Новиот преглед на бонус Gate 777

Gate 777Responsible Gambling
CASINORANK
8.2/10
БонусБонус $1500 + 150 бесплатни вртења
Голема разновидност на софтвери
Онлајн казино со забавна тема
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Голема разновидност на софтвери
Онлајн казино со забавна тема
Gate 777 is not available in your country. Please try:
Sofia Kuznetsov
ReviewerSofia KuznetsovReviewer
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
Bonuses

Bonuses

Како и повеќето онлајн казина, Gate777 нуди пакет за добредојде, и тоа многу дарежлив. Ако никогаш не сте имале сметка со ова казино, ќе ве дочека огромна понуда. Понудата варира во зависност од вашата локација, што има повеќе врска со локалните регулативи отколку што било друго.

Казино бонус во Германија и Ирска

Во Германија и Ирска, добивате ултра дарежлив бонус за казино од 1.000 евра, плус 100 бесплатни вртења. По вашиот прв депозит, ќе ви биде понуден 100% бонус за совпаѓање до великодушни 200 евра, како и 25 бесплатни вртења. Следно, со вториот депозит добивате бонус од 50% до 200 € и 25 бесплатни вртења. Со вашиот трет депозит, добивате уште 50% бонус, овој пат до неверојатни 300 евра плус 25 бесплатни вртења. Конечно, со четвртиот депозит добивате бонус од 25% до уште 300 евра и 25 бесплатни вртења.

Бонус за казино во Обединетото Кралство

Живеете во Обединетото Кралство? Тогаш имате право да добиете 100% бонус за казино до 100 фунти плус 25 бесплатни вртења. Ако живеете во Шведска и сте нови во Gate777, добивате сладок бонус за казино од 150% до 2.000 KR како додаток на неверојатните 77 бесплатни вртења. Во Финска, добивате 100% бонус за натпревар до 100 € и 25 бесплатни вртења.

Бонус за казино во Норвешка

Работите се малку повозбудливи во Норвешка. Добивате до 10.000 NOK бонус во казиното како дополнение на 100 бесплатни вртења, објавени во текот на вашите први четири депозити. Еве како функционира. Со вашиот прв депозит, добивате 100% бонус за совпаѓање до 2.000 NOK и 25 бесплатни вртења. Со вашиот втор депозит, добивате убав бонус од 50% до 2.000 NOK и 25 бесплатни вртења. Следно, со вашиот трет депозит добивате уште 50% бонус до неверојатни 3.000 NOK и 25 бесплатни вртења. Последно, со четвртиот депозит добивате бонус од 25% до уште 3.000 NOK и 25 бесплатни вртења.

Бонус за казино во Канада

Во Канада, понудата за добредојде на Gate777 се чувствува уште повкусна од јаворов сируп! Небесно висок казино бонус од 1.000 CA $ плус 100 бесплатни вртења, објавени во текот на вашите први четири депозити. Со вашиот прв депозит, добивате 100% бонус за совпаѓање до слатки 200 CA$ и 25 бесплатни вртења. На вашиот втор депозит, добивате убав бонус од 50% до уште 200 CA$ и 25 бесплатни вртења. Следно, на вашиот трет депозит, добивате уште 50% бонус, овој пат до супер-дарежливи 300 CA$ и 25 бесплатни вртења. Потоа, на вашиот 4-ти депозит добивате 25% бонус до уште 300 CA$ и 25 бесплатни вртења.

Казино бонус во Чиле

Во Чиле, добивате до 1.000.000 CLP во казино бонус + 100 бесплатни вртења објавени во текот на вашите први 4 депозити. Вашиот прв депозит ви дава дарежлив бонус од 100% до 200.000 CLP + 25 бесплатни вртења. Вашиот втор депозит ви дава бонус од 50% до уште 200.000 CLP + 25 бесплатни вртења. Следно, вашиот трет депозит ви дава уште еден бонус од 50% овој пат до маравилозо 300.000 CLP + 25 бесплатни вртења. И на крај, вашиот четврти депозит ви дава бонус од 25% до уште 300.000 CLP + 25 бесплатни вртења.

Бонус за казино во Перу

Во Перу, понудата е до 10.000 ПЕНА во казино бонус + 100 бесплатни вртења во текот на првите четири депозити. Со првиот депозит добивате супер 100% бонус за совпаѓање до 2.000 ПЕНА + 25 бесплатни вртења. Вие сте вашиот втор депозит, добивате бонус од 50% до уште 2.000 ПЕНА + 25 бесплатни вртења. Вашиот трет депозит ви носи уште еден бонус од 50%, но овој пат до огромни 3.000 PEN + 25 бесплатни вртења. Последно, четвртиот депозит ви носи бонус од 25% до 3.000 PEN + 25 бесплатни вртења.

Бонус за казино во Аргентина

Во Аргентина, новите играчи добиваат до 100.000 ARS во казино бонус + 100 бесплатни вртења во текот на нивните први четири депозити. Со вашиот прв депозит, добивате вкусен бонус од 100% натпревар до 20.000 ARS + 25 бесплатни вртења. Вашиот втор депозит ви носи сладок бонус од 50% до 20.000 ARS + 25 бесплатни вртења. Вашиот следен депозит ви носи уште еден бонус од 50%, овој пат до неверојатни 30.000 ARS + 25 бесплатни вртења. И на крај, вашиот четврти депозит ви дава бонус од 25% до уште еден гигант од 30.000 ARS + 25 бесплатни вртења.

Казино бонус во Нов Зеланд

Низ океанот во Нов Зеланд, кивите уживаат до 1.000 NZ $ во казино бонус и 100 бесплатни вртења, објавени во 4 чекори. Прв депозит: 100% бонус до 200 NZ $ и 25 бесплатни вртења. Втор депозит: 50% бонус до 200 NZ $ и 25 бесплатни вртења. Трет депозит: 50% бонус до 300 NZ $ и 25 бесплатни вртења. Четврти депозит: 25% бонус до 300 NZ $ и 25 бесплатни вртења.

Депозит бонусДепозит бонус
+1
+-1
Затвори
Games

Games

Има широк избор на игри на Gate 777 . Гејмерите може да играат Слотови, Блек Џек, Сик Бо, Бакара, Рулет наслови на игри, што значи дека има по нешто за секој играч во оваа Ново Казино .

Software

Библиотеката е напојувана од водечки провајдери на софтвер, вклучително и Quickspin за вашето искуство да биде уште позабавно. Овие добавувачи на содржина се познати по тоа што обезбедуваат игри со висококвалитетна графика, извонредни приказни и импресивни исплати.

Payments

Payments

Што се однесува до банкарството, Gate 777 нуди различни сигурни начини на плаќање за брзи и сигурни депозити и повлекувања. Играчите можат да вршат трансакции преку опции како [ Visa, MasterCard, Neteller, Bank Transfer, Credit Cards .

Deposits

Gate777 работи со бројни даватели на плаќања за да го направи банкарството супер погодно за вас. Можеш да користиш Интерак , Instadebit, eco payz, кредитни картички (Виза , Mastercard итн.), Нетлер, Пејпал , Skrill, Идеален, Paysafe , Boku, Ochapay, UPaySafe, Purplepay, Sofort, Direct ebanking, Dotpay, Ebanking Fi, Nordea или Доверливо да ги направите вашите трансакции – без разлика дали се работи за нов депозит или барање за повлекување.

На Gate777 се овозможени следните валути: €, £, $, CA$, NZ$, ZAR, CLP, ARS, PEN и NOK. Штом сте во системот – откако ќе покажете документација што докажува дека сте тоа што сте – на Gate777 му требаат помалку од 24 часа за да ги обработи вашите барања за повлекување, што е супер брзо.

Withdrawals

Повлекувањата кај Gate 777 се исто така брзи, бидејќи треба само да го отворите делот за благајна и да ја изберете претпочитаната опција за плаќање. После тоа, внесете го износот за повлекување и потврдете го плаќањето, имајќи предвид дека на некои начини на повлекување може да им треба подолго време за да се обработат плаќањата.

Глобална достапност

Глобална достапност

Земји

+126
+124
Затвори

Валути

Американски долариUSD
+8
+6
Затвори

Јазици

+3
+1
Затвори
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Gate 777 има висока оцена за 8.2 и работи од 2018 . Со други зборови, нивната безбедност и уживање во игрите се докажани со текот на времето. Со сигурност го препорачуваме Gate 777 како доверливо онлајн казино. Може да се чувствувате безбедно играјќи во Gate 777 поради нивниот широк опсег на методи за депонирање, разновидниот избор на игри и силната репутација.

Security

Безбедноста и безбедноста се на врвот на приоритетната листа на Gate 777 . Казиното е лиценцирано и регулирано, што му овозможува да прифаќа играчи ширум светот. Покрај тоа, веб-страницата е шифрирана со SSL за да се осигура дека вашите лични и финансиски информации се секогаш безбедни.

Responsible Gaming

Gate 777 исто така промовира одговорно коцкање меѓу своите клиенти. Веб-страницата обезбедува безбедни алатки за коцкање, како што се ограничувања за депозити и тајм-аут за сесии за да им помогне на играчите да управуваат и да уживаат во искуството со игри. Gate 777 обезбедува брзи контакти со проблематичните организации за коцкање доколку некој играч сака да побара стручна помош.

About

About

Барате ново, различно казино? Нешто познато, но во исто време невообичаено? Добредојдовте во иновативниот свет на казиното Gate777.

Основана во февруари 2018 година од пет директори на казино на кои им здодеа исти стари, исти стари, Gate777 нуди креативна веб-локација, повеќе од 1.200 игри и поголеми и почести бонуси - сето тоа ви го носи безбедна и безбедна платформа лиценцирана од сите од следните органи: Комисија за коцкање на Обединетото Кралство, Шведската управа за коцкање, Управата за игри на среќа на Малта, Управата за лиценцирање за еИгри во Курасао).

Gate777 е достапен само во високо регулирани земји како што се Канада, Нов Зеланд, Норвешка, Финска, Шведска, ОК, Ирска, Германија, Аргентина, Чиле и Перу.

Прекрасно, маравилозо! Не е ни чудо што Gate777 собра култни следбеници од целиот свет, на толку многу регулирани пазари. Сметаме дека фактот што Gate777 имаше некои големи победници на Џекпот помогна за неговата неверојатна репутација - еден играч, со седиште во ОК, однесе дома 3,3 милиони евра во 2019 година! Ова доби многу медиумско покривање, што го прави Gate777 уште попопуларен кај играчите.

Придружете се на Gate777 денес за да имате корист од супер-дарежливата понуда за добредојде, многуте тековни понуди, безбедното и безбедно опкружување, одличната поддршка за корисници и многуте практични начини на плаќање. Пријавете се сега - што чекате!?

Кратки факти

Година на основање: 2018

Account

Регистрирањето сметка е релативно едноставно на Gate 777 . Посетете ја страницата Gate 777 и следете ги чекорите за регистрација со обезбедување на бараните информации. Откако сметката е активна, депонирајте минимален износ и истражете ја обемната библиотека на игри.

Support

Повеќејазични, пријателски и професионални претставници се достапни 24/7/365 за да ви помогнат со кој било проблем на кој било од следниве јазици: англиски, норвешки, фински, шведски, германски и шпански. Ако вашето барање не е итно, едноставно испратете е-пошта до Поддршка за корисници на support@Gate777.com. Тие ветуваат дека ќе ви одговорат за помалку од 24 часа. Ако вашето барање е итно или сакате да разговарате со некого, одете на разговор во живо преку вашиот прелистувач. Тоа е моментално, во реално време и е достапно во секој ден, во секое време, вклучително и за време на празници.

Разговор во живо: Yes

Tips & Tricks

Пред да играте игри со вистински пари на Gate 777 , секогаш одвојувајте пари за коцкање. Ова треба да биде сума што можете удобно да ја изгубите. И што е најважно, избегнувајте бркање загуби. Во меѓувреме, идентификувајте ги игрите што сакате да ги играте пред да ги истражите давателите на игри. Секогаш избирајте игри од доверлив провајдер со позитивни критики меѓу играчите и силна репутација во индустријата. Сигурен нов сајт за коцкање треба да понуди широк спектар на игри, вклучувајќи ги вашите омилени наслови и нови изданија. Проверете Слотови, Блек Џек, Сик Бо, Бакара, Рулет за некои одлични опции.

Promotions & Offers

Иако пакетот за добредојде е супер великодушен, вистинското искуство со Gate777 започнува откако ќе станете редовен член. Многуте тековни промоции го прават потполно вредно да се биде член на Gate777. Тука е дневната надградба која ви дава дополнителни бонуси и дополнителни вртења секој ден кога ќе направите нов депозит. Има неделни Happy Hour, Weekend Gate-away Пет-Сонце, слот-маратони, наградни фондови, ексклузивни понуди за членови, еднократни и изненадувачки понуди и многу повеќе.

About the author
Sofia Kuznetsov
Sofia Kuznetsov
About

Потекнувајќи од зимското пространство на Санкт Петербург, Софија Кузњецов е главен рецензент на NewCasinoRank. Нејзините остри сознанија и отворен пристап ја зацврстија нејзината репутација како доверлив глас во пејзажот на онлајн казиното.

Send email
More posts by Sofia Kuznetsov