EvoSpin New Casino Преглед

Age Limit
EvoSpin
EvoSpin is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority
Total score8.2
Добрите
+ ВИП програма
+ Џекпот игри
+ Турнири

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2021
ЈазициЈазици (18)
Австро-германски
Англиски
Арапски
Бугарски
Германски
Грчки
Италијански
Кинески
Корејски
Норвешки
Полски
Тагалог
Унгарски
Фински
Француски
Хинди
Хрватски
Шпански
БонусиБонуси (5)
Reload бонусБонус за добредојде
Бонус за лојалност
ВИП бонус
Депозит бонус
ВалутиВалути (8)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Американски долари
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Видови поддршкаВидови поддршка (3)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
Телефонска поддршка
ДржавиДржави (10)
Австрија
Германија
Ирска
Канада
Катар
Обединети Арапски Емирати
Словачка
Словенија
Унгарија
Швајцарија
ИгриИгри (33)
2 Hand Casino Hold'em
Auto Live Roulette
Baccarat Multiplay
Crazy Time
Dream Catcher
French Roulette Gold
Infinite Blackjack
Lightning Dice
Lightning Roulette
Live Speed Baccarat
Monopoly Live
Pai Gow
Perfect Blackjack
Prestige Live Roulette
Roulette Double Wheel
Super Sic Bo
БакараБингоБлек ЏекВидео ПокерКазино ХолдемКарибски СтудКеноКрепсМајонг
Мини Бакара
ПокерПокер со три картиРулет
Руми
Сик Бо
Слотови
Тексас Холдем
ЛиценциЛиценци (1)
Malta Gaming Authority
Методи за депозитМетоди за депозит (19)
Bitcoin
Bitcoin Cash
DogecoinEcoPayz
Ethereum
Interac
Litecoin
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Rapid Transfer
Skrill
Sofort
Tether
Trustly
Visa
iDEAL
СофтверСофтвер (26)
1x2Gaming
BGAMING
Betsoft
Big Time Gaming
Booming Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Fugaso
Hacksaw Gaming
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Leap Gaming
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Play'n GO
Playson
PlaytechQuickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Thunderkick
Tom Horn Gaming
True Lab
Wazdan
iSoftBet

За EvoSpin

EvoSpin е New Casino основана во 2021 и е наведена со novcasinorank-mk.com од 25.03.2022 . Овој New Casino веќе има вистинско име за себе во индустријата, а подолу ќе разгледаме за што се работи.

EvoSpin оценува 8.2 од 10 врз основа на целокупното корисничко искуство на казиното, бонусите, бројот на понудени игри, прифатените плаќања и други фактори.

Игри понудени на EvoSpin

novcasinorank-mk.com ги фаворизира EvoSpin за неговите бонуси од New Casino . Овој New Casino нуди многу видови популарни и возбудливи игри како што се Покер, Покер со три карти, Карибски Студ, Тексас Холдем, Блек Џек и многу други.

Софтвери достапни на EvoSpin

Овие популарни игри на New Casino им се донесени на играчите од некои од најдобрите производители на iGaming во казино индустриите. Софтверот за коцкање што ги поддржува игрите на казиното вклучува имиња како што се Quickspin, Playtech, Evolution Gaming, Betsoft, Thunderkick , за да наведеме неколку.

Прифатени методи на депонирање на EvoSpin

Играчите на EvoSpin можат да изберат од избор на начини за депонирање пари пред да играат.

Бидејќи казиното е популарно во земји како што се , меѓу другото, EvoSpin прифаќа главни методи на депозит како EcoPayz, Neteller, Skrill, Visa, Dogecoin , како и Visa и Mastercard.

Зошто да играте во EvoSpin ?

Иако EvoSpin е прилично нов во бизнисот, тие се тука да останат. Фановите на казино избираат EvoSpin поради нивните иновативни начини и модерна технологија.

EvoSpin е безбедносен New Casino кој е темелно истражен од CasinoRank. На novcasinorank-mk.com ги оценуваме и прегледуваме само лиценцираните New Casino .

Играчите можеби имаат некои прашања или можеби ќе сакаат да дознаат повеќе за одговорното играње. Ве молиме посетете ги следните веб-локации за помош или повеќе информации.