Новиот преглед на бонус Slothino

SlothinoResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус $300 + 90 бесплатни вртења
Хибридно казино
Плати N Play
ВИП програми
Програми за лојалност
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Хибридно казино
Плати N Play
ВИП програми
Програми за лојалност
Slothino is not available in your country. Please try:
Sofia Kuznetsov
ReviewerSofia KuznetsovReviewer
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
Bonuses

Bonuses

Слотино бонус понуди

Казиното Слотино нуди низа примамливи бонуси за подобрување на вашето искуство со игри. Ајде внимателно да погледнеме што имаат подготвено за играчите:

Бонус за добредојде Бонус за добредојде е совршен начин да го започнете вашето патување во Слотино. Иако точниот процент може да варира, овој бонус обично одговара на дел од вашиот првичен депозит. Тоа е одлична можност да го зголемите вашиот субсидирам и да ја продолжите вашата игра.

Барања за обложување Важно е да се разбере концептот на Барања за обложување кога се користат бонуси. Овие барања го одредуваат бројот на пати што треба да го обложите износот на бонусот пред да можете да повлечете какви било добивки. Не заборавајте да ги проверите овие барања пред да се нурнете во некоја бонус понуда.

Бесплатни вртења Слотино нуди и бесплатни вртења како дел од нивниот бонус пакет. Овие вртења ви дозволуваат да играте специфични слот игри без да користите сопствени средства. Внимавајте на промоциите што ги поврзуваат Бесплатните вртења со нови возбудливи изданија на игри.

Временски ограничувања Кога користите бонуси, од клучно значење е да се внимава на какви било временски ограничувања наметнати од Слотино. Некои бонуси може да имаат датум на истекување, затоа погрижете се да ги користите во наведената временска рамка за да избегнете пропуштање на потенцијалните награди.

Кодови за бонуси Кодовите за бонуси често се вклучени во промотивната содржина и можат да отклучат ексклузивни бонуси или поволности. Не заборавајте да ги внесете овие шифри кога правите депозити или барате бонуси за максимални придобивки.

Добрите и лошите страни. Барањата за обложување понекогаш може да бидат високи, ограничувајќи ги опциите за повлекување додека не се исполнат. Дополнително, временските ограничувања може да бараат брза акција од играчите.

Како заклучок, Slothino обезбедува различни атрактивни бонуси кои можат да го подобрат вашето искуство со игри. Само не заборавајте да се запознаете со условите и условите поврзани со секој бонус за да го искористите максимумот од вашата игра.

Games

Games

За разлика од повеќето нови казина, Слотино има широк избор на онлајн казино игри и жив дилер игри. Во делот за казино има онлајн покер, онлајн бакара, онлајн рулет, онлајн блек џек итн. Кога станува збор за казино игри во живо, листата вклучува блек џек во живо, рулет во живо, бакара во живо, покер во живо итн.

РулетРулет
+4
+2
Затвори

Software

Слотино казино игрите воопшто не се здодевни. Ова е благодарение на долгата листа на добавувачи на софтвер за казино кои внесуваат нешто ново во секоја игра во казино. Списокот вклучува NetEnt, Relax Gaming, Yggdrasil Gaming, Quickspin, ReelPlay, Слинго, Red Rake Gaming, Еволуција игри, Nolimit City, Push Gaming, Hacksaw Gaming, Big Time Gaming, автентични игри, Синотски игри, итн.

Payments

Payments

Што се однесува до банкарството, Slothino нуди различни сигурни начини на плаќање за брзи и сигурни депозити и повлекувања. Играчите можат да вршат трансакции преку опции како [ Neteller, Credit Cards, Visa, Skrill, MasterCard .

Deposits

Достапните методи за депонирање се витален фактор што играчите го земаат во предвид кога го бараат најдоброто казино со вистински пари за да се приклучат. Слотино соработуваше со неколку домашни имиња за да обезбеди играчите да влезат во играта на лесен начин. Достапните начини на депозит вклучуваат Paysafecard, ecoPayz, MasterCard, Neteller, iDEAL, Skrill, Visa, Доверливо, итн.

VisaVisa
+4
+2
Затвори

Withdrawals

Кога станува збор за обработка на плаќања, Слотино е доверливо онлајн казино кое гарантира брзо повлекување, сè додека повлекувањето се обработува од проверена сметка. Среќните добитници можат да го канализираат своето богатство на е-паричници, кредитни картички и други платформи за онлајн плаќање, како што се Trustly, Visa, Paysafecard, MasterCard, iDEAL, Neteller, Skrill и така натаму.

Глобална достапност

Глобална достапност

Земји

+85
+83
Затвори

Languages

Една работа за Слотино е тоа што цели на играчи од само неколку земји, и затоа казиното нема долга листа на јазични опции, како што се очекуваше. Во моментов, казиното поддржува само три јазици; Англиски, германски и фински. Коцкарите можат да го променат јазикот на дното на веб-локацијата.

Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Slothino има висока оцена за 8 и работи од 2020 . Со други зборови, нивната безбедност и уживање во игрите се докажани со текот на времето. Со сигурност го препорачуваме Slothino како доверливо онлајн казино. Може да се чувствувате безбедно играјќи во Slothino поради нивниот широк опсег на методи за депонирање, разновидниот избор на игри и силната репутација.

Security

Безбедноста и безбедноста се на врвот на приоритетната листа на Slothino . Казиното е лиценцирано и регулирано, што му овозможува да прифаќа играчи ширум светот. Покрај тоа, веб-страницата е шифрирана со SSL за да се осигура дека вашите лични и финансиски информации се секогаш безбедни.

Responsible Gaming

Slothino исто така промовира одговорно коцкање меѓу своите клиенти. Веб-страницата обезбедува безбедни алатки за коцкање, како што се ограничувања за депозити и тајм-аут за сесии за да им помогне на играчите да управуваат и да уживаат во искуството со игри. Slothino обезбедува брзи контакти со проблематичните организации за коцкање доколку некој играч сака да побара стручна помош.

About

About

Слотино е меѓу најдобрите нови казина, штотуку лансиран во 2020 година за време на пандемијата. Казиното е управувано од PremierGaming Limited, оператор на казино со лиценца за игри на Малта (MGA/CL1/1450/2017) издадена од органот за игри на Малта (MGA). Сестринските казина на Слотино вклучуваат Пронто казино, ProntoLive Casino и Premier Live Casino.

Slothino

Кратки факти

Година на основање: 2020

Account

Регистрирањето сметка е релативно едноставно на Slothino . Посетете ја страницата Slothino и следете ги чекорите за регистрација со обезбедување на бараните информации. Откако сметката е активна, депонирајте минимален износ и истражете ја обемната библиотека на игри.

Support

И покрај неколкуте јазични и валутни опции, Slothino Casino има сигурна поддршка за корисници на неколку канали. Најдобрата е поддршката за разговор во живо која нуди инстант повратни информации од 10:00 до 00:00 часот по средноевропско време во работните денови и од 10:00 до 23:00 часот по средноевропско време за време на викендите. Има и систем за издавање билети за е-пошта и телефонска линија.

Tips & Tricks

Пред да играте игри со вистински пари на Slothino , секогаш одвојувајте пари за коцкање. Ова треба да биде сума што можете удобно да ја изгубите. И што е најважно, избегнувајте бркање загуби. Во меѓувреме, идентификувајте ги игрите што сакате да ги играте пред да ги истражите давателите на игри. Секогаш избирајте игри од доверлив провајдер со позитивни критики меѓу играчите и силна репутација во индустријата. Сигурен нов сајт за коцкање треба да понуди широк спектар на игри, вклучувајќи ги вашите омилени наслови и нови изданија. Проверете Карибски Студ, Казино Холдем, Бакара, Тексас Холдем, Слотови за некои одлични опции.

Promotions & Offers

Slothino има атрактивни промоции и понуди. Благодарение на ова, новите играчи на онлајн казино можат да имаат возбудливо искуство. Вреди да се забележи дека зделките Slothino се прикачени на одредбите и условите. Значи, пред да прифатите каква било понуда, од клучно значење е темелно да ги разгледате условите за бонус. Тоа е затоа што тие може да вклучуваат специфични барања за обложување што треба да се исполнат пред да се повлече личната награда.

Mobile

Mobile

Слотино е меѓу најдобрите нови казина со огромни опции за игри, веб-локација погодна за корисниците и дарежливи промоции. Достапно е како инстант игра на сите уреди. Иако нема Slothino мобилни апликации (Android и iOS), казиното има стотици мобилни казино игри и одговорна платформа која одговара на мобилните игри.

Валути

Валути

Денес, многу казина прифаќаат и фиат валута и криптовалута. За жал, крипто како биткоин и лајткоин не се прифаќаат во Слотино. Играчите можат да се коцкаат само користејќи фиат валути. За да бидат работите уште полоши, поддржани се само две валути; евра (ЕУР) и норшка круна (NOK). Коцкарите ја избираат својата претпочитана валута за време на регистрацијата.

About the author
Sofia Kuznetsov
Sofia Kuznetsov
About

Потекнувајќи од зимското пространство на Санкт Петербург, Софија Кузњецов е главен рецензент на NewCasinoRank. Нејзините остри сознанија и отворен пристап ја зацврстија нејзината репутација како доверлив глас во пејзажот на онлајн казиното.

Send email
More posts by Sofia Kuznetsov