Новиот преглед на бонус Zotabet

ZotabetResponsible Gambling
CASINORANK
8.9/10
БонусБонус $150
Повеќе опции за плаќање
Достапна е 24/7 поддршка
Разновидност на игри
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Повеќе опции за плаќање
Достапна е 24/7 поддршка
Разновидност на игри
Zotabet is not available in your country. Please try:
Sofia Kuznetsov
ReviewerSofia KuznetsovReviewer
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
Bonuses

Bonuses

Една од придобивките што играчите на Zotabet можат да ги уживаат од казиното се многу дарежливи бонуси. Некои од бонусите можат да ги уживаат почетниците, додека на други им е потребна поискусна рака. Добивките од секоја категорија не можат да се повлечат додека не се исполнат условите за обложување. Овие барања за обложување се разликуваат од натпревар до натпревар, така што играчите треба да го разберат секој пред да продолжат. Бонусите што играчите можат да ги уживаат овде вклучуваат;

 • Бонус за добредојде

Бонусот за добредојде може да го уживаат новите играчи кои создале сметка и направиле најмалку 20 евра во депозити или негов еквивалент во различни валути. Во овој бонус, играчите можат да добијат бонус за добредојде до 6000 € + 100 бесплатни вртења

 • Дневен Cashback

Со овој бонус, играчите можат да добијат поврат на готовина на износите на депозити на нивните сметки. Повратот на готовина зависи од сумата на депозитот за претходниот ден.

Играчите во ВИП програмата можат да уживаат и во серија ексклузивни бонуси. Има и други промоции како;

 • Капки и победи
 • Големи празници
Бонус за враќање на готовинаБонус за враќање на готовина
+7
+5
Затвори
Games

Games

Казино игрите на Zotabet се набавени од некои од најдобрите провајдери. Од ова казино можете да играте игри со карти, рулет, џекпот, топ и други игри. Можете да пребарувате за секоја игра врз основа на провајдерите на софтвер или насловот што го сакате. Некои од игрите во кои можете да се обидете вклучуваат;

слотови

Слотовите се популарна игра на избор за многу луѓе. Тие се лесни и забавни за играње, и можете да освоите многу пари од нив. Во казиното Zotabet, некои од слот игрите што можете да ги играте се;

 • Книга на мртвите
 • Подемот на Олимп
 • Ајкула жилет
 • Овошна забава
 • Куќата за кучиња

Игри на маса

Игрите на маса отсекогаш биле омилена опција за поминување на времето и коцкање за многу луѓе ширум светот. Во казиното Zotabet, можете да уживате во светски познатите игри на маса како;

 • Бакара
 • Блек Џек
 • Крикет војна
 • Змеј тигар
 • Прекинувач Hi-Lo

Казино во живо

Казиното во живо во Zotabet е фасцинантно искуство. Ако сакате да бидете во казино и да играте лично, можете да уживате во истата возбуда без да ја напуштите куќата. Казино игри во живо што можете да ги играте вклучуваат;

 • Слатка Bonanza Candyland
 • Мега тркало
 • Пари или несреќа
 • Блек Џек во живо
 • Музичко тркало

Други

Покрај слотови, игри на маса и дилери во живо, Zotabet нуди и уникатен избор на авијатичарски и џекпот игри. Џек потовите нудат некои од највисоките исплати во еден облог. Тие можат да бидат наградени по случаен избор за време на основната игра или да се активираат со симболи на џекпот. Некои од популарните во овие категории се;

 • Авијатичар
 • Дневници на Маите
 • Златото на Клео
 • Бафало патека
 • Монети на Leprechauns

Software

Зотабет можеби е ново казино, но не би се знаело со бројот на добавувачи на софтвер на одборот. Самото казино е оптимизирано да работи на повеќе уреди со леснотија. Мобилните играчи имаат пристап до мобилна апликација, што го прави нивното искуство со игри поперсонализирано.

Игрите во Zotabet се напојувани од некои од најпознатите добро воспоставени провајдери во казино индустријата. Давателите обезбедуваат висок квалитет и квантитет на игри за играчите да ги истражуваат. Казино игрите во живо се хостирани од човечки крупиери во различни студиа за игри и се пренесуваат во реално време на вашиот екран. Некои од провајдерите на софтвер на Zotabet вклучуваат;

 • Ендорфина
 • Прагматичен
 • iSoftBet
 • Плејсон
 • NetEnt
Payments

Payments

Во Zotabet, играчите можат да се уверат дека уживаат во повеќе од 15 начини на плаќање што се обработуваат веднаш. Во зависност од желбата на клиентот, повлекувањата може да се направат со користење на различни валути и методи. Сите направени депозити мора да се обложуваат пред исплатите за играчите да повлечат средства. Минималниот износ на играчите може да подигне 20 евра, додека максималниот е 5.000 евра дневно, 10.000 евра неделно и 15.000 евра месечно. Доколку парите се повеќе од 15.000 евра, Zotabet може да ги подели исплатите додека не се исплати вкупниот износ. Начините на плаќање прифатливи овде вклучуваат;

 • Неосурф
 • Виза
 • Банкарски трансфер
 • CoinsPaid (BTC, ETH, LTC)
 • Скрил

Deposits

За да депонирате на Zotabet , најавете се на вашата сметка во казино и отворете ја страницата на касиерот со кликнување на копчето со салдото на вашата сметка. Потоа, изберете го претпочитаниот начин на плаќање на депозитот пред да го внесете износот. За депозити, обично се потребни неколку секунди за да се одрази на сметката за игри.

VisaVisa
+7
+5
Затвори

Withdrawals

Повлекувањата кај Zotabet се исто така брзи, бидејќи треба само да го отворите делот за благајна и да ја изберете претпочитаната опција за плаќање. После тоа, внесете го износот за повлекување и потврдете го плаќањето, имајќи предвид дека на некои начини на повлекување може да им треба подолго време за да се обработат плаќањата.

Глобална достапност

Глобална достапност

Земји

+178
+176
Затвори

Валути

ЕвраEUR
+8
+6
Затвори

Languages

Казиното им служи на играчи со седиште во многу земји низ Европа. За да се олеснат подобрите практики на игри, казиното нуди осум јазици. Играчите можат лесно да се префрлаат помеѓу поддржаните јазици со многу леснотија. Поддржаните јазици вклучуваат;

 • Англиски,
 • француски
 • италијански
 • шпански
 • норвешки
+4
+2
Затвори
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Zotabet има висока оцена за 8.9 и работи од 2022 . Со други зборови, нивната безбедност и уживање во игрите се докажани со текот на времето. Со сигурност го препорачуваме Zotabet како доверливо онлајн казино. Може да се чувствувате безбедно играјќи во Zotabet поради нивниот широк опсег на методи за депонирање, разновидниот избор на игри и силната репутација.

Лиценци

Security

Безбедноста и безбедноста се на врвот на приоритетната листа на Zotabet . Казиното е лиценцирано и регулирано, што му овозможува да прифаќа играчи ширум светот. Покрај тоа, веб-страницата е шифрирана со SSL за да се осигура дека вашите лични и финансиски информации се секогаш безбедни.

Responsible Gaming

Zotabet исто така промовира одговорно коцкање меѓу своите клиенти. Веб-страницата обезбедува безбедни алатки за коцкање, како што се ограничувања за депозити и тајм-аут за сесии за да им помогне на играчите да управуваат и да уживаат во искуството со игри. Zotabet обезбедува брзи контакти со проблематичните организации за коцкање доколку некој играч сака да побара стручна помош.

About

About

Zotabet е крипто казино од 2022 година во сопственост и управувано од Hollycorn NV. Казиното поседува лиценца од органот за игри во Курасао. Достапен е за играчи низ делови од Европа и содржи стотици игри од познати провајдери на софтвер. Казиното има строги правила и политики поставени за да се осигури дека се поттикнува одговорното коцкање. Zotabet е крипто-пријателски онлајн казино што штотуку влезе на пазарот. Иако има едвај една година, казиното веќе има импресивна колекција на игри. Казиното се стреми да стане една од најдобрите онлајн страници за ентузијасти на казино. Развиен е од тим кој има долгогодишно искуство во казино.

Играчите можат да избираат игри од различни интересни слотови, казина во живо, игри со карти и многу повеќе. Некои бонуси го прават играњето уште повозбудливо. За повеќе информации за Zotabet, продолжете да ја читате нашата нова рецензија за казино.

Зошто да играте во казиното Zotabet

Играчите можат да очекуваат одлично искуство со игри во казиното Zotabet. За да ги започне работите, казиното има игри на највисоките полиња од некои од најдобрите провајдери во индустријата. Сајтот работи на повеќе оперативни системи за да обезбеди играње без грешки. Казиното е лиценцирано под управата за игри на Курасао, така што играчите можат да уживаат во безбеден простор за игри.

Играчите уживаат и деноноќна услуга за клиенти и некои профитабилни бонуси. Zotabet казиното е достапно на неколку јазици за да се олесни доброто играње за играчите низ Европа. Исто така, го олеснува брзото повлекување за играчите да можат да уживаат во нивните добивки што е можно поскоро.

Кратки факти

Година на основање: 2022

Account

Регистрирањето сметка е релативно едноставно на Zotabet . Посетете ја страницата Zotabet и следете ги чекорите за регистрација со обезбедување на бараните информации. Откако сметката е активна, депонирајте минимален износ и истражете ја обемната библиотека на игри.

Support

Играчите на казино можат да бидат сигурни дека се во добри раце во однос на услугите на клиентите. За разлика од другите казина, Zotabet нуди професионална услуга за клиенти што е подготвена за помош 24/7. Може да очекувате брзи одговори на прашања испратени преку текст, е-пошта или функцијата за разговор во живо достапна во казиното. Zotabet има посветен дел ЧПП за да им помогне на играчите да најдат брзи одговори на нивните прашања.

Зошто вреди да се игра во казиното Zotabet

Од колоритното лоби со илјадници игри до веб-локацијата што е лесна за употреба, казиното Zotabet ги надминува очекувањата за она што би го очекувале во новото казино. Се напојува од некои добро познати гејмерски моќници, обезбедувајќи играчите да уживаат во игрите без никакви проблеми. Примамливите бонуси и промоции го прават игрите наградувачки процес. Играчите можат да депонираат и примаат брзи исплати користејќи повеќе од 18 валути во нивните паричници по избор.

Zotabet е повеќејазична платформа која поддржува бројни јазици кои се широко зборувани низ Европа. Единствениот недостаток е значителниот број земји блокирани од пристап до казиното. Сепак, во спротивно, ова ново казино ќе продолжи да се здобива со популарност. Ако се соочите со предизвик додека играте во Zotabet, слободно ангажирајте го доверливиот тим за поддршка на клиентите.

Секогаш коцкајте одговорно.

Разговор во живо: Yes

Tips & Tricks

Пред да играте игри со вистински пари на Zotabet , секогаш одвојувајте пари за коцкање. Ова треба да биде сума што можете удобно да ја изгубите. И што е најважно, избегнувајте бркање загуби. Во меѓувреме, идентификувајте ги игрите што сакате да ги играте пред да ги истражите давателите на игри. Секогаш избирајте игри од доверлив провајдер со позитивни критики меѓу играчите и силна репутација во индустријата. Сигурен нов сајт за коцкање треба да понуди широк спектар на игри, вклучувајќи ги вашите омилени наслови и нови изданија. Проверете за некои одлични опции.

Promotions & Offers

Zotabet има атрактивни промоции и понуди. Благодарение на ова, новите играчи на онлајн казино можат да имаат возбудливо искуство. Вреди да се забележи дека зделките Zotabet се прикачени на одредбите и условите. Значи, пред да прифатите каква било понуда, од клучно значење е темелно да ги разгледате условите за бонус. Тоа е затоа што тие може да вклучуваат специфични барања за обложување што треба да се исполнат пред да се повлече личната награда.

About the author
Sofia Kuznetsov
Sofia Kuznetsov
About

Потекнувајќи од зимското пространство на Санкт Петербург, Софија Кузњецов е главен рецензент на NewCasinoRank. Нејзините остри сознанија и отворен пристап ја зацврстија нејзината репутација како доверлив глас во пејзажот на онлајн казиното.

Send email
More posts by Sofia Kuznetsov