IamSloty ги наградува сите ваши депозити во среда со 100 евра бонус за повторно вчитување

Вести

2023-07-11

Benard Maumo

IamSloty е релативно нова страница за казино лансирана од Winzon Group Limited во 2021 година. Во ова казино лиценцирано од Малта, ќе најдете широк избор на игри од докажани провајдери. Друга област каде што IamSloty се истакнува се неговите повеќекратни бонуси и промоции.

IamSloty ги наградува сите ваши депозити во среда со 100 евра бонус за повторно вчитување

Значи, во овонеделниот преглед за бонус на NewCasinoRank, пребарувањето запира на IamSloty's 100 € среда повторно вчитај бонус. Овој пост ќе ве просветли со сè за наградата, вклучувајќи ја структурата на бонусот, барањата за обложување, периодот на важност и многу повеќе.

Кој е бонусот за повторно вчитување во среда на IamSloty?

Ова е директен бонус за повторно вчитување за отпакување. Тоа е бонус за депозит, што значи дека IamSloty ќе врати дел од вашиот депозит во пари од бонус што не може да се повлече. Казиното секоја среда ги наградува лојалните играчи со бонус од 50% до 100 евра.

Подолу е како да ја побарате наградата:

  1. Најавете се на вашата сметка на IamSloty.
  2. Изберете го ова бонус за повторно вчитување во списокот „Понуди“.
  3. Отворете ја благајната и направете плаќање користејќи го достапни опции за плаќање.
  4. Уживајте во играњето користејќи ги парите од бонусот!

Запомнете дека не треба да бидете лојален играч за да го барате овој неделен бонус. На регулирани нови казино сајт вели дека сите играчи можат да ја бараат наградата секоја среда од 00:00 до 23:59 UTC. Но, не можете да ја искористите наградата ако вашиот бонус за добредојде е сè уште активен.

Правила и услови

Условите и правилата се деталите што го регулираат начинот на кој играчите ги користат своите бонус награди. Првиот услов за бонус што играчите треба да го исполнат е минималниот депозит од 20 €/$. Депонирањето на оваа сума ќе ве награди со €/$10, со максимална награда од €100.

Ова неделен бонус исто така има услов за обложување 40x, што сè уште е во рамките на индустрискиот стандард. Веб-страницата бара од играчите да го обложуваат бонусот плус износот на депозитот 40x пред да ги уплатат своите добивки. Значи, ако вашиот бонус за депозит е 10 евра, мора да обложите 400 евра пред да побарате повлекување. Ве молиме имајте предвид дека максималниот облог со користење на бонусот за повторно вчитување е 3 €.

Додека продолжувате да ги насочувате барањата за обложување, запомнете дека бонусот важи само 5 дена. Идеално, CasinoRank би претпочитал подолга временска рамка, имајќи предвид дека бонусот има услов за обложување 40 пати.

И на крај, онлајн слотови придонесуваат 100% во исполнувањето на барањата за обложување. Друго онлајн казино игри а насловите на дилерите во живо придонесуваат со 5%. Тоа е прифатливо бидејќи повеќето казина би го ограничиле придонесот за играта на слотови.

Најнови вести

Прагматичното играње открива голем пад на бас врз основа на нејзината популарна серија на слотови
2023-09-28

Прагматичното играње открива голем пад на бас врз основа на нејзината популарна серија на слотови

Вести