Новиот преглед на бонус GetSlots

GetSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.38/10
БонусБонус $500 + 100 бесплатни вртења
6000+ игри
ВИП програми
Крипто казина
Структура на висок бонус
Поддржано
Потврдено
Безбедно
6000+ игри
ВИП програми
Крипто казина
Структура на висок бонус
GetSlots is not available in your country. Please try:
Sofia Kuznetsov
ReviewerSofia KuznetsovReviewer
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
Bonuses

Bonuses

Постојат неколку можности за бонуси на страницата со промоции на казиното Getslots. Тие вклучуваат:

  • Бонус за регистрација: Понудата за добредојде е резервирана за нови членови и вклучува 100% бонус за совпаѓање плус 150 бесплатни вртења на првиот депозит. Повеќе бонус средства доаѓаат во вториот и третиот депозит, кои доделуваат 75% и 100% бонуси за совпаѓање, соодветно.
  • Неделен бонус од 100 бесплатни вртења им се доделува на играчите кои депонираат во вторник. Понатаму, играчите добиваат бонус од 40% за депозити направени за време на викендите.
High Roller бонусHigh Roller бонус
Games

Games

Getslots им обезбедува на играчите широк спектар на игри, вклучувајќи видео слотови, игри на маса, виртуелни спортови и наслови на дилери во живо. Љубителите на слотовите ќе најдат популарни игри како Wolf Gold, Ramsses Book, Fire Jocker и многу повеќе. Казиното во живо вклучува атрактивни наслови како што се Auto Roulette Classic, Speed Roulette, Speed Baccarat, Power Black Jack и многу повеќе. Огромни добивки се исто така достапни на многуте турнири и џекпот игри наведени во казиното GetSlots.

+10
+8
Затвори

Software

Сите игри наведени на страницата доаѓаат од различни софтверски компании. Со партнерството со повеќе компании, менаџментот гарантира возбуда за играчите кои сакаат да експериментираат со нови игри. Некои компании кои работат со казиното Getslots вклучуваат Felix Gaming, GameArt, Habanero, Igrosoft, Iron Dog Studios, NetEnt, Microgaming, 1x2Games, Yggdrasil Gaming, Wazdan, Play'n GO и повеќе.

Payments

Payments

Што се однесува до банкарството, GetSlots нуди различни сигурни начини на плаќање за брзи и сигурни депозити и повлекувања. Играчите можат да вршат трансакции преку опции како [ Visa, Neteller, MasterCard, Prepaid Cards, Credit Cards .

Deposits

Казиното GetSlots привлекува членство од многу земји ширум светот. Како резултат на тоа, страницата прифаќа плаќања од различни начини на депозит, што им олеснува на членовите да вршат трансакции со казиното. Играчите можат да депонираат користејќи Visa, Maestro, MasterCard, EcoPayz, Bitcoin, Bitcoin Cash, Dogecoin, Tether, Ethereum, Litecoin, Venus Point, instaDebit, iDebit, Paysafe картичка, Skrill, Neteller, меѓу другите методи.

Withdrawals

Касиерот GetSlots прифаќа и повеќе опции за повлекување. Тие вклучуваат Visa, MasterCard, EcoPayz, Interac, Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, итн. Документите за идентификација потребни за верификација вклучуваат лични карти и доказ за престој.

Глобална достапност

Глобална достапност

Земји

+180
+178
Затвори

Валути

Американски долариUSD
+6
+4
Затвори

Languages

Иако казиното работи легално во многу земји, поддржува ограничен број јазици. Поддржаните јазици вклучуваат:

  • Англиски
  • полски
  • германски
  • чешки
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

GetSlots има висока оцена за 8.38 и работи од 2020 . Со други зборови, нивната безбедност и уживање во игрите се докажани со текот на времето. Со сигурност го препорачуваме GetSlots како доверливо онлајн казино. Може да се чувствувате безбедно играјќи во GetSlots поради нивниот широк опсег на методи за депонирање, разновидниот избор на игри и силната репутација.

Лиценци

Security

Безбедноста и безбедноста се на врвот на приоритетната листа на GetSlots . Казиното е лиценцирано и регулирано, што му овозможува да прифаќа играчи ширум светот. Покрај тоа, веб-страницата е шифрирана со SSL за да се осигура дека вашите лични и финансиски информации се секогаш безбедни.

Responsible Gaming

GetSlots исто така промовира одговорно коцкање меѓу своите клиенти. Веб-страницата обезбедува безбедни алатки за коцкање, како што се ограничувања за депозити и тајм-аут за сесии за да им помогне на играчите да управуваат и да уживаат во искуството со игри. GetSlots обезбедува брзи контакти со проблематичните организации за коцкање доколку некој играч сака да побара стручна помош.

About

About

GetSlots казиното е страница за игри со висока технологија од следната генерација која ги комбинира Bitcoin Gaming со коцкање со фиат валута за да им даде на современите играчи сеопфатно искуство. Дама НВ управува со операциите под лиценца од законите на Курасао. Казиното е направено имајќи ги предвид интересите на играчите. Како такви, членовите добиваат прекрасни награди за пријавување, сигурни банкарски методи, лесно достапна корисничка поддршка и многу повеќе.

GetSlots

Кратки факти

Година на основање: 2020

Account

Регистрирањето сметка е релативно едноставно на GetSlots . Посетете ја страницата GetSlots и следете ги чекорите за регистрација со обезбедување на бараните информации. Откако сметката е активна, депонирајте минимален износ и истражете ја обемната библиотека на игри.

Support

Getslots обезбедува корисничка поддршка за членовите преку разговор во живо и преку е-пошта на support@getslots.com. Пред да се консултирате со службата за корисници, би било мудро да го проверите делот ЧПП на страницата за лесно достапни решенија за најчесто поставуваните прашања. Инстант пораките им даваат на играчите брзи одговори на проблемите додека проблемите покренати преку е-пошта добиваат одговори во рок од 24 часа.

Разговор во живо: Yes

Tips & Tricks

Пред да играте игри со вистински пари на GetSlots , секогаш одвојувајте пари за коцкање. Ова треба да биде сума што можете удобно да ја изгубите. И што е најважно, избегнувајте бркање загуби. Во меѓувреме, идентификувајте ги игрите што сакате да ги играте пред да ги истражите давателите на игри. Секогаш избирајте игри од доверлив провајдер со позитивни критики меѓу играчите и силна репутација во индустријата. Сигурен нов сајт за коцкање треба да понуди широк спектар на игри, вклучувајќи ги вашите омилени наслови и нови изданија. Проверете Слотови, Кено, Видео Покер, Покер, Крепс за некои одлични опции.

Promotions & Offers

GetSlots има атрактивни промоции и понуди. Благодарение на ова, новите играчи на онлајн казино можат да имаат возбудливо искуство. Вреди да се забележи дека зделките GetSlots се прикачени на одредбите и условите. Значи, пред да прифатите каква било понуда, од клучно значење е темелно да ги разгледате условите за бонус. Тоа е затоа што тие може да вклучуваат специфични барања за обложување што треба да се исполнат пред да се повлече личната награда.

Валути

Валути

GetSlots нуди погодност за играчите од целиот свет кои сакаат да вршат трансакции со казиното. Можете да користите која било од следните валути; EUR, USD, CAD, NZD, AUD, NOK, PLN, KZT, RUB и JPY. Покрај тоа, играчите можат да користат поддржани криптовалути како што се BTC, BCH, DOGE, LTC, ETH и USDT.

About the author
Sofia Kuznetsov
Sofia Kuznetsov
About

Потекнувајќи од зимското пространство на Санкт Петербург, Софија Кузњецов е главен рецензент на NewCasinoRank. Нејзините остри сознанија и отворен пристап ја зацврстија нејзината репутација како доверлив глас во пејзажот на онлајн казиното.

Send email
More posts by Sofia Kuznetsov
Топ 3 нови казина со неодоливи бонуси за прв депозит на Paysafecard
2023-08-02

Топ 3 нови казина со неодоливи бонуси за прв депозит на Paysafecard

Основана во 2000 година, Paysafecard е меѓу најприфатените опции за плаќање казино. Тоа е припејд канал за плаќање каде гејмерите користат 16-цифрен ПИН за да одобрат плаќања во казино без да споделуваат критични лични информации.