Вести

August 2, 2023

Топ 3 нови казина со неодоливи бонуси за прв депозит на Paysafecard

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Основана во 2000 година, Paysafecard е меѓу најприфатените опции за плаќање казино. Тоа е припејд канал за плаќање каде гејмерите користат 16-цифрен ПИН за да одобрат плаќања во казино без да споделуваат критични лични информации.

Топ 3 нови казина со неодоливи бонуси за прв депозит на Paysafecard

Кога се коцкате преку Интернет, повеќето казина ги наградуваат новите играчи со дарежлив бонус за прв депозит по депонирањето средства преку Paysafecard. Но, CasinoRank разбира дека наоѓањето на најдобриот бонус за добредојде може да биде предизвик за почетниците. Прочитајте за да ги знаете вашите опции овој август!

500 € + 100 бесплатни вртења на GetSlots

GetSlots е ново онлајн казино основано во 2020 година од Dama NV. На оваа веб-страница лиценцирана од Курасао, новите играчи добиваат 100% бонус за натпревар кој достигнува 500 евра по завршувањето на Депозит на Paysafecard. Оваа понуда за добредојде има и 100 бесплатни вртења на слотот Џони Кеш од BGaming. За да го активирате бонусот, депонирајте најмалку 20 € без потребен промотивен код.

Подолу се дадени бонусните T&C:

 • На бонус за натпревар мора да се обложи 40 пати.
 • Минималниот влог додека се обложувате е 5 евра.
 • Играчите мора да го исполнат обложувањето во рок од 15 дена.
 • Слотовите придонесуваат 100% во обложувањето.

$100 + 100 бесплатни вртења во Bizzo Casino

Основана во 2021 година, Бицо казино е највисоко оценет сајт за коцкање лиценциран во Канада и Курасао. На ново онлајн казино е популарна по своите сигурни опции за плаќање, вклучувајќи ја и Paysafecard. Откако ќе го направите вашиот прв депозит, Bizzo ќе ве награди 100% до 100 евра во бонус за натпревар што не може да се повлече. Оваа награда доаѓа и со 100 бесплатни вртења на Mechanical Clover или Dig Dig Digger од BGaming.

Еве го бонусот со ситни букви:

 • Условот за обложување е 40x.
 • Максималниот бонус влог е 5 €.
 • Минималниот депозит за активирање е 20 долари.
 • Гејмерите го добиваат бонус за бесплатни вртења на две рати

100% бонус за натпревар на 20bet

Ако не можете да најдете бонус за депозит што одговара на вашите претпочитани погоре, пријавете се на 20 облог. Ова казино пречекува нови играчи со 100% бонус за натпревар до 7.000 PHP (Филипински пезоси). Едноставно регистрирајте се за сметка на 20bet Казино, изберете ја наградата на благајната и депонирајте најмалку 600 PHP. И да, ќе добиете 30 бесплатни вртења во следните четири дена.

Применете ги овие T&C:

 • Бонусот има услов за обложување 40 пати.
 • Играчите од Грузија, Јапонија и Финска не можат да ја бараат наградата.
 • Максималниот влог со бонусот за добредојде е 300 PHP (5 €).
 • Облозите со слот придонесуваат 100% во бонусното обложување.
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

CogniPlay открива нова ера во онлајн наградните игри и платформите за социјални игри
2024-05-16

CogniPlay открива нова ера во онлајн наградните игри и платформите за социјални игри

Вести