Новиот преглед на бонус JVSpin

JVSpinResponsible Gambling
CASINORANK
6.98/10
БонусБонус $300 + 150 бесплатни вртења
Ново онлајн казино
Повеќе од 6000 игри
Повеќе делови од слотови
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Ново онлајн казино
Повеќе од 6000 игри
Повеќе делови од слотови
JVSpin is not available in your country. Please try:
Sofia Kuznetsov
ReviewerSofia KuznetsovReviewer
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
Bonuses

Bonuses

Првиот бонус што им се нуди на новите играчи е бонус за добредојде Мамут. Играчите исто така имаат право да добијат VIP Cashback, Роденденски бонуси, понеделник 50% бонус за секој депозит над 300 € направен во понеделник. Исто така постои и „Тежината на лојалноста во злато“, која играчите ја добиваат откако ќе го завршат својот 10-ти депозит.

Бонус за враќање на готовинаБонус за враќање на готовина
Games

Games

Во JV Spin Casino, има над 7000 различни игри од кои играчите можат да изберат и да ги најдат своите омилени. Кога ќе се логираат на веб-страницата, играчите лесно ќе ги најдат сите овие игри. слотови како Burning Ice и Regal Streak како и игри на маса како baccarat и рулет Се достапни.

+20
+18
Затвори

Software

Игрите достапни на JV спин се развиени од различни водечки софтверски компании, меѓу нив Mancala Gaming, Endorphina, Irondog, Pragmatic Play, Evoplay , Betsoft, GameART, игри во подем, Red Rake, Betixon, iSoftBet, Quickspin, ELK, Habanero, Спиноменални , Bongo, SA Gaming, ReelNRG, 1x2Gaming, Apollo GAmes, KA Gaming, BBIN, BetiXon, Felix, Slot Exchange, Vela Gaming, Noble, Fugaso, BF Games и Spade Gaming.

Payments

Payments

Што се однесува до банкарството, JVSpin нуди различни сигурни начини на плаќање за брзи и сигурни депозити и повлекувања. Играчите можат да вршат трансакции преку опции како [ Visa, MasterCard, Credit Cards .

Deposits

Опсегот на опции за депозит за играчи од целиот свет е восхитувачки. Овие методи на депозит вклучуваат Visa, MasterCard, Yandex, Perfect Money, Pay4Fun, Qiwi и Flexespin. Сите овие методи се популарни во трансферот на пари и може да се каже дека се едноставни, безбедни и сигурни. Тие се исто така брзи и достапни во повеќето делови на светот.

VisaVisa
+4
+2
Затвори

Withdrawals

Играчите обично ги користат истите методи и опции за повлекување што ги користеле во JV Spin казиното додека депонираат пари на нивните сметки. Ова е за да се обезбеди леснотија на пристап до нивните добивки. Сепак, може лесно да се промени начинот на повлекување со најавување во нивниот паричник и избирање на методот за повлекување што тие претпочитаат да го користат.

Глобална достапност

Глобална достапност

Земји

+188
+186
Затвори

Валути

Американски долариUSD

Languages

Постојат неколку јазици поддржани од JV Spin Casino за да се осигура дека играчите од целиот свет имаат пристап до веб-страницата. Играчите мора да се логираат на веб-локацијата за да го изберат јазикот што го претпочитаат прикажувањето на веб-страницата. Овие јазици вклучуваат англиски, германски, норск, суоми и португалски.

Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

JVSpin има висока оцена за 6.98 и работи од 2020 . Со други зборови, нивната безбедност и уживање во игрите се докажани со текот на времето. Со сигурност го препорачуваме JVSpin како доверливо онлајн казино. Може да се чувствувате безбедно играјќи во JVSpin поради нивниот широк опсег на методи за депонирање, разновидниот избор на игри и силната репутација.

Лиценци

Security

Безбедноста и безбедноста се на врвот на приоритетната листа на JVSpin . Казиното е лиценцирано и регулирано, што му овозможува да прифаќа играчи ширум светот. Покрај тоа, веб-страницата е шифрирана со SSL за да се осигура дека вашите лични и финансиски информации се секогаш безбедни.

Responsible Gaming

JVSpin исто така промовира одговорно коцкање меѓу своите клиенти. Веб-страницата обезбедува безбедни алатки за коцкање, како што се ограничувања за депозити и тајм-аут за сесии за да им помогне на играчите да управуваат и да уживаат во искуството со игри. JVSpin обезбедува брзи контакти со проблематичните организации за коцкање доколку некој играч сака да побара стручна помош.

About

About

JV Spin Casino е нова веб-локација во сопственост на Zavbin Ltd. Неодамна беше претставена на пазарот со над 7000 игри за избор. Веб-страницата има неверојатни карактеристики и понуди како што се бесплатни вртења без депозити. Достапно е за играчите на казино на глобално ниво, со седиште во Кипар и лиценца од Курасао.

Кратки факти

Година на основање: 2020

Account

Регистрирањето сметка е релативно едноставно на JVSpin . Посетете ја страницата JVSpin и следете ги чекорите за регистрација со обезбедување на бараните информации. Откако сметката е активна, депонирајте минимален износ и истражете ја обемната библиотека на игри.

Support

Ако некој играч доживее потешкотии додека игра или извршува некоја функција на JV Spin, може директно да контактира со поддршката за корисници. Тимот за поддршка е достапен 24/7 и до него може да се дојде преку разговор во живо , ЧПП или е-пошта-поддршка- en@jvspin.com за техничка поддршка, security@jvspin.com за безбедносни прашања и block@jvspin.com за случаи на блокирани сметки.

Разговор во живо: Yes

Tips & Tricks

Пред да играте игри со вистински пари на JVSpin , секогаш одвојувајте пари за коцкање. Ова треба да биде сума што можете удобно да ја изгубите. И што е најважно, избегнувајте бркање загуби. Во меѓувреме, идентификувајте ги игрите што сакате да ги играте пред да ги истражите давателите на игри. Секогаш избирајте игри од доверлив провајдер со позитивни критики меѓу играчите и силна репутација во индустријата. Сигурен нов сајт за коцкање треба да понуди широк спектар на игри, вклучувајќи ги вашите омилени наслови и нови изданија. Проверете Бакара, Бинго, Покер со три карти, Dragon Tiger, Блек Џек за некои одлични опции.

Promotions & Offers

JVSpin има атрактивни промоции и понуди. Благодарение на ова, новите играчи на онлајн казино можат да имаат возбудливо искуство. Вреди да се забележи дека зделките JVSpin се прикачени на одредбите и условите. Значи, пред да прифатите каква било понуда, од клучно значење е темелно да ги разгледате условите за бонус. Тоа е затоа што тие може да вклучуваат специфични барања за обложување што треба да се исполнат пред да се повлече личната награда.

Mobile

Mobile

JV Spin Casinos се достапни за играчите кои го користат практично секој достапен уред. Играчите ширум светот можат да пристапат до нивните омилени игри од паметни телефони, таблети, лаптопи, па дури и десктоп компјутери. Веб-страницата е компатибилна со уште постари оперативни системи, што е голем плус. Игрите се достапни на моделот „кликни и играј“ (не е потребно преземање).

About the author
Sofia Kuznetsov
Sofia Kuznetsov
About

Потекнувајќи од зимското пространство на Санкт Петербург, Софија Кузњецов е главен рецензент на NewCasinoRank. Нејзините остри сознанија и отворен пристап ја зацврстија нејзината репутација како доверлив глас во пејзажот на онлајн казиното.

Send email
More posts by Sofia Kuznetsov
Депонирајте пред полноќ во понеделник за да побарате бонус од 50% во JVSpin
2023-09-05

Депонирајте пред полноќ во понеделник за да побарате бонус од 50% во JVSpin

Многу играчи на казино мислат дека понеделник е тежок. Иако ова може да биде вистина, JVSpin моли да се разликува! Сајтот за казино нуди возбудлив бонус за повторно вчитување на вашата сметка секој понеделник и започнување на неделата со висока нота. Значи, ако ова звучи како нешто што сте го барале, овој неделен бонус преглед е за вас. Откријте за што се работи за 50% бонус на JVSpin во понеделник и како да го побарате.