Новиот преглед на бонус MaChance

MaChanceResponsible Gambling
CASINORANK
6.92/10
БонусБонус за добредојде до 250 € + 20 бесплатни вртења
Прифаќа криптовалути
Со бонус тркало
Побрзо повлекување на ВИП програмата
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Прифаќа криптовалути
Со бонус тркало
Побрзо повлекување на ВИП програмата
MaChance is not available in your country. Please try:
Sofia Kuznetsov
ReviewerSofia KuznetsovReviewer
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
Bonuses

Bonuses

И бонусите за добредојде и наградите за играчите членови се исклучително дарежливи. Поволностите за новите и постоечките гејмери се:

100% бонус за добредојде: ние ќе го усогласиме секој депозит (до 250 евра) што ќе го поставите со еднаков залог од нас. Минималната сума за депонирање е 20 евра.

или 300% бонус за добредојде до 60 евра + 20 бесплатни вртења.

20 бесплатни вртења: Бонусот за добредојде не е доволен? Така мисли и Мачанс. Така, веднаш по потврдувањето на вашата сметка, добивте 20 бесплатни вртења на врвот на бонусот за добредојде.

Неделен бонус на тркалото: Изненадувачки благодет за Machance - еднаш неделно тие можат да го вртат тркалото за изненадувачкиот бонус на нивниот следен депозит.

Повраток на готовина до 100 евра: членовите можат да аплицираат за дневен бонус за враќање на готовина, во зависност од историјата на играње.

VIP клуб: 7 уникатни нивоа на VIP статус ви доделуваат зголемени поволности за премиум пристап. Тие вклучуваат зголемување на максималниот дневен надоместок за враќање на готовина; посветен ВИП менаџер, специјални ВИП-промоции, бесплатни вртења на нови игри, повисоки лимити за депозити и дополнителен бонус на вашите родендени.

Сè на сè, бонус шемата на Machance ви овозможува да ги удвоите парите на првиот депозит; уживајте во бесплатните вртења, уникатното вртење на тркалото, како и зделките за враќање на готовина. Бонусите автоматски се кредитираат на вашата сметка за салдо на бонус пари и барањата за обложување се разумни. Исто така, достапни се јасни читливи упатства за тоа како функционираат бонусите и нивните услови и услови.

Games

Games

Machance Casino нуди одличен избор на игри - преку 550 прекрасни наслови, сите од водечки провајдери. Големите омилени слот вклучуваат Good Girl Bad Girl, Lucky Pirates, Booming Seven Deluxe, Gemix, Art of the Heist, Alkemor's Tower, Rook's Revenge и Lady of Fortune.

Платформата на страницата е насочена кон играчите и затоа поддржува целосно интуитивна навигација и режим на игра. Целосната колекција на игри е јасно категоризирана во шест секции; Најдобри игри, најнови игри, џекпот, слотови, Игри на маса и Сите игри; така што нема да имате проблем да ја пронајдете вашата омилена игра. Во категоријата игри на маса, ќе најдете американски и европски рулет, со ВИП издание, како и американски и европски блек џек и други. Ве молиме имајте предвид, сите резултати од играта се генерираат по случаен избор и Machance Casino е сертифицирана платформа за фер игри.

Оваа платформа ќе ве закачи и плени од самиот почеток; реалното чувство и виртуелните дилери ќе го додадат вашето автентично искуство во казиното во Вегас. Постојат лесни за следење упатства за тоа како да се играат игрите и опција за бесплатна игра, за да ги тестирате пред да играте за вистински пари.

РулетРулет
+5
+3
Затвори

Software

Библиотеката е напојувана од водечки провајдери на софтвер, вклучително и Pragmatic Play, Edict (Merkur Gaming), Microgaming за вашето искуство да биде уште позабавно. Овие добавувачи на содржина се познати по тоа што обезбедуваат игри со висококвалитетна графика, извонредни приказни и импресивни исплати.

Payments

Payments

Во современата реалност, безбедноста особено во се што е поврзано со трансфер на пари е императив. Machance Casino работи според највисоките безбедносни стандарди што ги прави вашите депозити и повлекувања непромислени. Знајте дека вашите трансакции се 100% безбедни, а вашите лични информации 100% доверливи.

Веб-страницата работи со сите главни безбедни банкарски системи како Visa, MasterCard, Maestro, iDeal, PaySafeCard, Софорт, Bitcoins, Skrill или Neteller.

Друга уникатна карактеристика е услугата „Експресна наплата“, каде што вашето барање за повлекување ќе биде решено во рок од 24 часа. Постои минимално барање за повлекување од 100 евра. Покрај тоа, нема скриени трошоци вклучени во вашите трансакции, бидејќи сите тие се потполно бесплатни.

Веб-страницата е строго надгледувана и контролирана за да се спречи пристапот од малолетни играчи и да се осигура дека нашата страница ви дава целосна приватност.

Deposits

За да депонирате на MaChance , најавете се на вашата сметка во казино и отворете ја страницата на касиерот со кликнување на копчето со салдото на вашата сметка. Потоа, изберете го претпочитаниот начин на плаќање на депозитот пред да го внесете износот. За депозити, обично се потребни неколку секунди за да се одрази на сметката за игри.

VisaVisa
+4
+2
Затвори

Withdrawals

Повлекувањата кај MaChance се исто така брзи, бидејќи треба само да го отворите делот за благајна и да ја изберете претпочитаната опција за плаќање. После тоа, внесете го износот за повлекување и потврдете го плаќањето, имајќи предвид дека на некои начини на повлекување може да им треба подолго време за да се обработат плаќањата.

Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

MaChance има висока оцена за 6.92 и работи од 2018 . Со други зборови, нивната безбедност и уживање во игрите се докажани со текот на времето. Со сигурност го препорачуваме MaChance како доверливо онлајн казино. Може да се чувствувате безбедно играјќи во MaChance поради нивниот широк опсег на методи за депонирање, разновидниот избор на игри и силната репутација.

Security

Безбедноста и безбедноста се на врвот на приоритетната листа на MaChance . Казиното е лиценцирано и регулирано, што му овозможува да прифаќа играчи ширум светот. Покрај тоа, веб-страницата е шифрирана со SSL за да се осигура дека вашите лични и финансиски информации се секогаш безбедни.

Responsible Gaming

MaChance исто така промовира одговорно коцкање меѓу своите клиенти. Веб-страницата обезбедува безбедни алатки за коцкање, како што се ограничувања за депозити и тајм-аут за сесии за да им помогне на играчите да управуваат и да уживаат во искуството со игри. MaChance обезбедува брзи контакти со проблематичните организации за коцкање доколку некој играч сака да побара стручна помош.

About

About

Machance.com е ексклузивно онлајн казино; апелирајќи до сите меѓународни играчи ширум светот. Овој професионалец; Софистицираното и елегантно онлајн казино им нуди на ентузијастите на игри од сите нивоа, заслепувањето и заслепувањето на Париз и возбудувањата и возбудата на Лас Вегас.

Machance Casino им нуди на играчите најдобрите достапни онлајн казино игри; сите се напојувани од најсовремените платформи за игри од водечките провајдери како Betsoft, Play'n Go, Rival, Netent, Microgaming, Плејсон, Прагматична игра и многу повеќе.

Играчите на Machancecasino.com ќе имаат корист од прекрасните бонуси и промоции што се нудат, како и од ексклузивен ВИП клуб за лојалност. Платформата беше лансирана во јуни 2018 година (според регулативата на Курасао) и поддржува 6 јазици: англиски, француски, шпански и германски. Со толку многу да се радуваме и безброј можности за големи победи; Machance.com ќе возбуди и воодушеви, притоа нудејќи искуство со онлајн казино преполно со акција.

MaChance

Кратки факти

Година на основање: 2018

Account

Регистрирањето сметка е релативно едноставно на MaChance . Посетете ја страницата MaChance и следете ги чекорите за регистрација со обезбедување на бараните информации. Откако сметката е активна, депонирајте минимален износ и истражете ја обемната библиотека на игри.

Support

Нашите играчи се нашата најважна добивка, затоа ја разбираме важноста да им бидеме достапни и да го решиме секое прашање што може да се појави. Нашиот пријателски тим за поддршка во моментов е достапен на шест јазици (англиски, француски, шпански и германски. Наскоро ќе додадеме повеќе јазици) од 10 часот до полноќ по средноевропско време за да го понудиме нивното професионално и информативно решение за сите ваши проблеми. Она што е одлично е што можете да ги контактирате преку разговор во живо и телефон или да им испратите е-пошта или да го пополните формуларот за контакт преку Интернет. Погрижете се да се повикате на нивните T&C, правилата на играта и ЧПП секциите кои нудат повратни информации за најчестите прашања.

Tips & Tricks

Пред да играте игри со вистински пари на MaChance , секогаш одвојувајте пари за коцкање. Ова треба да биде сума што можете удобно да ја изгубите. И што е најважно, избегнувајте бркање загуби. Во меѓувреме, идентификувајте ги игрите што сакате да ги играте пред да ги истражите давателите на игри. Секогаш избирајте игри од доверлив провајдер со позитивни критики меѓу играчите и силна репутација во индустријата. Сигурен нов сајт за коцкање треба да понуди широк спектар на игри, вклучувајќи ги вашите омилени наслови и нови изданија. Проверете Карибски Студ, Рулет, Сик Бо, Слотови, Блек Џек за некои одлични опции.

Promotions & Offers

MaChance има атрактивни промоции и понуди. Благодарение на ова, новите играчи на онлајн казино можат да имаат возбудливо искуство. Вреди да се забележи дека зделките MaChance се прикачени на одредбите и условите. Значи, пред да прифатите каква било понуда, од клучно значење е темелно да ги разгледате условите за бонус. Тоа е затоа што тие може да вклучуваат специфични барања за обложување што треба да се исполнат пред да се повлече личната награда.

Mobile

Mobile

Machance Casino е исто така достапно на пригодна мобилна платформа поддржана од сите мобилни уреди со IOS и Android.

About the author
Sofia Kuznetsov
Sofia Kuznetsov
About

Потекнувајќи од зимското пространство на Санкт Петербург, Софија Кузњецов е главен рецензент на NewCasinoRank. Нејзините остри сознанија и отворен пристап ја зацврстија нејзината репутација како доверлив глас во пејзажот на онлајн казиното.

Send email
More posts by Sofia Kuznetsov