Не пропуштајте го неделниот бонус за повторно вчитување во CookieCasino!

Вести

2023-06-13

Benard Maumo

Недела е обично посебен ден за повеќето играчи на казино. Ова е денот кога сакате да се опуштите и да играте неколку вртења без да се грижите за тоа што ви нуди следната недела. Основана во 2020 година и со лиценца од Управата за игри на Малта, CookieCasino ќе ви помогне да се забавувате што е можно повеќе на овој ден со Неделниот бонус за повторно вчитување. Продолжете со читање за да знаете за што се работи за бонусот и како да го побарате. 

Не пропуштајте го неделниот бонус за повторно вчитување во CookieCasino!

Кој е неделниот бонус за повторно вчитување на CookieCasino?

Не ви треба вовед во повторно вчитај бонуси, Дали ти? Како што сугерира името, ова е бонус што нови онлајн казино сајтови дајте им на играчите откако ќе направите депозит со вистински пари. Накратко, тоа е еден вид бонус за депозит. 

Тоа рече, CookieCasino ги наградува играчите со 50% Неделен бонус за повторно вчитување кој може да достигне 100 долари/€. Значи, ако депонирате 100 долари на овој конкретен ден, казиното ќе ви врати половина од таа сума во пари од бонус што не може да се повлече. Запомнете, максимумот што можете да го освоите е 100 $/€.

Но, тоа не е се. Казиното исто така фрла 50 бесплатни вртења што можете да ги користите на Big Bass Splash by Прагматична игра. Тоа е слот за риболов од 2022 година со променлив RTP (враќање до плеерот) кој може да достигне 96,71%. 

Барањето за овој бонус за повторно вчитување е релативно лесно. Следете ги овие чекори:

  • Најавете се на вашата сметка во казино во недела.
  • Посетете ја страницата на касиерот и изберете го вашиот омилен начин на плаќање.
  • Внесете ШЕЌЕР во врската со бонус кодот пред да кликнете Додај. 
  • Направете депозит и почекајте го вашиот бонус.

Барања и услови за обложување со бонус за обложување во недела

Играчите мора да исполнат неколку барања за превртување пред да ги повлечат сите добивки акумулирани од овој бонус. Пред да уплатите било каква добивка, мора да ја обложите бонус за бесплатни вртења и повторно вчитајте го пакетот 40x. Што се однесува до бесплатните вртења, барањата за обложување важат за износот што го добивате од овој бонус. Значи, ако освоите 50 долари користејќи ги бесплатните вртења, мора да обложите 2.000 долари пред да искеширате нешто. 

Во меѓувреме, играчите мора да направат минимален депозит од $/€20 за да го побараат бонусот за повторно вчитување. Ако живеете во Канада или Нов Зеланд, мора да депонирате најмалку 25 NZD или 25 CAD. 

Дополнителните услови за бонус што играчите на CookieCasino треба да ги исполнуваат вклучуваат:

  • Максималниот облог при користење на бонусот е $/€5.
  • Максималниот износ што играчите можат да го освојат од бонусот е $/€10.000.
  • Играчите од Србија и Хрватска не се квалификуваат.
  • Гејмерите ги добиваат бесплатните вртења на две еднакви рати за 2 дена.

Мора да го обложите износот на депозитот 1 пат за да ги активирате бесплатните вртења.

Најнови вести

Прагматичното играње открива голем пад на бас врз основа на нејзината популарна серија на слотови
2023-09-28

Прагматичното играње открива голем пад на бас врз основа на нејзината популарна серија на слотови

Вести