Новиот преглед на бонус Fat Boss

Fat BossResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус $350 + 100 бесплатни вртења
Брз и сигурен депозит и исплати
Понуда на ВИП програма
Достапна е програма за лојалност
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Брз и сигурен депозит и исплати
Понуда на ВИП програма
Достапна е програма за лојалност
Fat Boss is not available in your country. Please try:
Sofia Kuznetsov
ReviewerSofia KuznetsovReviewer
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
Bonuses

Bonuses

Исто како и повеќето новопечени онлајн казина, FatBoss има некои дарежливи промоции за нови играчи. Постои ексклузивен бонус за добредојде кој вклучува бонус за депозит и бесплатни вртења. Покрај пакетот за добредојде, има бонуси за повторно вчитување, неделни парични награди и други редовни промоции. Исто така, постои шема за лојалност која на играчите им доделува поени додека продолжуваат да играат.

Games

Games

FatBoss има широк спектар на опции за коцкање. Има многу онлајн казино игри кои ги опфаќаат популарните жанрови како рулет, слотови, блек џек, џекпот и многу повеќе. Интересно, FatBoss, и покрај тоа што е релативно ново онлајн казино, има казино во живо што пренесува игри со дилери во живо од реномирани копнени казина и студија.

РулетРулет
+7
+5
Затвори

Software

Во најмала рака, изборот на игри на FatBoss е импресивен. На играчите им се гарантираат најновите игри развиени со користење на најновите иновации како што е HTML. Некои од добавувачите на игри во партнерство со FatBoss вклучуваат Evolution Gaming, LuckyStreak, Authentic Gaming, Play 'n GO, Playson, Red Rake Gaming, Visionary iGaming и Ezugi, меѓу другите.

Payments

Payments

Што се однесува до банкарството, Fat Boss нуди различни сигурни начини на плаќање за брзи и сигурни депозити и повлекувања. Играчите можат да вршат трансакции преку опции како [ MuchBetter, Credit Cards, Bank Transfer, Neteller, Skrill .

Deposits

За да се осигура дека ниту еден играч нема да остане зад себе, FatBoss го направи банкарството лесно, брзо и достапно. Играчите имаат широк опсег на начини на плаќање преку Интернет од кои може да избираат кога прават депозити. Списокот вклучува кредитни картички како MasterCard, VISA и Paysafecard, како и е-Паричници, talk of Skrill и Neteller.

VisaVisa
+6
+4
Затвори

Withdrawals

Кога станува збор за обработка на повлекувања, опциите се исто така флексибилни. Играчите можат да ги канализираат добивките на различни начини на плаќање преку Интернет, од кредитни картички до е-Паричници. За евиденција, постојат минимални и максимални ограничувања за повлекување. Исто така, имајте предвид, времето на пресврт и трошоците варираат во зависност од користениот метод за повлекување. Валути Една од предностите на FatBoss Casino е тоа што им овозможува на играчите да се коцкаат користејќи фиат валута и крипто, што станува популарно во денешно време. Достапните фиат валути вклучуваат американски долар, евро, британска фунта, австралиски долар, канадски долар, руска рубља и новозеландски долар. Што се однесува до криптовалутите, играчите можат да користат биткоин.

Глобална достапност

Глобална достапност

Languages

FatBoss Casino има за цел да ги понуди своите услуги за коцкање на играчи од сите сфери на животот. Затоа компанијата инвестираше во интуитивна и повеќејазична веб-страница која поддржува неколку меѓународни јазици, вклучувајќи англиски, француски, германски, руски и јапонски. Играчите можат да го изберат својот претпочитан јазик во секое време, на дното на страницата.

Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Fat Boss има висока оцена за 8 и работи од 2019 . Со други зборови, нивната безбедност и уживање во игрите се докажани со текот на времето. Со сигурност го препорачуваме Fat Boss како доверливо онлајн казино. Може да се чувствувате безбедно играјќи во Fat Boss поради нивниот широк опсег на методи за депонирање, разновидниот избор на игри и силната репутација.

Security

Безбедноста и безбедноста се на врвот на приоритетната листа на Fat Boss . Казиното е лиценцирано и регулирано, што му овозможува да прифаќа играчи ширум светот. Покрај тоа, веб-страницата е шифрирана со SSL за да се осигура дека вашите лични и финансиски информации се секогаш безбедни.

Responsible Gaming

Fat Boss исто така промовира одговорно коцкање меѓу своите клиенти. Веб-страницата обезбедува безбедни алатки за коцкање, како што се ограничувања за депозити и тајм-аут за сесии за да им помогне на играчите да управуваат и да уживаат во искуството со игри. Fat Boss обезбедува брзи контакти со проблематичните организации за коцкање доколку некој играч сака да побара стручна помош.

About

About

Лансиран во 2019 година, FatBoss е меѓу најдобрите мобилни казина денес. Наградуваното онлајн казино е во сопственост и управувано од Mobile Technology Marketing Ltd, истата компанија која поседува и управува со Online Bingo. FatBoss е лиценциран и регулиран во јурисдикцијата на Курасао од Curacao eGaming (Master Gaming License CEG-IP/2014-0112).

Fat Boss

Кратки факти

Година на основање: 2019

Account

Регистрирањето сметка е релативно едноставно на Fat Boss . Посетете ја страницата Fat Boss и следете ги чекорите за регистрација со обезбедување на бараните информации. Откако сметката е активна, депонирајте минимален износ и истражете ја обемната библиотека на игри.

Support

За разлика од повеќето негови врсници таму, FatBoss има сигурна поддршка за корисници. Коцкарите можат да контактираат со казиното преку одговорен разговор во живо што нуди брз пресврт. Разговорот во живо е достапен од понеделник до петок: 10:00 до 00:00 часот по средноевропско време и сабота-недела: 10:00 до 23:00 часот по средноевропско време. Покрај разговорот во живо, FatBoss обезбеди е-пошта и детални ЧПП.

Tips & Tricks

Пред да играте игри со вистински пари на Fat Boss , секогаш одвојувајте пари за коцкање. Ова треба да биде сума што можете удобно да ја изгубите. И што е најважно, избегнувајте бркање загуби. Во меѓувреме, идентификувајте ги игрите што сакате да ги играте пред да ги истражите давателите на игри. Секогаш избирајте игри од доверлив провајдер со позитивни критики меѓу играчите и силна репутација во индустријата. Сигурен нов сајт за коцкање треба да понуди широк спектар на игри, вклучувајќи ги вашите омилени наслови и нови изданија. Проверете Dragon Tiger, Тексас Холдем, Казино Холдем, Pai Gow, Бакара за некои одлични опции.

Promotions & Offers

Fat Boss има атрактивни промоции и понуди. Благодарение на ова, новите играчи на онлајн казино можат да имаат возбудливо искуство. Вреди да се забележи дека зделките Fat Boss се прикачени на одредбите и условите. Значи, пред да прифатите каква било понуда, од клучно значење е темелно да ги разгледате условите за бонус. Тоа е затоа што тие може да вклучуваат специфични барања за обложување што треба да се исполнат пред да се повлече личната награда.

Mobile

Mobile

Достапно како инстант игра на десктоп и мобилен, играчите не треба да инсталираат никакви приклучоци, софтвер или екстензии за да започнат со FatBoss. Казиното е идеално и за обичните играчи, благодарение на широката разновидност на казино игри. Од друга страна, делот за казино во живо е прилагоден за искусни коцкари.

About the author
Sofia Kuznetsov
Sofia Kuznetsov
About

Потекнувајќи од зимското пространство на Санкт Петербург, Софија Кузњецов е главен рецензент на NewCasinoRank. Нејзините остри сознанија и отворен пристап ја зацврстија нејзината репутација како доверлив глас во пејзажот на онлајн казиното.

Send email
More posts by Sofia Kuznetsov