Новиот преглед на бонус Joo Casino

Joo CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.68/10
БонусБонус за добредојде до 1.000 € + 100 бесплатни вртења
Достапна е 24/7 поддршка
Бонус понуди за добредојде
Сезонски ВИП програми
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Достапна е 24/7 поддршка
Бонус понуди за добредојде
Сезонски ВИП програми
Joo Casino is not available in your country. Please try:
Sofia Kuznetsov
ReviewerSofia KuznetsovReviewer
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
Bonuses

Bonuses

Првите четири депозити што играчите ги прават во Joo Casino делат бонуси. На бонус за добредојде е распространета за играчи кои сакаат продолжени бонуси. Бонусите за депозит се како што следува:

  • 100 евра како 100% исти бонус + 100 бесплатни вртења
  • 100 евра како 50% совпаднат бонус
  • 150 евра како 75% совпаднат бонус
  • 100 евра како 100% исти бонус + 50 бесплатни вртења

Сите бонуси за добредојде доаѓаат со услов за обложување од 50 пати.

Joo Casino има редовна шема за бонуси која работи секој понеделник. Овде, играчите можат да добијат 40% исти бонус кога прават депозит. До средината на неделата, играчите можат да се квалификуваат за бесплатни вртења. Достапни се до 50 кога играчите прават депозит. Веб-страницата, исто така, е домаќин на редовни турнири. Наградите им се нудат на играчите кои прават најмногу вртења на одредени слот игри. Има и разни други промоции кои се одвиваат во зависност од годишното време.

Бесплатни спиновиБесплатни спинови
Games

Games

Има широк избор на игри на Joo Casino . Гејмерите може да играат Слотови, Покер со три карти, Рулет, Карибски Студ, Покер наслови на игри, што значи дека има по нешто за секој играч во оваа Ново Казино .

+7
+5
Затвори

Software

Постојат многу различни провајдери достапни во Joo Casino бидејќи страницата работи со повеќе од 50 различни развивачи на софтвер. Меѓу провајдерите што ги користи Joo Casino се Betsoft , Microgaming , Прагматична игра и NetEnt . Затоа, изборот на достапни игри е одличен. Видео слотови и игри на маса се добро застапени. Згора на ова, има и игри кои користат блокчејн технологија за да обезбедат правичност.

Payments

Payments

Joo Casino има достапни фантастични банкарски опции. Банкарски трансфер, плаќања со картички, е-паричници и криптовалути се достапни за играчите. Обезбедува дека кој начин на плаќање сакате да го користите, тогаш ќе можете да го најдете во Joo Casino.

Deposits

За да депонирате на Joo Casino , најавете се на вашата сметка во казино и отворете ја страницата на касиерот со кликнување на копчето со салдото на вашата сметка. Потоа, изберете го претпочитаниот начин на плаќање на депозитот пред да го внесете износот. За депозити, обично се потребни неколку секунди за да се одрази на сметката за игри.

Withdrawals

Повлекувањата кај Joo Casino се исто така брзи, бидејќи треба само да го отворите делот за благајна и да ја изберете претпочитаната опција за плаќање. После тоа, внесете го износот за повлекување и потврдете го плаќањето, имајќи предвид дека на некои начини на повлекување може да им треба подолго време за да се обработат плаќањата.

Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Joo Casino има висока оцена за 7.68 и работи од 2014 . Со други зборови, нивната безбедност и уживање во игрите се докажани со текот на времето. Со сигурност го препорачуваме Joo Casino како доверливо онлајн казино. Може да се чувствувате безбедно играјќи во Joo Casino поради нивниот широк опсег на методи за депонирање, разновидниот избор на игри и силната репутација.

Security

Безбедноста и безбедноста се на врвот на приоритетната листа на Joo Casino . Казиното е лиценцирано и регулирано, што му овозможува да прифаќа играчи ширум светот. Покрај тоа, веб-страницата е шифрирана со SSL за да се осигура дека вашите лични и финансиски информации се секогаш безбедни.

Responsible Gaming

Joo Casino исто така промовира одговорно коцкање меѓу своите клиенти. Веб-страницата обезбедува безбедни алатки за коцкање, како што се ограничувања за депозити и тајм-аут за сесии за да им помогне на играчите да управуваат и да уживаат во искуството со игри. Joo Casino обезбедува брзи контакти со проблематичните организации за коцкање доколку некој играч сака да побара стручна помош.

About

About

Joo Casino е онлајн казино со речиси 10 години искуство. Формирана во 2014 година, таа е во сопственост на Dama NV Joo Казино е напредно размислување во својот пристап. Ова е нагласено со фактот дека им овозможува на играчите да користат криптовалути, а нејзините игри се докажани како фер. Имањето лиценца од Владата на Курасао, исто така, додава одреден престиж на страницата. Joo Casino е една од најдобрите локации на пазарот во моментот. Има одличен избор на игри, добро е регулиран и има некои фантастични бонуси што играчите можат да ги активираат. Ако барате нова страница за играње, тогаш Joo би можел да биде оној за вас.

Joo Casino

Кратки факти

Година на основање: 2014

Account

Регистрирањето сметка е релативно едноставно на Joo Casino . Посетете ја страницата Joo Casino и следете ги чекорите за регистрација со обезбедување на бараните информации. Откако сметката е активна, депонирајте минимален износ и истражете ја обемната библиотека на игри.

Support

Имајте предвид дека Joo Casino се обврзува да им обезбеди на играчите брза и професионална поддршка на клиентите. Тие ќе ви помогнат со какви било прашања што е можно поскоро.

Tips & Tricks

Пред да играте игри со вистински пари на Joo Casino , секогаш одвојувајте пари за коцкање. Ова треба да биде сума што можете удобно да ја изгубите. И што е најважно, избегнувајте бркање загуби. Во меѓувреме, идентификувајте ги игрите што сакате да ги играте пред да ги истражите давателите на игри. Секогаш избирајте игри од доверлив провајдер со позитивни критики меѓу играчите и силна репутација во индустријата. Сигурен нов сајт за коцкање треба да понуди широк спектар на игри, вклучувајќи ги вашите омилени наслови и нови изданија. Проверете Слотови, Покер со три карти, Рулет, Карибски Студ, Покер за некои одлични опции.

Promotions & Offers

Joo Casino има атрактивни промоции и понуди. Благодарение на ова, новите играчи на онлајн казино можат да имаат возбудливо искуство. Вреди да се забележи дека зделките Joo Casino се прикачени на одредбите и условите. Значи, пред да прифатите каква било понуда, од клучно значење е темелно да ги разгледате условите за бонус. Тоа е затоа што тие може да вклучуваат специфични барања за обложување што треба да се исполнат пред да се повлече личната награда.

Mobile

Mobile

Мобилната страница на Joo Casino е навистина едноставна за користење. Откако ќе го вчитате, можете да започнете да играте. Многу е сличен на стандардната верзија на страницата бидејќи брзо се вчитува и лесно се движи. Што повеќе би можеле да посакате?

About the author
Sofia Kuznetsov
Sofia Kuznetsov
About

Потекнувајќи од зимското пространство на Санкт Петербург, Софија Кузњецов е главен рецензент на NewCasinoRank. Нејзините остри сознанија и отворен пристап ја зацврстија нејзината репутација како доверлив глас во пејзажот на онлајн казиното.

Send email
More posts by Sofia Kuznetsov