Bets.io New Casino Преглед

Age Limit
Bets.io
Bets.io is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao
Total score8.6
Добрите
+ Казино само за крипто со 10-минутна наплата
+ Нема KYC
+ Неограничени повлекувања

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2021
ЈазициЈазици (5)
Јапонски
Англиски
Германски
Француски
Шпански
БонусиБонуси (3)
Reload бонус
Кешбек бонус
Неделен бонус
ВалутиВалути (85)
Estonian Kroon
Latvian lati
Lithuanian litai
Јапонски јен
Јордански динари
Јужноафрикански ранд
Јужнокорејски вон
Австралиски долари
Азербејџански манати
Алжирски динари
Американски долари
Анголски кванзи
Аргентински пезоси
Бангладешки таки
Бахреински динари
Белоруски рубли
Босна и Херцеговина конвертибилни марки
Боцвански пули
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Бугарски лева
Бурундиски франци
Венецуелски боливари
Виетнамски донг
Гански цеди
Грузиски лари
Дански круни
Дирхами од ОАЕ
Евра
Египетски фунти
Ерменски драми
Етиопски бирс
Замбиски квачи
Западноафрикански CFA франци
Израелски нови шекели
Индиски рупии
Индонезиски рупии
Ирански риали
Исландски крон
Казахстански тенгес
Камбоџански ријал
Канадски долари
Катарски риали
Кениски шилинзи
Кинески јуани
Колумбиски пезоси
Конгоански франци
Кувајски динари
Мавриски рупии
Македонски денари
Малезиски рингити
Марокански дирхами
Мексикански пезоси
Мозамбиски метикали
Молдавски леу
Намибиски долари
Нигериски наири
Нови тајвански долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Омански риали
Парагвајски гварани
Перуанскиот Нуево Сол
Полски злоти
Романски леу
Руандски франци
Сингапурски долари
Српски динари
Судански фунти
Судиски ријали
Танзански шилинзи
Тајландски бах
Туниски динари
Турски лири
Угандански шилинзи
Узбекистан сом
Унгарски форинти
Уругвајски пезоси
Филипински пезоси
Хонг Конг долари
Хрватски куни
Чешки круни
Чилеански пезоси
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (5)
Јапонија
Австралија
Германија
Франција
Швајцарија
ИгриИгри (26)
Live Bet on Poker
Auto Live Roulette
Classic Roulette Live
Crazy Time
European Roulette
Jackpot Roulette
Lightning Roulette
Live Lightning Baccarat
No Commission Baccarat
Pai GowБакараБингоБлек ЏекВидео ПокерКазино ХолдемКарибски СтудКеноМајонг
Мини Бакара
ПокерПокер со три картиРулет
Руми
Сик Бо
Слотови
Тексас Холдем
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (15)
Apple Pay
Bitcoin
Bitcoin Cash
Coinspaid
Credit Cards
Crypto
Debit CardDogecoin
Ethereum
Google Pay
Litecoin
MasterCard
Ripple
Tether
Visa
СофтверСофтвер (19)
BGAMING
Belatra
Betsoft
Booming Games
Booongo Gaming
Evoplay Entertainment
Fugaso
Leander Games
LuckyStreak
Mascot Gaming
Mr. Slotty
NetGame
Nolimit City
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Playson
Tom Horn Gaming
True Lab
Wazdan

За Bets.io

Bets.io е New Casino основана во 2021 и е наведена со novcasinorank-mk.com од 18.03.2022 . Овој New Casino веќе има вистинско име за себе во индустријата, а подолу ќе разгледаме за што се работи.

Bets.io оценува 8.6 од 10 врз основа на целокупното корисничко искуство на казиното, бонусите, бројот на понудени игри, прифатените плаќања и други фактори.

Игри понудени на Bets.io

novcasinorank-mk.com ги фаворизира Bets.io за неговите бонуси од 20% Cashback New Casino . Овој New Casino нуди многу видови популарни и возбудливи игри како што се Карибски Студ, Pai Gow, Блек Џек, Кено, Сик Бо и многу други.

Софтвери достапни на Bets.io

Овие популарни игри на New Casino им се донесени на играчите од некои од најдобрите производители на iGaming во казино индустриите. Софтверите за коцкање што ги поддржуваат игрите на казиното вклучуваат имиња како што се Betsoft , за да наведеме неколку.

Прифатени методи на депонирање на Bets.io

Играчите на Bets.io можат да изберат од избор на начини за депонирање пари пред да играат.

Бидејќи казиното е популарно во земји како што се , меѓу другото, Bets.io прифаќа главни методи на депозит како Debit Card, Credit Cards, Dogecoin, MasterCard, Bitcoin , како и Visa и Mastercard.

Зошто да играте во Bets.io ?

Иако Bets.io е прилично нов во бизнисот, тие се тука да останат. Фановите на казино избираат Bets.io поради нивните иновативни начини и модерна технологија.

Bets.io е безбедносен New Casino кој е темелно истражен од CasinoRank. На novcasinorank-mk.com ги оценуваме и прегледуваме само лиценцираните New Casino .

Играчите можеби имаат некои прашања или можеби ќе сакаат да дознаат повеќе за одговорното играње. Ве молиме посетете ги следните веб-локации за помош или повеќе информации.