Новиот преглед на бонус Das Ist Casino

Das Ist CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.67/10
БонусБонус за добредојде до 400 € + 150 бесплатни вртења
24/7 поддршка
Повеќе валута
Произведено во Германија
Поддржано
Потврдено
Безбедно
24/7 поддршка
Повеќе валута
Произведено во Германија
Das Ist Casino is not available in your country. Please try:
Sofia Kuznetsov
ReviewerSofia KuznetsovReviewer
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
Bonuses

Bonuses

Казиното DasIst има многу промотивни понуди. Веб-страницата е натоварена со бонуси и промоции кои можат да го зголемат вашиот субсидирам и да ви дадат повеќе пари за вашите пари. Поголемиот дел од нивните промоции се поставени околу бонуси за депозит и бесплатни вртења. Можете исто така да заработите кешбек и да учествувате на турнири со големи наградни фондови.

За оние кои сакаат да играат често, можете да го искористите максимумот од ВИП програмата на DasIst Casino. Ќе заработувате поени секогаш кога ќе играте и тие поени потоа може да се заменат за бонус понуди и бесплатни вртења.

Бонус за добредојде

Новите играчи во казиното DasIst можат да уживаат во наградувачки бонус за добредојде. Казиното DasIst нуди 450% бонус за добредојде и до 150 бесплатни вртења. Овој бонус се дели на првите четири депозити, а првиот депозит означува бонус од 100% до 100 долари со 100 бесплатни вртења.

Бесплатни спиновиБесплатни спинови
Games

Games

Колекцијата на игри е местото каде што Казиното DasIst навистина доаѓа до адути. Има огромна библиотека на игри за избор. Овој оператор има игри од врвните развивачи на игри во индустријата, како NetEnt, Red Tiger и Play 'N Go. Можете да изберете од најновите видео слотови, игри со џекпот и табели со дилери во живо.

+1
+-1
Затвори

Software

Библиотеката е напојувана од водечки провајдери на софтвер, вклучително и Evolution Gaming, NetEnt, Microgaming, Pragmatic Play за вашето искуство да биде уште позабавно. Овие добавувачи на содржина се познати по тоа што обезбедуваат игри со висококвалитетна графика, извонредни приказни и импресивни исплати.

Payments

Payments

Во казиното DasIst, можете безбедно да ја финансирате вашата сметка за играње. Постојат различни популарни начини на плаќање, вклучувајќи дебитни/кредитни картички, Skrill и Биткоин. Секогаш проверувајте дали можете да депонирате и повлечете пари со истиот начин на плаќање.

Deposits

За да депонирате на Das Ist Casino , најавете се на вашата сметка во казино и отворете ја страницата на касиерот со кликнување на копчето со салдото на вашата сметка. Потоа, изберете го претпочитаниот начин на плаќање на депозитот пред да го внесете износот. За депозити, обично се потребни неколку секунди за да се одрази на сметката за игри.

Withdrawals

Повлекувањата кај Das Ist Casino се исто така брзи, бидејќи треба само да го отворите делот за благајна и да ја изберете претпочитаната опција за плаќање. После тоа, внесете го износот за повлекување и потврдете го плаќањето, имајќи предвид дека на некои начини на повлекување може да им треба подолго време за да се обработат плаќањата.

Глобална достапност

Глобална достапност

Земји

+107
+105
Затвори
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Das Ist Casino има висока оцена за 7.67 и работи од 2016 . Со други зборови, нивната безбедност и уживање во игрите се докажани со текот на времето. Со сигурност го препорачуваме Das Ist Casino како доверливо онлајн казино. Може да се чувствувате безбедно играјќи во Das Ist Casino поради нивниот широк опсег на методи за депонирање, разновидниот избор на игри и силната репутација.

Security

Безбедноста и безбедноста се на врвот на приоритетната листа на Das Ist Casino . Казиното е лиценцирано и регулирано, што му овозможува да прифаќа играчи ширум светот. Покрај тоа, веб-страницата е шифрирана со SSL за да се осигура дека вашите лични и финансиски информации се секогаш безбедни.

Responsible Gaming

Das Ist Casino исто така промовира одговорно коцкање меѓу своите клиенти. Веб-страницата обезбедува безбедни алатки за коцкање, како што се ограничувања за депозити и тајм-аут за сесии за да им помогне на играчите да управуваат и да уживаат во искуството со игри. Das Ist Casino обезбедува брзи контакти со проблематичните организации за коцкање доколку некој играч сака да побара стручна помош.

About

About

DasIst Casino е нов казино оператор кој започна во 2017. Сепак, ова онлајн казино изгледа како да постои со години. Со некои од најнаградните бонуси и промоции, DasIst казиното ќе биде примамливо за нови играчи. Казиното соработува со најголемите провајдери на софтвер во индустријата и нуди сеопфатен избор на мобилни игри. Казиното DasIst содржи видео слотови, игри на маса, игри со џекпот и табели со дилери во живо што ќе му угодат на најпребирливиот играч на казино.

DasIst Casino има елегантен интерфејс кој изгледа многу чист. Горната лента на менито ви овозможува лесен пристап до страниците на страницата додека почетната страница служи како главна област за игри. Има некои убави икони за разбивање на содржината за игри и страницата е интуитивна на предната страна на функционалноста за пребарување. DasIst Casino исто така спроведува процес на пријавување во еден чекор.

Das Ist Casino

Кратки факти

Година на основање: 2016

Account

Регистрирањето сметка е релативно едноставно на Das Ist Casino . Посетете ја страницата Das Ist Casino и следете ги чекорите за регистрација со обезбедување на бараните информации. Откако сметката е активна, депонирајте минимален износ и истражете ја обемната библиотека на игри.

Support

Имајте предвид дека Das Ist Casino се обврзува да им обезбеди на играчите брза и професионална поддршка на клиентите. Тие ќе ви помогнат со какви било прашања што е можно поскоро.

Tips & Tricks

Пред да играте игри со вистински пари на Das Ist Casino , секогаш одвојувајте пари за коцкање. Ова треба да биде сума што можете удобно да ја изгубите. И што е најважно, избегнувајте бркање загуби. Во меѓувреме, идентификувајте ги игрите што сакате да ги играте пред да ги истражите давателите на игри. Секогаш избирајте игри од доверлив провајдер со позитивни критики меѓу играчите и силна репутација во индустријата. Сигурен нов сајт за коцкање треба да понуди широк спектар на игри, вклучувајќи ги вашите омилени наслови и нови изданија. Проверете Покер, Рулет, Слотови, Блек Џек, Бакара за некои одлични опции.

Promotions & Offers

Das Ist Casino има атрактивни промоции и понуди. Благодарение на ова, новите играчи на онлајн казино можат да имаат возбудливо искуство. Вреди да се забележи дека зделките Das Ist Casino се прикачени на одредбите и условите. Значи, пред да прифатите каква било понуда, од клучно значење е темелно да ги разгледате условите за бонус. Тоа е затоа што тие може да вклучуваат специфични барања за обложување што треба да се исполнат пред да се повлече личната награда.

Mobile

Mobile

Ако претпочитате да се обложувате во движење, тогаш ќе ја цените работата што DasIst Casino ја вложи во дизајнерскиот аспект на страницата. Овде, ќе најдете сè на вашите прсти. Игрите се лесни за лоцирање и менијата се погодни за корисниците.

About the author
Sofia Kuznetsov
Sofia Kuznetsov
About

Потекнувајќи од зимското пространство на Санкт Петербург, Софија Кузњецов е главен рецензент на NewCasinoRank. Нејзините остри сознанија и отворен пристап ја зацврстија нејзината репутација како доверлив глас во пејзажот на онлајн казиното.

Send email
More posts by Sofia Kuznetsov