Slotozen New Casino Преглед

Age Limit
Slotozen
Slotozen is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.0
Добрите
+ Крипто-пријателски
+ 24/7 поддршка на клиентите
+ Дарежливи промоции

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2022
ЈазициЈазици (3)
Англиски
Германски
Ирски
БонусиБонуси (8)
High Roller бонус
Reload бонусБесплатни спиновиБонус без депозитБонус за добредојде
Кешбек бонус
Неделен бонус
Роденденски бонус
ВалутиВалути (12)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Австралиски долари
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Индиски рупии
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (9)
Јужна Африка
Австралија
Австрија
Бразил
Германија
Индија
Ирска
Нов Зеланд
Норвешка
ИгриИгри (5)
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (22)
AstroPay Direct
Banco do Brasil
Bank Wire Transfer
Bradesco
Coinspaid
Crypto
EcoPayz
Ezee Wallet
Google Pay
Interac
Jeton
MiFinity
Neosurf
Pay4Fun
Paysafe Card
Pix
Rapid Transfer
Santander
Skrill
Sofort
Volt
iDebit
СофтверСофтвер (55)
1x2Gaming
Absolute Live Gaming
Amatic Industries
August Gaming
BB Games
BGAMING
Belatra
Betsoft
Booming Games
Bulletproof Games
Casino Technology
DreamTech
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Felix Gaming
Felt Gaming
Fugaso
GameArt
Gamevy
Golden Rock Studios
Habanero
Hacksaw Gaming
IGT (WagerWorks)
Igrosoft
Iron Dog Studios
Kiron Interactive
Leap Gaming
LuckyStreak
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Nucleus Gaming
Paltipus
Platipus Gaming
Pragmatic Play
Rabcat
Real Time Gaming
ReelPlay
Reflex Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
TVBET
Thunderkick
Tom Horn Gaming
True Lab
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

За Slotozen

Slotozen е New Casino основана во 2022 и е наведена со novcasinorank-mk.com од 28.09.2022 . Овој New Casino веќе стекна вистинско име во индустријата, а подолу ќе разгледаме за што се работи.

Slotozen оценува 7 од 10 врз основа на целокупното корисничко искуство на казиното, бонусите, бројот на понудени игри, прифатените плаќања и други фактори.

Игри понудени на Slotozen

novcasinorank-mk.com ги фаворизира Slotozen за неговите 300 долари New Casino бонуси. Овој New Casino нуди многу видови популарни и возбудливи игри како што се Бакара, Блек Џек, Покер, Бинго и многу други.

Софтвери достапни на Slotozen

Овие популарни игри на New Casino им се донесени на играчите од некои од најдобрите производители на iGaming во казино индустриите. Софтверите за коцкање што ги поддржуваат игрите на казиното вклучуваат имиња како што се Edict (Merkur Gaming), Ezugi, Real Time Gaming, Pragmatic Play, Evolution Gaming , за да наведеме неколку.

Прифатени методи на депонирање на Slotozen

Играчите на Slotozen можат да изберат од избор на начини за депонирање пари пред да играат.

Бидејќи казиното е популарно во земји како што се , меѓу другото, Slotozen прифаќа главни методи на депозит како Skrill, Paysafe Card, EcoPayz , како и Visa и Mastercard.

Зошто да играте во Slotozen ?

Иако Slotozen е прилично нов во бизнисот, тие се тука да останат. Фановите на казино избираат Slotozen поради нивните иновативни начини и модерна технологија.

Slotozen е безбедносен New Casino кој е темелно истражен од CasinoRank. На novcasinorank-mk.com ги оценуваме и прегледуваме само лиценцираните New Casino .

Играчите можеби имаат некои прашања или можеби ќе сакаат да дознаат повеќе за одговорното играње. Ве молиме посетете ги следните веб-локации за помош или повеќе информации.