Dachbet New Casino Преглед

Age Limit
Dachbet
Dachbet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.5
Добрите
+ Широк избор на игри
+ Софорт и крипто плаќања
+ ВИП услуга

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2021
ЈазициЈазици (5)
Австро-германски
Англиски
Германски
Италијански
Француски
БонусиБонуси (5)
Reload бонус
Бонус за натпревар
Бонус кодови
ВИП бонус
Депозит бонус
ВалутиВалути (79)
Estonian Kroon
Latvian lati
Јапонски јен
Јордански динари
Јужноафрикански ранд
Јужнокорејски вон
Азербејџански манати
Албански Лек
Алжирски динари
Американски долари
Анголски кванзи
Аргентински пезоси
Бангладешки таки
Бахреински динари
Белоруски рубли
Боливиски боливианос
Босна и Херцеговина конвертибилни марки
Боцвански пули
Бразилски реали
Бурундиски франци
Венецуелски боливари
Виетнамски донг
Гански цеди
Грузиски лари
Дански круни
Дирхами од ОАЕ
Евра
Египетски фунти
Ерменски драми
Етиопски бирс
Замбиски квачи
Западноафрикански CFA франци
Индиски рупии
Исландски крон
Казахстански тенгес
Камбоџански ријал
Канадски долари
Кениски шилинзи
Кинески јуани
Колумбиски пезоси
Конгоански франци
Кувајски динари
Мавриски рупии
Македонски денари
Малезиски рингити
Марокански дирхами
Мексикански пезоси
Мозамбиски метикали
Молдавски леу
Намибиски долари
Нигериски наири
Нови тајвански долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Омански риали
Парагвајски гварани
Перуанскиот Нуево Сол
Полски злоти
Руандски франци
Руски рубли
Сингапурски долари
Српски динари
Судански фунти
Судиски ријали
Танзански шилинзи
Тајландски бах
Туниски динари
Турски лири
Узбекистан сом
Украински гривни
Унгарски форинти
Уругвајски пезоси
Филипински пезоси
Хонг Конг долари
Хрватски куни
Чешки круни
Чилеански пезоси
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (3)
WeChat поддршка
Разговор во живо
Телефонска поддршка
ДржавиДржави (14)
Австрија
Албанија
Канада
Луксембург
Нов Зеланд
Норвешка
Полска
Португалија
Турција
Унгарија
Финска
Хрватски
Чешка
Швајцарија
ИгриИгри (15)
БакараБлек Џек
Евровизија
Еспорт
Карибски СтудКено
Мини Бакара
Онлајн обложување
Покер со три карти
Политика
Рулет
Слотови
Спорт
Спортско обложување
Фудбалско обложување
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (15)
Credit Cards
Crypto
EcoPayz
Euteller
Fast Bank Transfer
GiroPay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPaysafe CardSkrill
Sofort
Trustly
Visa
СофтверСофтвер (48)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
All41 Studios
Amatic Industries
BGAMING
Betsoft
Booming Games
Crazy Tooth Studio
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fazi Interactive
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Ganapati
Genesis Gaming
Golden Rock Studios
Habanero
Hacksaw Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Leap Gaming
Lightning Box
Mascot Gaming
MicrogamingNetEntNovomatic
OneTouch Games
Playson
PlaytechPragmatic PlayQuickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Ruby Play
SmartSoft Gaming
Spinomenal
Stormcraft Studios
Tom Horn Enterprise
Triple Edge Studios
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

За Dachbet

Dachbet е New Casino основана во 2021 и е наведена со novcasinorank-mk.com од 23.12.2021 . Овој New Casino веќе има вистинско име за себе во индустријата, а подолу ќе разгледаме за што се работи.

Dachbet оценува 7.5 од 10 врз основа на целокупното корисничко искуство на казиното, бонусите, бројот на понудени игри, прифатените плаќања и други фактори.

Игри понудени на Dachbet

novcasinorank-mk.com ги фаворизира Dachbet за неговите бонуси од 1000 евра New Casino . Овој New Casino нуди многу видови популарни и возбудливи игри како што се Покер со три карти, Бакара, Блек Џек, Рулет, Карибски Студ и многу други.

Софтвери достапни на Dachbet

Овие популарни игри на New Casino им се донесени на играчите од некои од најдобрите производители на iGaming во казино индустриите. Софтверите за коцкање што ги поддржуваат игрите на казиното вклучуваат имиња како што се Ezugi, Playtech, Pragmatic Play, NetEnt, Microgaming , за да наведеме неколку.

Прифатени методи на депонирање на Dachbet

Играчите на Dachbet можат да изберат од избор на начини за депонирање пари пред да играат.

Бидејќи казиното е популарно во земји како што се , меѓу другото, Dachbet прифаќа главни методи на депозит како Skrill, Credit Cards, EcoPayz, MasterCard, Paysafe Card , како и Visa и Mastercard.

Зошто да играте во Dachbet ?

Иако Dachbet е прилично нов во бизнисот, тие се тука да останат. Фановите на казино избираат Dachbet поради нивните иновативни начини и модерна технологија.

Dachbet е безбедносен New Casino кој е темелно истражен од CasinoRank. На novcasinorank-mk.com ги оценуваме и прегледуваме само лиценцираните New Casino .

Играчите можеби имаат некои прашања или можеби ќе сакаат да дознаат повеќе за одговорното играње. Ве молиме посетете ги следните веб-локации за помош или повеќе информации.