Lucky Wilds New Casino Преглед

Age Limit
Lucky Wilds
Lucky Wilds is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao
Total score7.0
Добрите
+ Бонус за казино до 1000 евра
+ Брзи исплати
+ 1000+ слотови

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2022
ЈазициЈазици (3)
Англиски
Норвешки
Фински
БонусиБонуси (7)
High Roller бонус
Reload бонусБонус за добредојде
ВИП бонус
Депозит бонус
Неделен бонус
Роденденски бонус
ВалутиВалути (6)
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Тајландски бах
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (6)
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Полска
Тајланд
Финска
ИгриИгри (3)
Live Blackjack VIP
Крепс
Слотови
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (7)
Crypto
Jeton
MasterCardVisa
Visa Debit
eezewallet
jeton cash
СофтверСофтвер (15)
1x2Gaming
BetsoftEvolution Gaming
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Play'n GO
Quickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

За Lucky Wilds

Lucky Wilds е New Casino основана во 2022 и е наведена со novcasinorank-mk.com од 8.11.2022 . Овој New Casino веќе стекна вистинско име во индустријата, а подолу ќе разгледаме за што се работи.

Lucky Wilds оценува 7 од 10 врз основа на целокупното корисничко искуство на казиното, бонусите, бројот на понудени игри, прифатените плаќања и други фактори.

Игри понудени на Lucky Wilds

novcasinorank-mk.com ги фаворизира Lucky Wilds за неговите 1000 евра New Casino бонуси. Овој New Casino нуди многу видови популарни и возбудливи игри како што се Крепс и многу други.

Софтвери достапни на Lucky Wilds

Овие популарни игри на New Casino им се донесени на играчите од некои од најдобрите производители на iGaming во казино индустриите. Софтверите за коцкање што ги поддржуваат игрите на казиното вклучуваат имиња како што се NetEnt, Betsoft, Microgaming, Yggdrasil Gaming, Evolution Gaming , за да наведеме неколку.

Прифатени методи на депонирање на Lucky Wilds

Играчите на Lucky Wilds можат да изберат од избор на начини за депонирање пари пред да играат.

Бидејќи казиното е популарно во земји како што се , меѓу другото, Lucky Wilds прифаќа главни методи на депозит како Visa, MasterCard , како и Visa и Mastercard.

Зошто да играте во Lucky Wilds ?

Иако Lucky Wilds е прилично нов во бизнисот, тие се тука да останат. Фановите на казино избираат Lucky Wilds поради нивните иновативни начини и модерна технологија.

Lucky Wilds е безбедносен New Casino кој е темелно истражен од CasinoRank. На novcasinorank-mk.com ги оценуваме и прегледуваме само лиценцираните New Casino .

Играчите можеби имаат некои прашања или можеби ќе сакаат да дознаат повеќе за одговорното играње. Ве молиме посетете ги следните веб-локации за помош или повеќе информации.