За NewCasinoRank

Aaron Thompson
PublisherAaron ThompsonPublisher

Нашата приказна

Прашањето: „Што ако постоеше веб-локација на интернет исполнета со независни и непристрасни прегледи на онлајн казино?“ ги собра основачите на NewCasinoRank во 2017 година. Оттогаш, компанијата доживеа брз раст, а денес, NewCasinoRank еволуираше во една од водечките и почитувани веб-страници за рангирање во индустријата.

Ние сме тим од експерти за казино со повеќе од 25 години комбинирано искуство и нашата цел е да ви ги обезбедиме сите информации и детали што ви се потребни за да започнете со вашите игри.

Нашата мисија

Сите наидовме и сакавме да играме во различни казина, но нешто не ни беше како што треба. Има купишта нови онлајн казина таму, па на кои од нив е добро да се придружите?

Се разбира, многу зависи од вашиот уникатен стил и желби на коцкање. Покрај тоа, играњето во добро и безбедно ново казино онлајн е исто така исклучително важно, и тоа е местото каде што доаѓаме. Бројот на нови даватели на казино расте секој ден, а исто така и разновидноста на игри и промоции. Така, можеби се прашувате како да го изберете вистинскиот…

Нашиот тим од експерти доаѓа да работи со цел да го направи вашето искуство со коцкање поплодно и полесно, да ве води и да се погрижи да го имате најдоброто искуство.

Нашето јадро

Наша цел е да бидеме најголемиот, најсеопфатен ресурс за сите играчи ширум светот во однос на информации и помош. Нашиот код на работа е едноставен:

  • Искреност: Сите факти во делови од прегледите се оценуваат и анализираат, со вистинските моментални информации собрани од нашите експерти. Ние сме посветени и гарантираме чесност во нашата работа - на казино индустријата и треба повеќе од тоа.
  • Знаење: Сите написи за вести, водичи и прегледи се проверуваат со факти од нашиот тим експерти кои се многу запознаени со областа. Учењето е наша страст и со нетрпение очекуваме да споделиме сè што научивме со вас.
  • Грижа: За некои луѓе, коцкањето може да биде опасно, дури и ако на почетокот изгледа забавно. Бидејќи сме целосно свесни за тоа, ние ја сфаќаме зависноста од коцкање и одговорното играње крајно сериозно. Доколку вам или на некој ваш близок ви треба помош, ние обезбедуваме сигурни информации на нашата веб-страница.

Нашата визија

Ефикасноста е наш врвен приоритет. Кога сите информации ќе се соберат на едно место, можете да седнете и да поминете пријатно во казино кое е безбедно и најмногу ви одговара.

Нашата цел е да го направиме изборот на казино едноставно. Наша цел е да бидеме центар за сè во казиното, така што кога ќе влезете во светот на коцкањето, ќе ги имате сите основни алатки на дофат на раката.

Контактирајте не

Ние секогаш ќе бидеме тука и со задоволство ќе чуеме од вас. Контактирајте не!

Ти можеш прати ни порака овде, и ние ќе се вратиме кај вас наскоро.

About the author
Aaron Thompson
Aaron Thompson
About

Арон „AceRanker“ Томпсон, кој потекнува од студените терени на Канада, ја загрева казино индустријата со своите свежи сознанија. Како капетан кој управува со NewCasinoRank, тој секогаш е во потрага по следната голема работа, осигурувајќи дека читателите се пред кривата.

Send email
More posts by Aaron Thompson

Our Team

Dave Davis
Dave DavisAreas of Expertise:
Блек ЏекПокер
About

Омилен цитат за коцкањето: „Треба да знаете кога да ги држите, да знаете кога да ги свиткате“

Омилена казино игра: Блек Џек.

Priya Patel
Priya Patel
About

Потекнувајќи од живописните пејзажи на Нов Зеланд, Прија Пател е истражувачката динамо зад длабинските увиди на OnlineCasinoRank. Нејзиниот прецизен пристап кон податоците и трендовите го револуционизираше начинот на кој гејмерите го перцепираат и се движат низ пејзажот на онлајн казиното.

Jacob Mitchell
Jacob Mitchell
About

Џејкоб „Џекпот Џејк“ Мичел, канадски маестро на пејзажот на онлајн казино, курира содржини со прецизност и страст. Како издавач на OnlineCasinoRank, тој гарантира дека читателите секогаш го постигнуваат џекпотот на информациите.

Samuel O'Reilly
Samuel O'ReillyAreas of Expertise:
About

Семјуел О'Рајли, роден во Австралија, е мозокот зад некои од најпроникливите водичи за онлајн казино. Со една деценија во индустријата за игри, стручноста на Семјуел е неповторлива, што ги прави неговите критики омилени и кај почетниците и кај професионалците. Име на аватар: КазиноКенгур

Dylan Thomas
Dylan Thomas
About

Роден под австралиското сонце, Дилан Томас е бедем на кредибилитетот за OnlineCasinoRank. Познат по неговата прецизност во вид на орел и непопустлива посветеност на вистината, Дилан гарантира дека секоја информација е достојна на лупа.

Emily Thompson
Emily Thompson
About

Емили „VegasMuse“ Томпсон е искусен ентузијаст на онлајн казино од долу. Со остро око за детали и вродена вештина за стратегии, таа ја претвори својата страст за светот на онлајн казиното во успешна писателска кариера.

Keisha Bailey
Keisha BaileyAreas of Expertise:
About

Кејша Бејли, сопствениот скапоцен камен на Јамајка, стана дефинитивен авторитет за бонусите на онлајн казиното. Со ласерски фокус на максимизирање на добивката на играчите, анализите на Кеиша станаа неопходни за морето гејмери.

Aiden Murphy
Aiden Murphy
About

Ајден Марфи, директно од срцето на Ирска, е сила со која треба да се смета во секторот за прегледување на онлајн казино. Во брак со духовитост со критичко око, критиките на Ејден стекнаа репутација на брутално искрени, но секогаш фер.

Li Xiu Ying
Li Xiu Ying
About

Ли Ксиу Јинг, прецизен ум од распространетата метропола Шангај, е почитуваниот проверувач на факти во NewCasinoRank. Со наклонетост кон прецизност и око на јастребот за детали, таа гарантира дека секое тврдење стои високо наспроти лупата.

Chloe O'Sullivan
Chloe O'Sullivan
About

Клои „ЛакиЛас“ О'Саливан, со нејзиниот ирски шарм, има неверојатна способност да ги забележи ѕвездите во подем во казино универзумот. Како главен писател за NewCasinoRank, таа навлегува длабоко во новите платформи, обезбедувајќи читателите да го добијат првиот поглед на најдобрите утрешни казина денес.

Aarav Menon
Aarav MenonAreas of Expertise:
About

Арав Менон, кој излегува од раздвижените улици на Мумбаи, е аналитичарот за бонус на асовите на NewCasinoRank. Мајсторски премостувајќи ја древната аритметичка мудрост со современите казино метрики, тој ги декодира најдобрите понуди за бонуси, обезбедувајќи максимална вредност на играчот.

Sofia Kuznetsov
Sofia Kuznetsov
About

Потекнувајќи од зимското пространство на Санкт Петербург, Софија Кузњецов е главен рецензент на NewCasinoRank. Нејзините остри сознанија и отворен пристап ја зацврстија нејзината репутација како доверлив глас во пејзажот на онлајн казиното.

Aaron Thompson
Aaron Thompson
About

Арон „AceRanker“ Томпсон, кој потекнува од студените терени на Канада, ја загрева казино индустријата со своите свежи сознанија. Како капетан кој управува со NewCasinoRank, тој секогаш е во потрага по следната голема работа, осигурувајќи дека читателите се пред кривата.

Samuel Adeoye
Samuel Adeoye
About

Самуел Адеоје, загадочна фигура од Лагос, Нигерија, ги води истражувачките напори на NewCasinoRank. Неговата чудна вештина за ископување податоци и природната љубопитност за трендовите на игри го крунисаа како „Шерлок од казината“.

Emilia Torres
Emilia TorresAreas of Expertise:
About

Емилија Торес, која потекнува од волшебниот град Валпараисо, е гејмерскиот мавен на NewCasinoRank. Спојувајќи го латинскиот шмек со неспоредливата гејмерска острина, таа го дешифрира светот на казино игрите што постојано се развива, одржувајќи ги играчите добро информирани и воодушевени.

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.