Новиот преглед на бонус Lucky31

Lucky31Responsible Gambling
CASINORANK
8.14/10
БонусБонус $150 + 31 бесплатни вртења
Брз и сигурен депозит и исплати
Понуда на ВИП програма
Достапна е програма за лојалност
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Брз и сигурен депозит и исплати
Понуда на ВИП програма
Достапна е програма за лојалност
Lucky31 is not available in your country. Please try:
Sofia Kuznetsov
ReviewerSofia KuznetsovReviewer
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
Bonuses

Bonuses

За да остане пред конкуренцијата, казиното Лаки 31 има возбудливи промоции за нови играчи. Постои профитабилен бонус за добредојде што им дава на играчите бонус за депозит на нивниот прв и втор депозит. Покрај бонусот за добредојде, Лаки 31 има редовни бонуси за повторно вчитување, парични награди, ВИП клуб и програма за поени.

Бонус за бесплатни вртењаБонус за бесплатни вртења
Games

Games

Една од областите каде што Лаки 31 се истакнува е изборот на игри. Казиното има многу онлајн игри кои се делат на категории како што се глупости, рулет, блек џек, бакара, слотови, џекпот и така натаму. Покрај редовните казино игри, Лаки 31 има казино во живо што пренесува игри со дилери во живо од реномирани казина.

+5
+3
Затвори

Software

За да развие толку широк спектар на онлајн казино игри, Mobile Technology Marketing Ltd мораше да ги вклучи сите водечки добавувачи на софтвер за казино. Големите имиња на списокот се Evolution Gaming, Play 'n GO, NetEnt, Yggdrasil, Ruby Play, Evolution Gaming, Authentic Gaming и Relax Gaming, само да споменеме неколку.

Payments

Payments

Што се однесува до банкарството, Lucky31 нуди различни сигурни начини на плаќање за брзи и сигурни депозити и повлекувања. Играчите можат да вршат трансакции преку опции како [ Credit Cards, Visa, Bank Transfer, MasterCard, Klarna .

Deposits

За да играат и да освојат вистински пари во казиното Лаки 31, играчите треба да ги финансираат своите сметки користејќи вистински пари. Достапните методи за депонирање вклучуваат Neteller, Skrill, MasterCard, VISA, Neosurf, MoonPay и Paysafecard. Ве молиме имајте предвид дека има минимален и максимален лимит за депозит. Надоместоците и времето на трансакцијата варираат во зависност од користениот метод.

VisaVisa
+6
+4
Затвори

Withdrawals

Што се однесува до повлекувањата, методите се движат од е-паричници до кредитни картички. Достапните методи вклучуваат Neosurf, Paysafecard, VISA, MasterCard, MoonPay и Skrill. За евиденција, победниците исто така можат да ги повлечат добивките во крипто-паричници. Постојат минимални и максимални ограничувања за повлекување, и овде повторно може да се наплатат трошоци во зависност од користената платформа. Валути Lucky 31 поддржува и фиат валута и криптовалута кога станува збор за валути. Листата на фиат валути ги вклучува американскиот долар, новозеландскиот долар, руската рубља, еврото, австралискиот долар, британската фунта, канадскиот долар итн. биткоин кеш.

Глобална достапност

Глобална достапност

Languages

За да се осигура дека ниту еден играч не е изоставен од забавата, казиното Лаки 31 има повеќејазична платформа. Сепак, списокот на јазици во моментов е тенок. Поддржани се само пет јазици: англиски, француски, германски, португалски и фински. Корисниците можат да ги менуваат поставките за јазикот во секое време на дното на страницата.

ПортугалскиPT
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Lucky31 има висока оцена за 8.14 и работи од 2012 . Со други зборови, нивната безбедност и уживање во игрите се докажани со текот на времето. Со сигурност го препорачуваме Lucky31 како доверливо онлајн казино. Може да се чувствувате безбедно играјќи во Lucky31 поради нивниот широк опсег на методи за депонирање, разновидниот избор на игри и силната репутација.

Security

Безбедноста и безбедноста се на врвот на приоритетната листа на Lucky31 . Казиното е лиценцирано и регулирано, што му овозможува да прифаќа играчи ширум светот. Покрај тоа, веб-страницата е шифрирана со SSL за да се осигура дека вашите лични и финансиски информации се секогаш безбедни.

Responsible Gaming

Lucky31 исто така промовира одговорно коцкање меѓу своите клиенти. Веб-страницата обезбедува безбедни алатки за коцкање, како што се ограничувања за депозити и тајм-аут за сесии за да им помогне на играчите да управуваат и да уживаат во искуството со игри. Lucky31 обезбедува брзи контакти со проблематичните организации за коцкање доколку некој играч сака да побара стручна помош.

About

About

Лаки 31 Казиното е меѓу најбрзо растечките онлајн казино брендови заедно со неговите сестрински казина, Даблин Бет, Казино Екстра, ФатБос и Казино Естрела. Казиното е во сопственост и управувано од Mobile Technology Marketing Ltd, која е лиценцирана во јурисдикција на Курасао од Curacao eGaming Master Gaming License (CEG-IP/2014-0112).

Кратки факти

Година на основање: 2012

Account

Регистрирањето сметка е релативно едноставно на Lucky31 . Посетете ја страницата Lucky31 и следете ги чекорите за регистрација со обезбедување на бараните информации. Откако сметката е активна, депонирајте минимален износ и истражете ја обемната библиотека на игри.

Support

Mobile Technology Marketing Ltd разбира дека клиентот е крал, и затоа операторот формираше посветен тим за поддршка на клиентите за да се осигура дека играчите се секогаш подготвени. Поддршката за разговор во живо нуди инстант повратни информации и детални ЧПП што има неколку прашања и одговори на повеќето грешки и проблеми со кои се соочуваат играчите.

Tips & Tricks

Пред да играте игри со вистински пари на Lucky31 , секогаш одвојувајте пари за коцкање. Ова треба да биде сума што можете удобно да ја изгубите. И што е најважно, избегнувајте бркање загуби. Во меѓувреме, идентификувајте ги игрите што сакате да ги играте пред да ги истражите давателите на игри. Секогаш избирајте игри од доверлив провајдер со позитивни критики меѓу играчите и силна репутација во индустријата. Сигурен нов сајт за коцкање треба да понуди широк спектар на игри, вклучувајќи ги вашите омилени наслови и нови изданија. Проверете Тексас Холдем, Слотови, Казино Холдем, Блек Џек, Рулет за некои одлични опции.

Promotions & Offers

Lucky31 има атрактивни промоции и понуди. Благодарение на ова, новите играчи на онлајн казино можат да имаат возбудливо искуство. Вреди да се забележи дека зделките Lucky31 се прикачени на одредбите и условите. Значи, пред да прифатите каква било понуда, од клучно значење е темелно да ги разгледате условите за бонус. Тоа е затоа што тие може да вклучуваат специфични барања за обложување што треба да се исполнат пред да се повлече личната награда.

Mobile

Mobile

Лаки 31 е меѓу најдобрите биткоин казина денес. Казиното е достапно како инстант игра на десктоп, што значи дека играчите не бараат никакви преземања или инсталација на софтвер за да започнат со коцкање. Покрај десктоп играњето, платформата Lucky 31 Casino е оптимизирана за мобилни казино игри. Играчите можат да уживаат во игрите на казино и игрите со дилери во живо додека се во движење.

About the author
Sofia Kuznetsov
Sofia Kuznetsov
About

Потекнувајќи од зимското пространство на Санкт Петербург, Софија Кузњецов е главен рецензент на NewCasinoRank. Нејзините остри сознанија и отворен пристап ја зацврстија нејзината репутација како доверлив глас во пејзажот на онлајн казиното.

Send email
More posts by Sofia Kuznetsov