Новиот преглед на бонус SurfCasino

SurfCasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.14/10
БонусБонус $1.000 + 50 бесплатни вртења
Бонуси 2 x недела
Брзи и сигурни плаќања
Казино со тема сурфање
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Бонуси 2 x недела
Брзи и сигурни плаќања
Казино со тема сурфање
SurfCasino is not available in your country. Please try:
Sofia Kuznetsov
ReviewerSofia KuznetsovReviewer
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
Bonuses

Bonuses

Ќе ви се допадне Surf Casino за промоциите што ги имаат. Има бонус за добредојде кои можете да ги примените на првите четири депозити. Тоа оди вака:

  • 100% бонус за совпаѓање до 300 евра на првиот депозит.
  • 50% бонус за совпаѓање до 200 евра на вториот депозит.
  • 50% бонус за совпаѓање до 200 евра на третиот депозит.
  • 100% бонус за совпаѓање до 300 евра на четвртиот депозит.

Некои луѓе не сакаат да се обложуваат големи. Има бонус од 50 бесплатни вртења во слот-играта Golden Genie за секои 20 евра поставени за нив. Surf Casino има бонуси за повторно вчитување во среда и петок, што функционира на ист начин. Во двата случаи, добивате 50% бонус за натпревар до 100 евра. Има неделна лотарија од 500 евра. Колку повеќе се обложувате во текот на неделата, толку се поголеми шансите за победа. Има неделна трка каде што можете да освоите до 500 евра и 50 бесплатни вртења. Вкупниот награден фонд на една трка е 1600 евра и 3750 ФС. Вашите шанси за победа зависат од вкупниот збир на облози што ги ставате. Колку повеќе се обложувате, толку поголеми се вашите шанси за победа. Постои систем на поени што ќе ги зголеми вашите шанси за победа на оваа лотарија. 20 евра во овој случај се еднакви на 1 поен, на лотаријата добиваат оние кои ќе соберат најмногу поени.

Бонус за бесплатни вртењаБонус за бесплатни вртења
Games

Games

Има широк избор на игри на SurfCasino . Гејмерите може да играат Dragon Tiger, Бинго, Покер со три карти, Блек Џек, Сик Бо наслови на игри, што значи дека има по нешто за секој играч во оваа Ново Казино .

+6
+4
Затвори

Software

Библиотеката е напојувана од водечки провајдери на софтвер, вклучително и Edict (Merkur Gaming), Evolution Gaming, NetEnt за вашето искуство да биде уште позабавно. Овие добавувачи на содржина се познати по тоа што обезбедуваат игри со висококвалитетна графика, извонредни приказни и импресивни исплати.

Payments

Payments

Што се однесува до банкарството, SurfCasino нуди различни сигурни начини на плаќање за брзи и сигурни депозити и повлекувања. Играчите можат да вршат трансакции преку опции како [ Credit Cards, MasterCard, Maestro, Neteller, Visa .

Deposits

Плаќањата се едноставни во SurfCasino бидејќи прифаќаат Visa, Maestro, MasterCard, Skrill, Neteller, PaySafe и Zimpler. Методите за повлекување во Surf Casino се исти освен Zimpler. Може да повлечете до 5000 евра навреме. Ако ви треба помош, можете да разговарате со поддршка или да го пополните формуларот за контакт. Во двата случаи, веднаш ќе привлечете внимание.

Withdrawals

Повлекувањата кај SurfCasino се исто така брзи, бидејќи треба само да го отворите делот за благајна и да ја изберете претпочитаната опција за плаќање. После тоа, внесете го износот за повлекување и потврдете го плаќањето, имајќи предвид дека на некои начини на повлекување може да им треба подолго време за да се обработат плаќањата.

Глобална достапност

Глобална достапност

Земји

+111
+109
Затвори

Languages

Surf Casino има дизајн во живо кој ќе ве привлече. Тропската тема е насекаде низ казиното. Сајтот оди добро и на мобилен и на PC Surf Casino работи на Windows, Linux, macOS и Android. Достапно е на седум јазици: американски англиски, руски, холандски, австралиски англиски, канадски англиски, шпански, португалски.

ПортугалскиPT
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

SurfCasino има висока оцена за 8.14 и работи од 2020 . Со други зборови, нивната безбедност и уживање во игрите се докажани со текот на времето. Со сигурност го препорачуваме SurfCasino како доверливо онлајн казино. Може да се чувствувате безбедно играјќи во SurfCasino поради нивниот широк опсег на методи за депонирање, разновидниот избор на игри и силната репутација.

Security

Безбедноста и безбедноста се на врвот на приоритетната листа на SurfCasino . Казиното е лиценцирано и регулирано, што му овозможува да прифаќа играчи ширум светот. Покрај тоа, веб-страницата е шифрирана со SSL за да се осигура дека вашите лични и финансиски информации се секогаш безбедни.

Responsible Gaming

SurfCasino исто така промовира одговорно коцкање меѓу своите клиенти. Веб-страницата обезбедува безбедни алатки за коцкање, како што се ограничувања за депозити и тајм-аут за сесии за да им помогне на играчите да управуваат и да уживаат во искуството со игри. SurfCasino обезбедува брзи контакти со проблематичните организации за коцкање доколку некој играч сака да побара стручна помош.

About

About

SurfCasino е амбициозно казино управувано кон крајот на 2017 година од Dama NV, а неговата придружна програма припаѓа на Ocean Affiliates. Тоа е брат на DLX казино и TTR казино. SurfCasino има 1000+ игри во многу категории бидејќи повеќе од десет провајдери соработуваат со нив. Постојат многу категории на игри. Да наведеме неколку: игри со дилери во живо, слотови, игри со џекпот и купување на бонус. Во Surf Casino можете игра слотови , бакара , блек џек и повеќе. Што и да сакате, ќе го најдете во Surf Casino бидејќи бројот на игри што тие ги обезбедуваат е огромен.

SurfCasino

Кратки факти

Година на основање: 2020

Account

Регистрирањето сметка е релативно едноставно на SurfCasino . Посетете ја страницата SurfCasino и следете ги чекорите за регистрација со обезбедување на бараните информации. Откако сметката е активна, депонирајте минимален износ и истражете ја обемната библиотека на игри.

Support

Имајте предвид дека SurfCasino се обврзува да им обезбеди на играчите брза и професионална поддршка на клиентите. Тие ќе ви помогнат со какви било прашања што е можно поскоро.

Tips & Tricks

Пред да играте игри со вистински пари на SurfCasino , секогаш одвојувајте пари за коцкање. Ова треба да биде сума што можете удобно да ја изгубите. И што е најважно, избегнувајте бркање загуби. Во меѓувреме, идентификувајте ги игрите што сакате да ги играте пред да ги истражите давателите на игри. Секогаш избирајте игри од доверлив провајдер со позитивни критики меѓу играчите и силна репутација во индустријата. Сигурен нов сајт за коцкање треба да понуди широк спектар на игри, вклучувајќи ги вашите омилени наслови и нови изданија. Проверете Dragon Tiger, Бинго, Покер со три карти, Блек Џек, Сик Бо за некои одлични опции.

Promotions & Offers

SurfCasino има атрактивни промоции и понуди. Благодарение на ова, новите играчи на онлајн казино можат да имаат возбудливо искуство. Вреди да се забележи дека зделките SurfCasino се прикачени на одредбите и условите. Значи, пред да прифатите каква било понуда, од клучно значење е темелно да ги разгледате условите за бонус. Тоа е затоа што тие може да вклучуваат специфични барања за обложување што треба да се исполнат пред да се повлече личната награда.

About the author
Sofia Kuznetsov
Sofia Kuznetsov
About

Потекнувајќи од зимското пространство на Санкт Петербург, Софија Кузњецов е главен рецензент на NewCasinoRank. Нејзините остри сознанија и отворен пристап ја зацврстија нејзината репутација како доверлив глас во пејзажот на онлајн казиното.

Send email
More posts by Sofia Kuznetsov