Вести

September 5, 2023

Депонирајте пред полноќ во понеделник за да побарате бонус од 50% во JVSpin

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Многу играчи на казино мислат дека понеделник е тежок. Иако ова може да биде вистина, JVSpin моли да се разликува! Сајтот за казино нуди возбудлив бонус за повторно вчитување на вашата сметка секој понеделник и започнување на неделата со висока нота. Значи, ако ова звучи како нешто што сте го барале, овој неделен бонус преглед е за вас. Откријте за што се работи за 50% бонус на JVSpin во понеделник и како да го побарате.

Депонирајте пред полноќ во понеделник за да побарате бонус од 50% во JVSpin

Кој е бонусот од 50% во понеделник во JVSpin?

Во оваа промоција, JVSpin великодушно ги наградува вашите понеделнички депозити. Со други зборови, тоа е а бонус за депозит што гледа дека казиното ги наградува играчите со 50% од нивните депозити во понеделник од 00:01 до 23:59 часот. Минималниот квалификуван депозит е 5 €, додека максималниот износ на бонус е 300 €. На играчите не им е потребен посебен бонус код за да ја побараат наградата.

Сега претпоставете дека сте депонирале 100 евра на вашата сметка за игри во понеделник пред полноќ. Во тој случај, JVSpin автоматски ќе кредитира 50% од износот (50 евра) на вашата сметка во казино. Запомнете дека ова е бонус пари што не може да се повлече, што значи дека можете да ги користите само за да ги играте вашите омилени казино игри.

Како да го искористите бонусот

Казино бонуси имајте T&C за да ги регулирате играчите како да ги користат и избегнувајте дисквалификација на бонус. Бонусот од 50% во понеделник е само за целосно завршени профили на ова ново онлајн казино. Исто така, казиното вели дека играчите кои се квалификуваат мора да имаат потврдени е-пошта и телефонски броеви.

Во меѓувреме, играчите мора целосно да го завршат превртувањето на бонусот пред да се повлечат. Иако казиното не го спомнува барањето за превртување на страницата за бонуси, општите бонус О&К наведуваат дека сите бонуси за депозит имаат стапка од 35 пати. Тоа е пријателска стапка, имајќи предвид дека повеќето бонуси за казино имаат барања за обложување 40x или 50x.

Други услови за 50% неделен бонус вклучуваат:

  • Играчите мора да стават облози од најмалку 10 евра во последните четири или повеќе дена во претходната недела за да ја побараат наградата.
  • Бонусот за депозит нема да се кредитира ако играчите повлечат средства пред да депонираат.
  • Играчите кои користат криптовалути не можат да го бараат овој бонус.
  • Играчите мора да го исполнат условот за обложување во рок од 7 дена од добивањето на бонусот.
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)

Најнови вести

Најдобри нови онлајн слотови на неделата: издание од 12 април 2024 година
2024-04-12

Најдобри нови онлајн слотови на неделата: издание од 12 април 2024 година

Вести