Новиот преглед на бонус CookieCasino

CookieCasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.9/10
БонусБонус $200 + 220 бесплатни вртења
ВИП награди
Казино гребнатинки
Понудени награди по случаен избор
Поддржано
Потврдено
Безбедно
ВИП награди
Казино гребнатинки
Понудени награди по случаен избор
CookieCasino is not available in your country. Please try:
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
Bonuses

Bonuses

Ова е, без сомнение, највозбудливиот аспект од нашето искуство. Cookie Casino е добро познато по својата дарежливост бонуси за добредојде. Сите членови можат да ги искористат предностите на фантастичните понуди (нови и постоечки). Сè додека имате сметка, можете да заработите бесплатни вртења, бонуси без депозит, и разни други специјални понуди. Затоа, не трошете повеќе време, направете а депозит, и започнете го вашето патување.

Депозит бонусДепозит бонус
+2
+0
Затвори
Games

Games

Колачиња Казино нуди a разновиден избор на игри да изберете од. Има стотици слотови да изберете, почнувајќи од современи видео слотови до поедноставни, постари машини за овошје до спектакуларни џекпот игри со џекпот од милиони евра. Колачиња Казиното, се разбира, има огромен асортиман на игри на маса. Cookie Casino има сè, без разлика дали сакате да се обидете блек џек или покер, ставете облог на рулет маса, фрлајте ги коцките во глупости или поминете една вечер играјќи бакара.

Software

Автентични игри, Еволуција игри, Betsoft, Прагматична игра, ELK Studios, Игри со црвен тигар, Тандеркик, NetEnt, Аматик индустрии, Игри во подем, Нема ограничување, Ендорфина, iSoftBet, и Игдрасил се меѓу тешките тегови на индустријата за игри што сега се достапни во Cookie Casino.

Payments

Payments

Што се однесува до банкарството, CookieCasino нуди различни сигурни начини на плаќање за брзи и сигурни депозити и повлекувања. Играчите можат да вршат трансакции преку опции како [ Neteller, Visa .

Deposits

Mastercard, Виза, Визен електрон, Маестро, Paysafecard, ecoPayz, Нетлер, Скрил, Доверливо (може да се користи заедно со други национални банкарски инструменти, како што е iDeal), Рапид трансфер, iDebit, Interac Online, InstaDebit, Klarna, Neosurf се некои од достапните опции за депозит. Бидејќи казиното е толку младо, веројатно е дека во блиска иднина може да се додадат повеќе опции за плаќање.

VisaVisa
+3
+1
Затвори

Withdrawals

Начин на повлекувањеs се исти како методите за депонирање за Cookie казино. Времето на расчистување за исплати на профит од казино е сосема друга работа бидејќи има некои значителни варијации. Е-паричници и кредиткартички се вашите најдобри облози уште еднаш, при што повеќето готовина трае еден или два дена. Ќе биде потребно подолго време за да ги добиете вашите добивки директно на банкарска сметка (која мора да биде на ваше име). Ова може да потрае до пет или можеби повеќе работни дена за да се заврши.

Глобална достапност

Глобална достапност

Земји

+182
+180
Затвори

Валути

Американски долариUSD
+1
+-1
Затвори

Languages

Казиното за колачиња е достапно во Англиски, полски, германски, фински, норвешки, француски, канадски и новозеландски, меѓу другите јазици.

+1
+-1
Затвори
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

CookieCasino има висока оцена за 8.9 и работи од 2020 . Со други зборови, нивната безбедност и уживање во игрите се докажани со текот на времето. Со сигурност го препорачуваме CookieCasino како доверливо онлајн казино. Може да се чувствувате безбедно играјќи во CookieCasino поради нивниот широк опсег на методи за депонирање, разновидниот избор на игри и силната репутација.

Security

Безбедноста и безбедноста се на врвот на приоритетната листа на CookieCasino . Казиното е лиценцирано и регулирано, што му овозможува да прифаќа играчи ширум светот. Покрај тоа, веб-страницата е шифрирана со SSL за да се осигура дека вашите лични и финансиски информации се секогаш безбедни.

Responsible Gaming

CookieCasino исто така промовира одговорно коцкање меѓу своите клиенти. Веб-страницата обезбедува безбедни алатки за коцкање, како што се ограничувања за депозити и тајм-аут за сесии за да им помогне на играчите да управуваат и да уживаат во искуството со игри. CookieCasino обезбедува брзи контакти со проблематичните организации за коцкање доколку некој играч сака да побара стручна помош.

About

About

Најдобрите казино игри се достапни на CookieCasino ! Во однос на онлајн игрите, CookieCasino ви нуди сè што ви треба за фантастично искуство, како што е Слотови , заедно со многу други. CookieCasino е нов снабдувач на возбудливи казино игри, основан во 2020 . CookieCasino се обидува да изгради силна репутација нудејќи производи со висок квалитет и беспрекорна услуга за клиентите. Се надеваме дека ќе му помогне CookieCasino да стане една од најпопуларните Ново Казино компании во индустријата многу наскоро.

Кратки факти

Година на основање: 2020

Account

Регистрирањето сметка е релативно едноставно на CookieCasino . Посетете ја страницата CookieCasino и следете ги чекорите за регистрација со обезбедување на бараните информации. Откако сметката е активна, депонирајте минимален износ и истражете ја обемната библиотека на игри.

Support

Функцијата за разговор во живо е главната рута за поддршка. Функцијата за разговор во живо обезбедува брзи одговори, како и корисни агенти. Е-пошта е уште една опција за добивање поддршка. Веб-страницата не дава телефонски број.

  • Е-пошта support@cookiecasino.com
  • Постои опција за разговор во живо достапна 24/7
Разговор во живо: Yes

Tips & Tricks

Пред да играте игри со вистински пари на CookieCasino , секогаш одвојувајте пари за коцкање. Ова треба да биде сума што можете удобно да ја изгубите. И што е најважно, избегнувајте бркање загуби. Во меѓувреме, идентификувајте ги игрите што сакате да ги играте пред да ги истражите давателите на игри. Секогаш избирајте игри од доверлив провајдер со позитивни критики меѓу играчите и силна репутација во индустријата. Сигурен нов сајт за коцкање треба да понуди широк спектар на игри, вклучувајќи ги вашите омилени наслови и нови изданија. Проверете Слотови за некои одлични опции.

Promotions & Offers

CookieCasino има атрактивни промоции и понуди. Благодарение на ова, новите играчи на онлајн казино можат да имаат возбудливо искуство. Вреди да се забележи дека зделките CookieCasino се прикачени на одредбите и условите. Значи, пред да прифатите каква било понуда, од клучно значење е темелно да ги разгледате условите за бонус. Тоа е затоа што тие може да вклучуваат специфични барања за обложување што треба да се исполнат пред да се повлече личната награда.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
За

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Не пропуштајте го неделниот бонус за повторно вчитување во CookieCasino!
2023-06-13

Не пропуштајте го неделниот бонус за повторно вчитување во CookieCasino!

Недела е обично посебен ден за повеќето играчи на казино. Ова е денот кога сакате да се опуштите и да играте неколку вртења без да се грижите за тоа што ви нуди следната недела. Основана во 2020 година и со лиценца од Управата за игри на Малта, CookieCasino ќе ви помогне да се забавувате што е можно повеќе на овој ден со Неделниот бонус за повторно вчитување. Продолжете со читање за да знаете за што се работи за бонусот и како да го побарате.