Вести

October 24, 2023

Завртете се и опуштете се секој петок во Locowin со бесплатни вртења со обложување

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Секој играч на казино секогаш бара да го започне викендот на најдобар можен начин, а Локовин го знае тоа. Во ова казино, вие сте поканети да направите депозит и да побарате промоција за бесплатни вртења во петок. Но, пред да се упатите во ова казино за да ја побарате понудата за бесплатни вртења, прочитајте го овој бонус преглед за да знаете во што се впуштате.

Завртете се и опуштете се секој петок во Locowin со бесплатни вртења со обложување

Која е понудата за бесплатни вртења во петок?

Како што сугерира името, ова е бесплатна понуда за вртење што им се доделува на играчите секој петок. Во оваа промоција, депонирајте минимум 20 долари за да добиете до 100 бесплатни вртења во нов и возбудлив слот секоја недела.

Интересно е тоа што играчите не мора да прават минимален депозит во петок. Наместо тоа, овој бонус ги покрива депозитите направени во некој од претходните денови во текот на неделата. Ќе го добиете бонусот за бесплатни вртења по депонирањето средства од понеделник 00:00 до четврток 23:59 UTC. 

Бесплатните вртења се кредитираат на вашата сметка во петок во 12:00 UTC и остануваат активни до недела во 23:59 UTC. Значи, користете го ова бонус за депозит штом можеш. 

Правила и услови за овој бонус

Т&К за овој неделен бонус се релативно едноставни за разбирање. Прво, ова нова страница за казино вели дека максималната сума што можете да ја повлечете од бонусот за бесплатни вртења во петок е 250 евра. Ова исто така може да биде еквивалент на која било друга поддржана валута. 

Возбудливо, ова неделен бонус е целосно без обложување, што значи дека играчите можат да ги повлечат добивките од бесплатните вртења без да ги исполнат барањата за превртување. Тоа е значаен плус, со оглед на повеќето казина бонуси имаат високи барања за обложување, спречувајќи ги играчите да бараат повлекување. 

На крај, Локовин вели подобни играчи за бонус за бесплатни вртења и други промоции без облог може да поднесат само еднократно барање за повлекување. Едноставно кажано, бонусот ќе стане неважечки по барањето за исплата.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

CogniPlay открива нова ера во онлајн наградните игри и платформите за социјални игри
2024-05-16

CogniPlay открива нова ера во онлајн наградните игри и платформите за социјални игри

Вести