Captain Spins New Casino Преглед

Age Limit
Captain Spins
Captain Spins is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority
Добрите
+ Достапни се дневни бонуси
+ Огромна библиотека за игри
+ Шема за ВИП и лојалност

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2018
ЈазициЈазици (6)
Англиски
Германски
Норвешки
Фински
Француски
Шпански
БонусиБонуси (8)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавување
Депозит бонус
Кешбек бонус
Неделен бонус
ВалутиВалути (3)
Јужноафрикански ранд
Американски долари
Евра
Видови поддршкаВидови поддршка (3)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
Телефонска поддршка
ДржавиДржави (36)
Јамајка
Аргентина
Аруба
Барбадос
Бахами
Боливија
Бразил
Британски Девствени Острови
Венецуела
Гватемала
Гвајана
Гренада
Доминика
Доминиканска Република
Еквадор
Ел Салвадор
Ирска
Канада
Кајмански Острови
Колумбија
Коста Рика
Куба
Мексико
Никарагва
Нов Зеланд
Норвешка
Обединето Кралство
Панама
Парагвај
Перу
Суринаме
Уругвај
Финска
Хаити
Хондурас
Чиле
ИгриИгри (14)
ЛиценциЛиценци (1)
Malta Gaming Authority
Методи за депозитМетоди за депозит (19)
AstroPay
Bank transfer
Boku
Credit CardsDebit Card
Interac
MaestroMasterCardMuchBetter
Neosurf
NetellerPayPal
Rapid Transfer
Skrill
Sofort
Trustly
UPI
Visa
instaDebit
СофтверСофтвер (54)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Aristocrat
Asylum Labs
Bally
Barcrest Games
Betdigital
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Bulletproof Games
Cayetano Gaming
Concept Gaming
D-Tech
Elk Studios
Evolution GamingEzugi
Fantasma Games
Felt Gaming
Fortune Factory Studios
Foxium
Fuga Gaming
Games Warehouse
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Just For The Win
Lightning Box
Magic Dreams
MicrogamingNetEnt
Old Skool Studios
PearFiction
Play'n GO
Pragmatic Play
Probability
Quickspin
Rabcat
Red 7 Gaming
Red Tiger Gaming
Reflex Gaming
SUNFOX Games
Scientific Games
Seven Deuce Gaming
Shuffle Master
Sigma Games
Skillzzgaming
Slingo
Spieldev
Spike Games
Stakelogic
Storm Gaming
Triple Edge Studios
WMS (Williams Interactive)
Wild Streak Gaming

За Captain Spins

Captain Spins е New Casino основана во 2018 и е наведена со novcasinorank-mk.com од 6.08.2021 . Овој New Casino веќе има вистинско име за себе во индустријата, а подолу ќе разгледаме за што се работи.

Captain Spins оценува undefined од 10 врз основа на целокупното корисничко искуство на казиното, бонусите, бројот на понудени игри, прифатените плаќања и други фактори.

Игри понудени на Captain Spins

novcasinorank-mk.com ги фаворизира Captain Spins за неговите бонуси од 1200 евра New Casino . Овој New Casino нуди многу видови популарни и возбудливи игри како што се Сик Бо, Кено, Казино Холдем, Карибски Студ, Покер и многу други.

Софтвери достапни на Captain Spins

Овие популарни игри на New Casino им се донесени на играчите од некои од најдобрите производители на iGaming во казино индустриите. Софтверите за коцкање што ги поддржуваат игрите на казиното вклучуваат имиња како што се Microgaming, IGT (WagerWorks), Pragmatic Play, Ezugi, NetEnt , за да наведеме неколку.

Прифатени методи на депонирање на Captain Spins

Играчите на Captain Spins можат да изберат од избор на начини за депонирање пари пред да играат.

Бидејќи казиното е популарно во земји како што се , меѓу другото, Captain Spins прифаќа главни методи на депозит како MuchBetter, Maestro, MasterCard, PayPal, Skrill , како и Visa и Mastercard.

Зошто да играте во Captain Spins ?

Иако Captain Spins е прилично нов во бизнисот, тие се тука да останат. Фановите на казино избираат Captain Spins поради нивните иновативни начини и модерна технологија.

Captain Spins е безбедносен New Casino кој е темелно истражен од CasinoRank. На novcasinorank-mk.com ги оценуваме и прегледуваме само лиценцираните New Casino .

Играчите можеби имаат некои прашања или можеби ќе сакаат да дознаат повеќе за одговорното играње. Ве молиме посетете ги следните веб-локации за помош или повеќе информации.