Вести

July 30, 2023

Откријте ги епските победи во казиното Року на 29-30 јули

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Roku е највисоко оценет сајт за онлајн казино лиценциран од Владата на Курасао. Ова казино е основано во 2020 година и создаде репутација што им нуди на играчите сигурно искуство, богато со игри. Року исто така има повеќекратни бонуси и промоции со пријателски услови и услови.

Откријте ги епските победи во казиното Року на 29-30 јули

Друга област каде што блеска казиното е транспарентноста. Roku секојдневно ја ажурира листата на победници за да ги мотивира гејмерите да ги играат насловите на среќните игри. Значи, овој преглед накратко ќе разговара за најзначајните победи во новото казино на 29-30 јули. Имајте предвид дека победите може да бидат во различни валути, во зависност од локацијата на играчот.

16.937,50 € на слот за повеќе коцки и тркалање

Како и секој друг нова онлајн казино страница, слот машините доминираат во библиотеката на игри на Казино Року. Овој викенд, еден среќен играч доби неверојатна исплата од 16.937,50 евра играјќи повеќе коцки и тркалање од EGT. Тоа е слот со овошна тема 5x4 со до 40 линии за обложување и пријателски 96,12% RTP (враќање во играчот). Треба само да ги усогласите познатите икони за овошје, златните ѕвона и седумте на која било линија за обложување за да добиете исплата.

13.010 евра на Legacy of Dead

Еве уште една мотивирачка петцифрена победа на еврото во казиното. Среќен играч обезбеди добитни комбинации на Legacy of Dead од Play'n GO во текот на викендот, што доведе до награда од 13.010 евра. Тоа е многу нестабилен слот за Антички Египет со најголема исплата од 5.000 пати повеќе од влогот. Како и повеќето други онлајн слотови во оваа листа, играта има пријателски RTP од 96,58%.

30.201,30 ПРОБИ на Sweet Bonanza

Неименуван турски играч освои 30.201,30 ПРОКИ на Sweet Bonanza од Pragmatic Play. Оваа популарна игра на тема бонбони беше лансиран во 2009 година и има до 6 ролни и максимален потенцијал за исплата од 21.100 пати повеќе од влогот. Играта има и малку натпросечен RTP од 96,51%. При пишувањето на оваа рецензија, 26,12 турски лири беа еквивалентни на 1 долар. Ова значи дека среќниот играч освоил приближно 1.100 долари.

896 евра за баран мртов или див

Баран мртов или див е многу популарен слот објавен од Hacksaw Gaming во 2021 година. Нестабилноста на овој слот е оценета со 4/5, што го прави совршен за сите играчи. Коцкарите можат да добијат исплата откако ќе се совпаднат со иконите на Дивиот Запад на која било од 15-те линии за плаќање, при што играта дава 96,38% RTP. Ова е токму она што неименуван играч го направи за да освои исплата од 896 евра.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)

Најнови вести

Најдобри нови онлајн слотови на неделата: издание од 12 април 2024 година
2024-04-12

Најдобри нови онлајн слотови на неделата: издание од 12 април 2024 година

Вести