Новиот преглед на бонус Fortune Panda

Fortune PandaResponsible Gambling
CASINORANK
7.7/10
БонусБонус $1.000 + 150 бесплатни вртења
24/7 разговор во живо
Водечки провајдери на софтвер
Мобилни игри
Поддржано
Потврдено
Безбедно
24/7 разговор во живо
Водечки провајдери на софтвер
Мобилни игри
Fortune Panda is not available in your country. Please try:
Sofia Kuznetsov
ReviewerSofia KuznetsovReviewer
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
Bonuses

Bonuses

Fortune Panda има неколку неверојатни бонуси што можете да ги искористите. И сите тие се целосно без облог. Казиното има подготвено задоволство за новите играчи, со неверојатен пакет за добредојде во вредност до 1.000 € плус 150 FS.

Откако ќе го впиете вашиот пакет за добредојде, бонусите продолжуваат да доаѓаат. Играчите можат да уживаат во бонуси без облог секој викенд. Со цел играчите да ги активираат сите три бонуси за натпревари кои се дел од пакетот за добредојде, треба да депонираат минимум 20 евра во сите првични три уплати.

Други бонуси во ова ново онлајн казино вклучуваат:

 • Бонус за крипто прв депозит
 • Панда Кешбек
 • Бесплатен викенд со обложување
 • iSoftbet турнир
Games

Games

Fortune Panda може да се пофали со сериозно импресивен избор на слотови, џекпот игри, гребење карти, игри на маса, видео бинго, видео покер, казино онлајн игри во живо и виртуелни игри во супер корисничко опкружување. Сите игри се редовно тестирани и ревидирани од независни лаборатории за тестирање за да се обезбеди правичност во играта.

Казиното нуди купишта забава со нови онлајн казино игри како американски рулет, Caribbean Stud Poker, Casino Hold'Em, European Roulette, French Roulette, Mini Blackjack, Oasis Poker од најистакнатите казино студиа во живо на планетата.

слотови

Fortunate Panda воведе соодветна разновидност на слотови бидејќи насловите што спаѓаат во оваа категорија се над 3.000. Да се има таков масовен избор на слотови е за пофалба, а уште повеќе за новото интерактивно казино, кое штотуку ечеше во живот. Популарноста може да се поврзе со едноставната игра, возбудливото гејмерско искуство и огромните бонуси. Тие вклучуваат:

 • Книга на Купигс
 • Динополис
 • Gold Digger Megaways
 • Топло овошни задоволства
 • Ајкула жилет

Џекпот

Ако сакате да добивате огромни исплати со едно движење, делот Џекпот е вистинското место. Тој нуди избрани слотови и гребење картички кои работат на прогресивен џекпот мотор. Играчите можат да добијат џекпот кој постојано расте играјќи некоја од овие игри:

 • Бафало патека
 • Пештерата на среќата
 • Бесмртна романса
 • Кралицата на Александрија
 • Дијамантска дива

Картичка за гребење

Списокот на игри под брендот Fortune Panda е огромен. Тоа не е ограничено на видео слотови и џекпот; играчите можат да најдат возбудливи игри под Игри со гребење дел. Сè што треба да направат играчите е да изгребат картичка за да ги откријат нејзините детали. Секоја картичка има одредена сума за исплата. Некои од популарните наслови вклучуваат:

 • Топло сафари
 • Совршена гребнатинка
 • 7 Прасиња
 • Скреч натпревар
 • Пунџа во рерна

Казино игри во живо

Казино игри во живо се најинтерактивната, најживата и највозбудливата категорија на онлајн казино. Играчите играат против дилер во живо и можат од страна да разговараат додека играат. Достапно е за сите играчи во земјите каде што е достапно новото онлајн казино на Fortune Panda. Најдобрите игри со дилери во живо вклучуваат:

 • Азија игри во живо
 • Во живо лоби
 • Слатка Bonanza Candyland
 • Езуги во живо
 • Блек Џек лоби
РулетРулет
+2
+0
Затвори

Software

Fortune Panda нуди игри од 43 провајдери на игри. Бројот на игри е величествен и ние сме многу воодушевени од варијацијата на давателите на игри. Визуелните слики на казиното се многу пријатни, а навигацијата е лесна. Ова создава супер корисничко искуство за гејмерите секогаш кога го користат онлајн казиното.

За да го направат лобито на играта лесно достапно, играчите можат да ги сортираат сите достапни игри користејќи ги Даватели на софтвер како опција за филтер. Операторот на казиното ја дал вистинската рака за да им обезбеди на играчите да се чешаат за игри со дилер во живо. Поради оваа причина, тој се здружи со никој друг туку со неколку провајдери кои се во центарот на вниманието, вклучувајќи:

 • Еволуција игри
 • Прагматична игра
 • Езуги
 • Vivo Gaming
 • Игри за обложување
Payments

Payments

Fortune Panda им олеснува на играчите со тоа што нуди широк спектар на опции за плаќање. Минималниот депозит е 20 €. Ако сте во сцената со крипто-коцкање, тоа е исто така сосема кул. Онлајн казиното Fortune Panda исто така прифаќа врвни криптовалути.

Казиното ги нуди сите најпопуларни начини на плаќање, вклучувајќи:

 • Виза
 • MasterCard
 • Скрил
 • Биткоин
 • Етереум

Deposits

Fortune Panda, новото онлајн казино, прифаќа трансакции во повеќе валути за да остане конкурентна на пазарот на коцкање. Овие валути се широко признати и доминантни меѓу играчите. Играчите можат да ја постават претпочитаната валута кога се регистрираат.

Некои од популарните валути што ги користат играчите вклучуваат: CAD, EUR, USD, JPY, TRY

Withdrawals

Повлекувањата кај Fortune Panda се исто така брзи, бидејќи треба само да го отворите делот за благајна и да ја изберете претпочитаната опција за плаќање. После тоа, внесете го износот за повлекување и потврдете го плаќањето, имајќи предвид дека на некои начини на повлекување може да им треба подолго време за да се обработат плаќањата.

Глобална достапност

Глобална достапност

Земји

+105
+103
Затвори

Languages

Fortune Panda новото онлајн казино е повеќејазична платформа за игри која поддржува играчи во различни региони. Иако казиното е ограничено во 52 земји, поддржува неколку глобално зборувани јазици. Играчите можат да се префрлаат помеѓу овие јазици во секое време.

Некои од вообичаените јазици во казиното Fortune Panda се:

 • Англиски
 • шпански
 • турски
 • јапонски
 • холандски
ПортугалскиPT
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Fortune Panda има висока оцена за 7.7 и работи од 2020 . Со други зборови, нивната безбедност и уживање во игрите се докажани со текот на времето. Со сигурност го препорачуваме Fortune Panda како доверливо онлајн казино. Може да се чувствувате безбедно играјќи во Fortune Panda поради нивниот широк опсег на методи за депонирање, разновидниот избор на игри и силната репутација.

Security

Безбедноста и безбедноста се на врвот на приоритетната листа на Fortune Panda . Казиното е лиценцирано и регулирано, што му овозможува да прифаќа играчи ширум светот. Покрај тоа, веб-страницата е шифрирана со SSL за да се осигура дека вашите лични и финансиски информации се секогаш безбедни.

Responsible Gaming

Fortune Panda исто така промовира одговорно коцкање меѓу своите клиенти. Веб-страницата обезбедува безбедни алатки за коцкање, како што се ограничувања за депозити и тајм-аут за сесии за да им помогне на играчите да управуваат и да уживаат во искуството со игри. Fortune Panda обезбедува брзи контакти со проблематичните организации за коцкање доколку некој играч сака да побара стручна помош.

About

About

Fortune Panda е ново онлајн казино во сопственост и управувано од Mirage Corporation Ltd. Работи според главната лиценца издадена на нејзината матична компанија од Владата на Курасао.

Казиното има широк спектар на игри што може да понуди, од слотови, игри со дилер во живо, рулет, покер, блек џек и бакара, видео покер, бинго, гребење карти.

Зошто вреди да се игра во казиното Fortune Panda?

Да претпоставиме дека барате врвна забава, големи бонуси и малку животинска симпатија. Во тој случај, Fortune Panda е новото онлајн казино за вас.

Казиното има одличен избор на игри од некои од водечките провајдери на софтвер и неверојатно казино во живо.

Fortune Panda, исто така, располага со супер иновативно решение за еден паричник, што им овозможува на играчите беспрекорно да преместуваат пари низ страницата без да мораат да вршат никакви трансакции. Играчите можат да уживаат во бонуси без облог секој викенд. Онлајн казиното Fortune Panda им овозможува на играчите да депонираат и повлекуваат средства користејќи различни банкарски опции за бројни валути. Помалку популарни, но реномирани провајдери на софтвер ги напојуваат сите игри.

На прашањата на играчите се одговара во реално време благодарение на пријателскиот и доверлив тим за поддршка. Fortune Panda е ново интерактивно онлајн казино основано во 2020 година. Целосно е во сопственост и управувано од Mirage Corporation Limited. Лиценцирано и регулирано од владата на Курасао.

Fortune Panda има многу да понуди, од нивниот брилијантен избор на игри (што носи часови на забава) до нивните големи бонуси и одлична грижа за клиентите.

Лобито за игри е целосно преполно со врвни игри како слотови, гребење карти, видео бинго, игри на маса, видео покер и Џекпот. Презентираните нови казино игри се добиени од портфолијата на голем број развивачи на софтвер.

Казиното е одличен додаток во светот на коцкањето преку Интернет и едвај чекаме да видиме што друго имаат во продавница.

Кратки факти

Година на основање: 2020

Account

Регистрирањето сметка е релативно едноставно на Fortune Panda . Посетете ја страницата Fortune Panda и следете ги чекорите за регистрација со обезбедување на бараните информации. Откако сметката е активна, депонирајте минимален износ и истражете ја обемната библиотека на игри.

Support

Репутацијата на казиното Fortune Panda е зајакната со пријателскиот тим на поединци зад бирото за поддршка на клиентите. Тие работат неуморно за да понудат 24/7 помош на сите играчи.

Во моментов, единствениот начин на кој членовите на Fortune Panda можат да ги побараат информациите што им се потребни е преку користење на формуларот за контакт или откако ќе ги препратат своите прашања преку е-пошта или објектот за разговор во живо. Љубителите на коцкање можат да испратат е-пошта до персоналот за помош на казиното на support@fortunepanda.com. За општи прашања, секогаш можете да се повикате на делот ЧПП.

Tips & Tricks

Пред да играте игри со вистински пари на Fortune Panda , секогаш одвојувајте пари за коцкање. Ова треба да биде сума што можете удобно да ја изгубите. И што е најважно, избегнувајте бркање загуби. Во меѓувреме, идентификувајте ги игрите што сакате да ги играте пред да ги истражите давателите на игри. Секогаш избирајте игри од доверлив провајдер со позитивни критики меѓу играчите и силна репутација во индустријата. Сигурен нов сајт за коцкање треба да понуди широк спектар на игри, вклучувајќи ги вашите омилени наслови и нови изданија. Проверете Рулет, Бинго, Блек Џек, Крепс, Бакара за некои одлични опции.

Promotions & Offers

Во казиното има задоволство за новите играчи, со неверојатен пакет за добредојде во вредност до 1.000 евра. И новите и постоечките играчи ги чека понуда. Постои ВИП програма која нуди персонализирани функции. Ако сте играч на Скреч-карти, ќе уживате во врвни титули како Hot Safari, The Perfect Scratch, Iron Sky и многу други.

About the author
Sofia Kuznetsov
Sofia Kuznetsov
About

Потекнувајќи од зимското пространство на Санкт Петербург, Софија Кузњецов е главен рецензент на NewCasinoRank. Нејзините остри сознанија и отворен пристап ја зацврстија нејзината репутација како доверлив глас во пејзажот на онлајн казиното.

Send email
More posts by Sofia Kuznetsov