Roku New Casino Преглед

Age Limit
Roku
Roku is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao
Total score8.0
Добрите
+ Разговорот во живо е отворен 24/7
+ Многу различни промоции
+ Мобилна апликација

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (7)
Јапонски
Англиски
Норвешки
Португалски
Турски
Хинди
Шпански
БонусиБонуси (3)
Reload бонусБонус за добредојде
Депозит бонус
ВалутиВалути (13)
Јапонски јен
Австралиски долари
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Индиски рупии
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Перуанскиот Нуево Сол
Турски лири
Унгарски форинти
Чилеански пезоси
Видови поддршкаВидови поддршка (3)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
Телефонска поддршка
ДржавиДржави (11)
Аргентина
Бразил
Гватемала
Индија
Колумбија
Мексико
Панама
Перу
Унгарија
Чешка
Чиле
ИгриИгри (78)
2 Hand Casino Hold'em
Arena of Valor
Auto Live Roulette
Baccarat Multiplay
CS:GO
Call of Duty
Classic Roulette Live
Crazy Time
Dota 2
Dream Catcher
European Roulette
Ezugi No Commission Baccarat
French Roulette Gold
Jackpot Roulette
King of Glory
League of Legends
Lightning Dice
Lightning Roulette
Live Lightning Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Speed Roulette
MMA
Monopoly Live
Pai Gow
Rainbow Six Siege
Rocket League
StarCraft 2
Unlimited Blackjack
Valorant
Австралиски фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
БингоБлек Џек
Бокс
Ватерполо
Видео Покер
Виртуелни спортови
Возење велосипед
Голф
Еспорт
Казино ХолдемКарибски Студ
Карлинг
Кено
Кошарка
Крепс
Крикет
Мотоспорт
Одбојка
Онлајн обложување
Пикадо
Пинг Понг
ПокерПокер со три карти
Политика
Рагби
Ракомет
Рулет
Руми
Сик Бо
Сквош
Слотови
Снукер
Спорт
Сурфање
Тексас Холдем
Тенис
Флорбол
Формула 1
Фудбал
Фудбалско обложување
Футсал
Хокеј на мраз
Хурлинг
Шах
ЛиценциЛиценци (2)
Curacao
Panama Gaming Control Board
Методи за депозитМетоди за депозит (16)
AstroPay
Bank transfer
Crypto
E-wallets
EcoPayz
Flexepin
Interac
Jeton
MasterCard
MiFinity
Multibanco
Neosurf
Neteller
RuPay
SticPay
Visa
СофтверСофтвер (35)
1x2Gaming
Amatic Industries
Betsoft
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
GameArt
Gamomat
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Oryx Gaming
Play'n GO
Playson
PlaytechPragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Swintt
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

За Roku

Roku е New Casino основана во 2020 и е наведена со novcasinorank-mk.com од 16.03.2022 . Овој New Casino веќе има вистинско име за себе во индустријата, а подолу ќе разгледаме за што се работи.

Roku оценува 8 од 10 врз основа на целокупното корисничко искуство на казиното, бонусите, бројот на понудени игри, прифатените плаќања и други фактори.

Игри понудени на Roku

novcasinorank-mk.com ги фаворизира Roku за неговите бонуси од 300 евра New Casino . Овој New Casino нуди многу видови популарни и возбудливи игри како што се Крепс, Казино Холдем, Сик Бо, Бакара, Карибски Студ и многу други.

Софтвери достапни на Roku

Овие популарни игри на New Casino им се донесени на играчите од некои од најдобрите производители на iGaming во казино индустриите. Софтверите за коцкање што ги поддржуваат игрите на казиното вклучуваат имиња како што се Playtech, Ezugi, Evolution Gaming, Betsoft, Quickspin , за да наведеме неколку.

Прифатени методи на депонирање на Roku

Играчите на Roku можат да изберат од избор на начини за депонирање пари пред да играат.

Бидејќи казиното е популарно во земји како што се , меѓу другото, Roku прифаќа главни методи на депозит како EcoPayz, Neteller, Bank transfer, Visa, MasterCard , како и Visa и Mastercard.

Зошто да играте во Roku ?

Иако Roku е прилично нов во бизнисот, тие се тука да останат. Фановите на казино избираат Roku поради нивните иновативни начини и модерна технологија.

Roku е безбедносен New Casino кој е темелно истражен од CasinoRank. На novcasinorank-mk.com ги оценуваме и прегледуваме само лиценцираните New Casino .

Играчите можеби имаат некои прашања или можеби ќе сакаат да дознаат повеќе за одговорното играње. Ве молиме посетете ги следните веб-локации за помош или повеќе информации.