ZodiacBet New Casino Преглед

Age Limit
ZodiacBet
ZodiacBet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.6
Добрите
+ Широк избор на игри
+ Опции за плаќање Sofort и Crypto
+ ВИП услуга

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (6)
Англиски
Арапски
Германски
Италијански
Фински
Француски
БонусиБонуси (2)
Бонус кодови
Депозит бонус
ВалутиВалути (8)
Американски долари
Бахреински динари
Евра
Канадски долари
Кувајски динари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (3)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
Телефонска поддршка
ДржавиДржави (10)
Австрија
Германија
Данска
Италија
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Свазиленд
Финска
Шведска
ИгриИгри (43)
CS:GO
Dota 2
FIFA
Greyhounds
King of Glory
League of Legends
MMA
NBA 2K
Rainbow Six Siege
StarCraft 2
Valorant
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бејзбол
Блек Џек
Бокс
Видео Покер
Виртуелни спортови
Возење велосипед
Евровизија
Еспорт
Зимски спортови
Кошарка
Крикет
Мотоспорт
Одбојка
Онлајн обложување
Пикадо
Пинг Понг
Покер со три карти
Политика
Рагби
Ракомет
Рулет
Слотови
Снукер
Спорт
Спортско обложување
Тенис
Трки со коњи
Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (15)
Bank Wire Transfer
Bitcoin
Crypto
EcoPayz
Euteller
Fast Bank Transfer
GiroPay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPaysafe CardSkrill
Sofort (by Skrill)
Visa
СофтверСофтвер (23)
BGAMING
BetsoftEdict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Felix Gaming
Hacksaw Gaming
MicrogamingNetEntNovomatic
Playson
PlaytechPragmatic PlayQuickspin
Red Tiger Gaming
Ruby Play
SmartSoft Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Triple Edge Studios
Wazdan
iSoftBet

За ZodiacBet

ZodiacBet е New Casino основана во 2020 и е наведена со novcasinorank-mk.com од 16.12.2021 . Овој New Casino веќе има вистинско име за себе во индустријата, а подолу ќе разгледаме за што се работи.

ZodiacBet оценува 7.6 од 10 врз основа на целокупното корисничко искуство на казиното, бонусите, бројот на понудени игри, прифатените плаќања и други фактори.

Игри понудени на ZodiacBet

novcasinorank-mk.com ги фаворизира ZodiacBet за неговите бонуси од 1000 евра New Casino . Овој New Casino нуди многу видови популарни и возбудливи игри како што се Блек Џек, Видео Покер, Рулет, Покер со три карти и многу други.

Софтвери достапни на ZodiacBet

Овие популарни игри на New Casino им се донесени на играчите од некои од најдобрите производители на iGaming во казино индустриите. Софтверите за коцкање што ги поддржуваат игрите на казиното вклучуваат имиња како што се NetEnt, Novomatic, Pragmatic Play, Quickspin, Betsoft , за да наведеме неколку.

Прифатени методи на депонирање на ZodiacBet

Играчите на ZodiacBet можат да изберат од избор на начини за депонирање пари пред да играат.

Бидејќи казиното е популарно во земји како што се , меѓу другото, ZodiacBet прифаќа главни методи на депозит како Paysafe Card, Visa, Bitcoin, EcoPayz, MasterCard , како и Visa и Mastercard.

Зошто да играте во ZodiacBet ?

Иако ZodiacBet е прилично нов во бизнисот, тие се тука да останат. Фановите на казино избираат ZodiacBet поради нивните иновативни начини и модерна технологија.

ZodiacBet е безбедносен New Casino кој е темелно истражен од CasinoRank. На novcasinorank-mk.com ги оценуваме и прегледуваме само лиценцираните New Casino .

Играчите можеби имаат некои прашања или можеби ќе сакаат да дознаат повеќе за одговорното играње. Ве молиме посетете ги следните веб-локации за помош или повеќе информации.