudantia BV Ова казино работи под лиценца од Курасао. Bettilt е безбедно казино. Нејзините веб-страници доаѓаат со 2048-битна SSL шифрирање за да се обезбеди максимална безбедност на играчот. Генерално, казиното ветува чисто, забавно искуство со игри.

     25 $ Прв депозит без ризик
     Show less...
     Прикажи повеќе

      Казиното Скатерс првпат беше отворено за бизнис во ноември 2019 година. Казиното е во сопственост и управувано од група искусни директори на онлајн казино со децениско искуство во индустријата. Scatters.com се откажува од важните работи што ги обезбедуваат другите казина во корист на навистина едноставно, наградувачко и сигурно искуство со игри.

      300 €/1BTC + 100 бесплатни вртења
      Show less...Прикажи повеќе
      • Прифаќа криптовалута
      • Повеќе јазици
      • Разновидност на методи за депонирање
      Show less...
      Прикажи повеќе
      • Прифаќа криптовалута
      • Повеќе јазици
      • Разновидност на методи за депонирање

      Казиното Бао е родено во 2019 година, што значи дека е едно од најновите онлајн казина со најсвежи игри и карактеристики, вклучително и прекрасна жолта, бела и виолетова шема на бои. Зад оваа страница е Direx NV, која исто така работи со многу други интернет казина. Казиното Бао е лиценцирано во Курасао.

       Казиното Frumzi е платформа за онлајн игри основана во 2020 година со легална регистрација од Комисијата за игри на Курасао. Оваа платформа му служи на европскиот пазар за игри и други офшор гејмери заинтересирани да земат примероци од неговата широка разновидност на игри и други возбудливи карактеристики. Сајтот и неговите игри се достапни и на десктоп и на мобилни уреди.

       100% бонус за добредојде до 5000 €
       Show less...
       Прикажи повеќе

        Megapari.com е сосема нов букмејкер основан во 2019 година, кој доаѓа со источноевропско потекло и Курасао лиценца. Платформата за спортски книги е учтивост на BetB2B и играчите можат брзо и лесно да се регистрираат преку е-пошта, проверка на телефон или социјални медиуми. Спортската книшка Мегапари обезбедува одлични шанси, повеќе од 300 алтернативни облози на врвни настани, пренос во живо и скоро инстант повлекувања. Секцијата за спортско обложување Мегапари обезбедува 60.000 настани пред натпреварот секој месец од повеќе од 45 спортови, додека обложувачите на фудбалот можат да изберат меѓу 300+ егзотични облози на врвни игри и 200+ на помали. Кошарката и тенисот доаѓаат со многу алтернативни хендикепи. Може да се најдат и реквизити за играчите, заедно со многу облози за директни трки со коњи, песови и новини.

        100% до 300 долари
        • Дневни Джакпот
        • Поддршка во живо достапна 24/7
        • 1000+ слот игри
        Show less...
        Прикажи повеќе
        • Дневни Джакпот
        • Поддршка во живо достапна 24/7
        • 1000+ слот игри

        Основана во 2000 година, BetVictor е меѓу најдобрите платформи за онлајн коцкање денес. Казиното е во сопственост на BetVictor Limited, која е лиценцирана и регулирана во неколку јурисдикции, вклучувајќи ги Велика Британија, Ирска и Гибралтар. Додека започна како спортска книга, BetVictor сега го има онлајн казино игри и игри со дилери во живо исто така.

        200 € + 200 врти
        • 20+ Опции за плаќање
        • Низок минимален депозит
        • Паѓа и победи турнир на Блек Џек
        Show less...
        Прикажи повеќе
        • 20+ Опции за плаќање
        • Низок минимален депозит
        • Паѓа и победи турнир на Блек Џек

        Основан во 2020 година, Megaslot е меѓу најновите потфати во сопственост на N1 Interactive Ltd, познат малтешки казино оператор. Ова е истата компанија која води казино SlotWolf, Mason Slots Casino, Bob Casino, Paradise Casino и DuxCasino . Мегаслот е лиценциран и регулиран во јурисдикција на Малта од страна на Органот за игри на Малта (MGA).

        Прикажи повеќе
        Show less
        Придобивките од новите локации за слотови

        Придобивките од новите локации за слотови

        Иако има многу стари момчиња во светот на казино онлајн слотови, се исплати да се остане во чекор со новодојденците. Запомнете, новите сајтови само што почнуваат да градат добра репутација и да придобијат клиенти. Така, ако ги барате најдобрите бонуси, на пример, тогаш новите локации за слотови би можеле да бидат начин да се оди. Лов за најновите слотови изданија и најнова технологија? Новите локации за слотови треба да бидат вашата почетна точка. И, се разбира, има и други предности, вклучувајќи подобра графика, нови теми и пријателство за мобилни телефони.

        Накратко, новите сајтови за слотови се стремат да блеснат во речиси секоја област затоа што сакаат да освојат играчи и да се етаблираат на пазарот.

        Најдобрите нови локации за слот

        Ако ги барате најдобрите нови казина за онлајн слотови, тогаш сте на вистинското место. Казината за слотови на оваа страница се внимателно избрани, врз основа на фактори како што се безбедност, разновидност, леснотија на користење, бонуси итн.

        Но, каква магија навистина се крие зад популарноста на слотови? Како прво, слотови се многу едноставни за играње. Едноставно притиснете го копчето и резултатите ќе се појават. Играњето слотови е исто така забавно, а игрите претставуваат бројни начини за победа. За ловците на џекпот, слотовите имаат најголеми џекпот од сите казино игри. Во однос на различноста, тие претставуваат неверојатна листа за избор - да не зборуваме за стотици теми.

        Придобивките од новите локации за слотови
        Бонус без депозит на слотови

        Бонус без депозит на слотови

        Вообичаено, бонус без депозит е форма на бонус за добредојде, кој се доделува кога играчот се приклучува на локација за слотови. За разлика од бонус за добредојде за депозит, бонус без депозит на слотови не бара никакви почетни парични инвестиции. За нови локации за слотови кои сакаат да изградат доверба со играчите, овој бонус е од суштинско значење бидејќи му овозможува на играчот да ги тестира нивните (страници) и да стекне доверба дека тие (играчите) се на вистинското место.

        Ако има нови слот-игри со кои играчите сакаат да се справат без да ги ризикуваат своите пари, тогаш бонус без депозит е корисен во таква ситуација.

        Бонус без депозит на слотови
        слотови Макари и редови

        слотови Макари и редови

        Иако играњето слотови е супер лесно, се исплати да се разберат барем некои основни терминологии за слотови за да се биде во тек со игрите. Едноставно не сакате да слушнете некој како зборува за макари и редови и да почнете да замислувате што се тие по ѓаволите. Па, ролна е дел од слот каде што слетуваат различни комбинации на симболи на слотови, откако ќе кликнете на 'врти'.

        Додека ролните се разликуваат помеѓу игрите, повеќето слотови имаат три или пет ролни. Редовите, од друга страна, се хоризонтални линии на кои симболите на макара се порамнети (рамо до рамо). Како и макари, редовите може да се разликуваат помеѓу слот игрите.

        слотови Макари и редови
        Најпопуларните видови слотови

        Најпопуларните видови слотови

        Има многу видови на слот-игри за играње, и ако сакате да се вклучите во тоа, можеби е добра идеја да прочитате какви видови на слот игри постојат.

        Класични слотови

        Иако има луѓе кои се заљубиле во сложеноста, едноставноста изгледа има најголемо следбеник. Наречете ги овошни, ако сакате, но класичните слотови ја формираат најстарата категорија на слотови под сонцето. Овие слотови лесно може да се препознаат по нивната минималистичка област за играње, што гарантира дека коцкарите уживаат во најдоброто искуство, без оглед колку и да се старомодни игрите.

        Класичните слотови доаѓаат и со уникатни симболи, како што се Lucky 7s, Liberty Bells, BARs, лимони и цреши. Додека првите класични слотови имаа една линија за плаќање, модерните класични слотови имаат повеќе линии за плаќање, што значи дека нудат доста начини за победа.

        Прогресивни слотови

        Без разлика дали е нова или стара, ниту една локација за слотови не би била целосна без прогресивни слотови за џекпот. Сега прогресивните слотови за џекпот се категорија на слотови за џекпот чија награда постојано се зголемува секогаш кога се става облог. Зголемувањето продолжува додека играчот не ја освои наградата. Тоа е причината зошто ќе најдете некои прогресивни џекпот со слот кои се движат во милиони долари. За ловците со големи пари, прогресивните слотови за џекпот се очигледен избор.

        Вреди да се напомене дека иако прогресивните слотови за џекпот тешко се добиваат, наградата со која доаѓаат е можеби она што ги мотивира играчите да продолжат да ја пробуваат својата среќа.

        Видео слотови

        Видео слотови можеби се најновата категорија на слотови, но тие ги формираат најпопуларните онлајн слотови и имаат повеќе линии за плаќање (до стотици). Тоа значи дека имате илјадници начини да ја победите куќата. Најмалиот број на макари што ќе ги најдете во кој било видео слот е пет.

        Зборувајќи за анимации и графики, видео слотовите се одлични во овој оддел, додека звучните ефекти можат да привлечат секој играч, без разлика дали е ветеран и почетник. Повеќето видео слотови, исто така, имаат тенденција да прикажуваат популарни филмски или музички фигури како ликови од играта. За разлика од традиционалните слотови, видео слотови доаѓаат со дополнителни функции, како што се расфрлани диви симболи и бонус кругови.

        Најпопуларните видови слотови
        Бесплатни вртења на слотови

        Бесплатни вртења на слотови

        Бонус за бесплатни вртења е еден од најатрактивните бонуси во светот на онлајн слотови. Зошто? Па, за да одговориме на ова прашање, да претпоставиме дека штотуку сте се придружиле на ново казино слотови и сакате да ги испробате игрите пред да можете да ги ставите вашите пари на линија. Освен тоа, нов си на страницата и не знаеш како функционира. Нови вртења ќе дојдат при рака овде. И додека некои бесплатни вртења се нудат по завршувањето на првиот депозит, некои казино сајтови доделуваат бесплатни вртења на одредени слот игри само за пријавување. Така, можно е вртење на макари без парична инвестиција.

        Бесплатни вртења на слотови
        Симболи на слот

        Симболи на слот

        Иако можеби сте гуру во играњето онлајн слотови, тоа не мора да значи дека ги знаете сите симболи на слотови. Запомнете, комбинацијата на симболи на слотови е она што ви дава победа; затоа, исклучително е важно да се справите со овие симболи за вашето искуство со игри да не испадне досадна приказна.

        Иако има многу симболи што можеби сакате да ги знаете, главните вклучуваат Мултипликатори, Распрснувачи, и Диви. Други симболи на слотови што можеби сакате да ги знаете, вклучуваат Лепливи симболи, Скатер симболи, **Наредени симболи,**Стандардни симболи, и многу повеќе.

        Симболи на слот
        Безбедни локации за слот

        Безбедни локации за слот

        Иако имате слобода да играте на која било локација за казино слотови што ја сакате, измамите се реални, и затоа заштитата на вашите лични податоци и финансиски информации треба да имаат предност пред што било друго. Не сакате да играте на локација за казино што ќе ги споделува вашите податоци со трети страни. Некои казина се обични измами, кои треба да ги добијат и продаваат вашите лични податоци на хакери. Така, проверката дали страницата со слотови е во согласност со прописите за заштита на податоците е нешто што мора да го направите пред да се пријавите.

        Безбедно казино инвестира во напредна технологија за да ги заштити информациите на играчите од какви било потенцијални сајбер-напади.

        Безбедни локации за слот
        Доверливи нови локации за слот

        Доверливи нови локации за слот

        Замислете само како би изгледала ситуацијата доколку не постоеше лиценцирањето за казино. Онлајн казината воопшто не би биле регулирани. Лиценцата за казино служи како заштита не само за членовите на казиното, туку и за јурисдикцијата каде се базираат операциите на страницата.

        Добро познатите власти за лиценцирање на казино го вклучуваат Островот Комисија за супервизија на коцкање човекот, Комисија за коцкање Гибралтар, Matese Gaming Authority, Курасао еИгри, и се разбира, на Комисија за коцкање во Обединетото Кралство. Повеќето казино сајтови ги имаат документите за лиценцирање во подножјето. Само поставете го глувчето надолу по страницата и проверете дали има име, грб, лого или печат што го покажува авторитетот за лиценцирање на казиното.

        Доверливи нови локации за слот
        Историја на автоматот

        Историја на автоматот

        1895 година беше многу критична година во историјата на коцкањето во казино. Тогаш беше измислен вистинскиот слот машина, благодарение на Чарлс Феј. Оваа прва машина имаше три ролни, а нејзиниот дизајн беше едноставен. За среќа, технологијата стигна до изумот на Феј, кој еволуираше во електромагнетна слот машина во 2960-тите.

        Од електромагнетните машини произлегоа електричните автомати, но најголемиот напредок допрва требаше да дојде во 1990-тите кога беа создадени виртуелните автомати. Доколку Чарлс Феј би воскреснал од мртвите денес, тој сигурно би бил изненаден од тоа како она што започнало како едноставна машина еволуирало во софистицирана виртуелна машина.

        Придобивки и бонуси на нови локации за слот

        Иако има многу стари момчиња во светот на казино онлајн слотови, се исплати да се остане во чекор со новодојденците. Запомнете, новите сајтови само што почнуваат да градат добра репутација и да придобијат клиенти. Така, ако ги барате најдобрите бонуси, на пример, тогаш новите локации за слотови би можеле да бидат начин да се оди. Лов за најновите слотови изданија и најнова технологија? Новите локации за слотови треба да бидат вашата почетна точка. И, се разбира, има и други предности, вклучувајќи подобра графика, нови теми и пријателство за мобилни телефони.

        Накратко, новите сајтови за слотови се стремат да блеснат во речиси секоја област затоа што сакаат да освојат играчи и да се етаблираат на пазарот.

        Бонус без депозит на слотови

        Вообичаено, бонус без депозит е форма на бонус за добредојде, кој се доделува кога играчот се приклучува на локација за слотови. За разлика од бонус за добредојде за депозит, бонус без депозит на слотови не бара никакви почетни парични инвестиции. За нови локации за слотови кои сакаат да изградат доверба со играчите, овој бонус е од суштинско значење бидејќи му овозможува на играчот да ги тестира нивните (страници) и да стекне доверба дека тие (играчите) се на вистинското место.

        Ако има нови слот-игри со кои играчите сакаат да се справат без да ги ризикуваат своите пари, тогаш бонус без депозит е корисен во таква ситуација.

        Бесплатни вртења нови слотови

        Бонус за бесплатни вртења е еден од најатрактивните бонуси во светот на онлајн слотови. Зошто? Па, за да одговориме на ова прашање, да претпоставиме дека штотуку сте се придружиле на ново казино слотови и сакате да ги испробате игрите пред да можете да ги ставите вашите пари на линија. Освен тоа, нов си на страницата и не знаеш како функционира. Нови вртења ќе дојдат при рака овде. И додека некои бесплатни вртења се нудат по завршувањето на првиот депозит, некои казино сајтови доделуваат бесплатни вртења на одредени слот игри само за пријавување. Така, можно е вртење на макари без парична инвестиција.

        Историја на автоматот

        Најнови вести

        Релакс играњето ги носи играчите во Њујорк во игра со слот Fly Cats
        2023-05-25

        Релакс играњето ги носи играчите во Њујорк во игра со слот Fly Cats

        Relax Gaming, развивач на слотови со врвни перформанси, го најави објавувањето на Fly Cats. Како што се очекуваше, ова нова казино игра го сместува џекпотот на Relax Gaming's Dream Drop, кој неодамна го создаде својот осми милионер на 3 мај, помалку од една година од неговото лансирање.

        Play'n GO ги носи играчите во борба против грабеж на бродови во Captain Glum: Pirate Hunter
        2023-05-18

        Play'n GO ги носи играчите во борба против грабеж на бродови во Captain Glum: Pirate Hunter

        Слот машините со пиратска тема се популарни меѓу играчите на онлајн казино, а Play'n GO ја сака оваа тема. Познатиот добавувач на содржина на iGaming уживаше во успехот со слотови со пиратски теми со врвни перформанси, вклучувајќи ги и Sea Hunter од 2017 година и Sails of Gold од 2016 година.

        Relax Gaming го додава Trigger Studios во својата програма за содржина со сребрени куршуми
        2023-05-15

        Relax Gaming го додава Trigger Studios во својата програма за содржина со сребрени куршуми

        Relax Gaming го подобри своето портфолио Silver Bullet откако се здружи со Trigger Studios, развивач на содржини што брзо се зголемува. Оваа соработка значи дека казино игрите на Trigger Studios ќе бидат достапни на платформата Silver Bullet на Relax.

        GameArt ги скротува кинеските џинови во нова игра на лути џинови
        2023-05-11

        GameArt ги скротува кинеските џинови во нова игра на лути џинови

        GameArt, водечки снабдувач на казино игри, е познат по своите слотови со азиска тематика, со игри како Aladdin's Quest, Sushi Yatta и Ali Baba's Riches се омилени на фановите. Развивачот на содржина неодамна одлучи да ја прошири својата колекција на слотови со кинеска тема со лансирање на Angry Dragons.