Новиот преглед на бонус Hyper Casino

Hyper CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.87/10
БонусБонус 100 долари
Дарежливи бонус понуди
Возбудливи промоции
700+ игри
Турнири
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Дарежливи бонус понуди
Возбудливи промоции
700+ игри
Турнири
Hyper Casino is not available in your country. Please try:
Sofia Kuznetsov
ReviewerSofia KuznetsovReviewer
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
Bonuses

Bonuses

Како што се очекуваше од нова локација за игри, Hyper Casino нуди некои од најдобрите нови бонуси за казино наоколу. Со понуди како бесплатни вртења, натпревари за депозит и повеќе, дефинитивно ќе најдете нешто што одговара на вашиот стил на играње. Ако барате нешто малку поуникатно, проверете ги специјалните промоции и понуди на Hyper Casino . Пред да ги побарате бонусите и промоциите, имајте предвид дека за некои награди може да биде потребен минимален депозит за да се активираат. Исто така, играчите можеби ќе треба да ги исполнат условите за обложување за да ги повлечат добивките од бонус. Затоа, секогаш читајте ги условите за бонус пред да го побарате.

Депозит бонусДепозит бонус
+2
+0
Затвори
Games

Games

Слот игри во Хипер Казино

Има стотици игри за играње во Hyper Casino. Овде, ќе најдете игри од огромни развивачи на софтвер како што се Microgaming, Scientific Games, Evolution Gaming и многу други.

Овие провајдери имаат извонредна репутација за создавање игри со пристојни RTP и бројни бонус функции. Некои од популарните казино наслови вклучуваат Grand Fruits, Power Stars, Sizzling Games, Wild Respin и многу повеќе.

Казино игри достапни во Hyper

Покрај тоа, библиотеката со игри содржи и други популарни казино игри, како што се онлајн блек џек, бакара, рулет, игри на лотарија, видео покер, како и казино игри во живо. За разлика од онлајн слотови, некои игри на маса како блек џек и видео покер бараат од вас да примените стратегии за да победите.

Software

Библиотеката е напојувана од водечки провајдери на софтвер, вклучително и за вашето искуство да биде уште позабавно. Овие добавувачи на содржина се познати по тоа што обезбедуваат игри со висококвалитетна графика, извонредни приказни и импресивни исплати.

Payments

Payments

Што се однесува до банкарството, Hyper Casino нуди различни сигурни начини на плаќање за брзи и сигурни депозити и повлекувања. Играчите можат да вршат трансакции преку опции како [ Neteller, MuchBetter, Credit Cards, Bank Transfer, MasterCard .

€10
Минимален депозит
€30
Минимално повлекување

Deposits

Една од целите на Hyper Casino е да им обезбеди на клиентите безбедно опкружување за игри. Тие користат софистицирана технологија за да се осигураат дека сите ваши трансакции и лични информации се безбедни во секое време.

Може да изберете да ги депонирате или повлечете парите користејќи доверливи опции како Mastercard, Visa, Skrill, Paysafecard и Trustly. Дополнително, минималниот износ на депозит е 10 евра, а максималниот износ на готовина дневно е 5000 евра.

Целокупно искуство

Општо земено, Hyper Casino е добра локација за игри. Веб-страницата го исполнува своето ветување за обезбедување на најдобро искуство за игри. Има многу игри кои се обезбедени од некои од најдобрите светски програмери.

Освен тоа, операторот наградува дарежлив бонус за добредојде на новите играчи и многу чести промоции за лојалните обложувачи. И на крај, поддршката за корисници е одлична и достапна деноноќно преку е-пошта, разговор во живо или телефон.

Withdrawals

Повлекувањата кај Hyper Casino се исто така брзи, бидејќи треба само да го отворите делот за благајна и да ја изберете претпочитаната опција за плаќање. После тоа, внесете го износот за повлекување и потврдете го плаќањето, имајќи предвид дека на некои начини на повлекување може да им треба подолго време за да се обработат плаќањата.

Глобална достапност

Глобална достапност

Земји

+186
+184
Затвори

Валути

ЕвраEUR
+5
+3
Затвори

Јазици

Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Hyper Casino има висока оцена за 7.87 и работи од 2018 . Со други зборови, нивната безбедност и уживање во игрите се докажани со текот на времето. Со сигурност го препорачуваме Hyper Casino како доверливо онлајн казино. Може да се чувствувате безбедно играјќи во Hyper Casino поради нивниот широк опсег на методи за депонирање, разновидниот избор на игри и силната репутација.

Security

Безбедноста и безбедноста се на врвот на приоритетната листа на Hyper Casino . Казиното е лиценцирано и регулирано, што му овозможува да прифаќа играчи ширум светот. Покрај тоа, веб-страницата е шифрирана со SSL за да се осигура дека вашите лични и финансиски информации се секогаш безбедни.

Responsible Gaming

Hyper Casino исто така промовира одговорно коцкање меѓу своите клиенти. Веб-страницата обезбедува безбедни алатки за коцкање, како што се ограничувања за депозити и тајм-аут за сесии за да им помогне на играчите да управуваат и да уживаат во искуството со игри. Hyper Casino обезбедува брзи контакти со проблематичните организации за коцкање доколку некој играч сака да побара стручна помош.

Алатки за самоограничување

 • Алатка за ограничување на депозити
 • Алатка за ограничување на временската сесија
 • Алатка за самоисклучување
 • Алатка за време на ладење
 • Алатка за самооценување
About

About

Hyper тврди дека е една од најдобрите платформи за коцкање на пазарот. Оваа локација за казино е во сопственост и управувана од L&L Europe Ltd, која е лиценцирана и регулирана од Комисијата за коцкање на Обединетото Кралство и Органот за игри на среќа на Малта.

Веб-страницата е домаќин на низа казино игри од повеќе врвни софтверски компании. Овие наслови се изградени со користење на најновата најсовремена технологија која им овозможува непречено да работат на различни уреди како паметни телефони, таблети и десктоп.

Дали ви е интересно ова онлајн казино? Продолжете да го читате нашиот целосен преглед за да знаете за бонусните понуди, методите на трансакции, поддршката за корисници и многу повеќе.

Hyper Casino

Кратки факти

Компанија: L&L Europe Ltd
Година на основање: 2018

Account

Регистрирањето сметка е релативно едноставно на Hyper Casino . Посетете ја страницата Hyper Casino и следете ги чекорите за регистрација со обезбедување на бараните информации. Откако сметката е активна, депонирајте минимален износ и истражете ја обемната библиотека на игри.

Support

Имајте предвид дека Hyper Casino се обврзува да им обезбеди на играчите брза и професионална поддршка на клиентите. Тие ќе ви помогнат со какви било прашања што е можно поскоро.

Разговор во живо: Yes

Tips & Tricks

Пред да играте игри со вистински пари на Hyper Casino , секогаш одвојувајте пари за коцкање. Ова треба да биде сума што можете удобно да ја изгубите. И што е најважно, избегнувајте бркање загуби. Во меѓувреме, идентификувајте ги игрите што сакате да ги играте пред да ги истражите давателите на игри. Секогаш избирајте игри од доверлив провајдер со позитивни критики меѓу играчите и силна репутација во индустријата. Сигурен нов сајт за коцкање треба да понуди широк спектар на игри, вклучувајќи ги вашите омилени наслови и нови изданија. Проверете Бинго, Рулет, Слотови, Блек Џек, Покер за некои одлични опции.

Promotions & Offers

Hyper Casino ја разбира возбудата на онлајн игрите и знаат како да ги натераат играчите да се вратат на страницата. Операторот користи различни видови бонуси и промотивни понуди за да ги привлече клиентите. Сепак, треба да разберете дека овие понуди подлежат на одредени услови и услови што мора да ги исполнувате пред да можете да ги искеширате добивките.

Бонус пакет за добредојде

Кога ќе регистрирате нова сметка, ќе ви биде награден бонус за добредојде во вредност до 300 евра на првите два депозити.

 • 1-ви депозит: 100% бонус за совпаѓање до 100 евра
 • Втор депозит: 50% бонус за совпаѓање до 200 евра

За да се квалификувате за пакетот бонус за добредојде, мора да депонирате минимум 10 €. Покрај тоа, бонусот важи 30 дена и подлежи на барања за обложување 45 пати. Дополнително, има тековни промоции кои можете да ги искористите кога ќе станете член на Hyper Casino. Тие вклучуваат:

 • Турнири со макроа;
 • Дневни награди до 300 бесплатни вртења;
 • Twisted Love Tournament;
 • Огромни Джакпот;
 • 10% Cashback.
About the author
Sofia Kuznetsov
Sofia Kuznetsov
About

Потекнувајќи од зимското пространство на Санкт Петербург, Софија Кузњецов е главен рецензент на NewCasinoRank. Нејзините остри сознанија и отворен пристап ја зацврстија нејзината репутација како доверлив глас во пејзажот на онлајн казиното.

Send email
More posts by Sofia Kuznetsov