Новиот преглед на бонус N1 Casino

N1 CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.74/10
БонусБонус 400 долари
Дарежливи бонус понуди
Достапна е 24/7 поддршка
ВИП програма
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Дарежливи бонус понуди
Достапна е 24/7 поддршка
ВИП програма
N1 Casino is not available in your country. Please try:
Sofia Kuznetsov
ReviewerSofia KuznetsovReviewer
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
Bonuses

Bonuses

Ако сакате да бидете наградени, тогаш N1 можеби ќе може да помогне во овој оддел. Овој оператор има сеопфатна страница со промоции каде што можете да барате различни понуди, вклучувајќи дарежливи бонус пакети.

N1 исто така работи мисии. Овие мисии главно се базираат на постигнување на потребниот број на депозити, но тие се добар начин да се вклучите во акцијата за бонуси.

Програмата N1 VIP ви овозможува да заработувате поени додека играте. Ќе се движите низ нивоата и ќе отклучувате повеќе поволности додека напредувате.

Пакет за добредојде

Откако ќе го направите вашиот прв депозит во казиното N1, ќе имате право да барате специјално понуда за добредојде . Оваа понуда ќе го зголеми вашето салдо за играње со 100% бонус до $150 плус 150 бесплатни вртења. Може да земете уште еден бонус на следните три депозити.

Депозит бонусДепозит бонус
+5
+3
Затвори
Games

Games

Содржината за игри е главен дел од секое онлајн казино и N1 може да се пофали со импресивен опсег на игри. Ќе најдете широк избор на слотови, игри на маса, дилер во живо и многу повеќе. Сите најпопуларни провајдери за игри се достапни, вклучувајќи ги и индустриските лидери Играјте N Go , NetEnt и Playtech .

Software

Библиотеката е напојувана од водечки провајдери на софтвер, вклучително и за вашето искуство да биде уште позабавно. Овие добавувачи на содржина се познати по тоа што обезбедуваат игри со висококвалитетна графика, извонредни приказни и импресивни исплати.

Payments

Payments

Преместувањето пари во салдото на вашето казино е лесна задача благодарение на широкиот спектар на безбедни опции за плаќање. Можете да правите депозити и повлекувања преку различни опции, вклучувајќи дебитни картички, Skrill и Neteller.

Deposits

За да депонирате на N1 Casino , најавете се на вашата сметка во казино и отворете ја страницата на касиерот со кликнување на копчето со салдото на вашата сметка. Потоа, изберете го претпочитаниот начин на плаќање на депозитот пред да го внесете износот. За депозити, обично се потребни неколку секунди за да се одрази на сметката за игри.

Withdrawals

Повлекувањата кај N1 Casino се исто така брзи, бидејќи треба само да го отворите делот за благајна и да ја изберете претпочитаната опција за плаќање. После тоа, внесете го износот за повлекување и потврдете го плаќањето, имајќи предвид дека на некои начини на повлекување може да им треба подолго време за да се обработат плаќањата.

Глобална достапност

Глобална достапност

Земји

+107
+105
Затвори

Валути

Американски долариUSD
+3
+1
Затвори

Јазици

+3
+1
Затвори
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

N1 Casino има висока оцена за 7.74 и работи од 2017 . Со други зборови, нивната безбедност и уживање во игрите се докажани со текот на времето. Со сигурност го препорачуваме N1 Casino како доверливо онлајн казино. Може да се чувствувате безбедно играјќи во N1 Casino поради нивниот широк опсег на методи за депонирање, разновидниот избор на игри и силната репутација.

Security

Безбедноста и безбедноста се на врвот на приоритетната листа на N1 Casino . Казиното е лиценцирано и регулирано, што му овозможува да прифаќа играчи ширум светот. Покрај тоа, веб-страницата е шифрирана со SSL за да се осигура дека вашите лични и финансиски информации се секогаш безбедни.

Responsible Gaming

N1 Casino исто така промовира одговорно коцкање меѓу своите клиенти. Веб-страницата обезбедува безбедни алатки за коцкање, како што се ограничувања за депозити и тајм-аут за сесии за да им помогне на играчите да управуваат и да уживаат во искуството со игри. N1 Casino обезбедува брзи контакти со проблематичните организации за коцкање доколку некој играч сака да побара стручна помош.

About

About

Казиното N1 е амбициозно онлајн казино. N1 (што значи број 1) е лиценциран од Органот за игри на среќа на Малта. Онлајн казиното има над 2000 слот наслови за избор и 40 табели со дилери во живо. Казиното соработуваше со некои од најпочитуваните софтверски провајдери во бизнисот, вклучително и BetSoft, Еволуција, Казино игри во живо и Игри со црвен тигар . N1 е комплет со најновото слотови, игри со џекпот и класици на маса за да ве воодушеват. Во овој преглед, ќе ги разгледаме главните области на страницата за да ви помогнеме да ја изберете вашата следна локација за казино за играње.

N1 е популарно онлајн казино и е добро снабдено кога станува збор за понудата на бонуси, игри и промоции. N1 има белези на одлична локација.

N1 Casino

Кратки факти

Година на основање: 2017

Account

Регистрирањето сметка е релативно едноставно на N1 Casino . Посетете ја страницата N1 Casino и следете ги чекорите за регистрација со обезбедување на бараните информации. Откако сметката е активна, депонирајте минимален износ и истражете ја обемната библиотека на игри.

Support

Имајте предвид дека N1 Casino се обврзува да им обезбеди на играчите брза и професионална поддршка на клиентите. Тие ќе ви помогнат со какви било прашања што е можно поскоро.

Разговор во живо: Yes

Tips & Tricks

Пред да играте игри со вистински пари на N1 Casino , секогаш одвојувајте пари за коцкање. Ова треба да биде сума што можете удобно да ја изгубите. И што е најважно, избегнувајте бркање загуби. Во меѓувреме, идентификувајте ги игрите што сакате да ги играте пред да ги истражите давателите на игри. Секогаш избирајте игри од доверлив провајдер со позитивни критики меѓу играчите и силна репутација во индустријата. Сигурен нов сајт за коцкање треба да понуди широк спектар на игри, вклучувајќи ги вашите омилени наслови и нови изданија. Проверете Слотови, Кено, Блек Џек, Лотарија, Pai Gow за некои одлични опции.

Promotions & Offers

N1 Casino има атрактивни промоции и понуди. Благодарение на ова, новите играчи на онлајн казино можат да имаат возбудливо искуство. Вреди да се забележи дека зделките N1 Casino се прикачени на одредбите и условите. Значи, пред да прифатите каква било понуда, од клучно значење е темелно да ги разгледате условите за бонус. Тоа е затоа што тие може да вклучуваат специфични барања за обложување што треба да се исполнат пред да се повлече личната награда.

Mobile

Mobile

Ако сакате да играте додека сте во движење, тогаш ќе забележите дека N1 потрошил многу време инвестирајќи во својот мобилен производ. Мобилната верзија одржува јасна структура што го олеснува навигацијата до различни делови. Менијата, категориите и игрите се добро претставени и пристапот е едноставен.

About the author
Sofia Kuznetsov
Sofia Kuznetsov
About

Потекнувајќи од зимското пространство на Санкт Петербург, Софија Кузњецов е главен рецензент на NewCasinoRank. Нејзините остри сознанија и отворен пристап ја зацврстија нејзината репутација како доверлив глас во пејзажот на онлајн казиното.

Send email
More posts by Sofia Kuznetsov