Вести

February 12, 2024

Топ нови онлајн слотови: Ааруполис, Гномови и џинови, Полноќна жед, Тупаница на уништување

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer

Ги барате најдобрите нови онлајн слотови на неделата? Имаме уште еден возбудлив преглед на врвни игри за 9 февруари бидејќи ги претставуваме најновите изданија од Hacksaw Gaming, Tom Horn Gaming и многу повеќе.

Топ нови онлајн слотови: Ааруполис, Гномови и џинови, Полноќна жед, Тупаница на уништување

Ааруполис

Го започнуваме нашиот редовен преглед на најдобрите нови онлајн слотови оваа недела со Aarupolis од Tom Horn Gaming. Тоа е супер научно-фантастична слика за класичниот слот со египетска тема, кој има прогресивен мултипликатор и бесплатни вртења.

Гноми и џинови

Следно, ги разгледуваме Gnomes & Giants од Петар и синови. Освојте до 10.000 пати во еден од највозбудливите слотови на тема бајки во 2024 година.

Полноќна жед

Midnight Thirst е најновото дополнување на Max Win Gaming во опсегот на слотови Dead Spins. Завршете ја лентата за напредок секогаш кога ќе постигнете загубен спин и активирајте девет бесплатни вртења додека играте 1.024 начини за победа.

Тупаница на уништување

Го заокружуваме нашиот изглед на најдобрите нови онлајн слотови оваа недела со Fist of Destruction од Hacksaw Gaming. Победи до 10.000 пати во оваа битка на црвено-сините тимови.

Запомнете, можете да ги пробате сите наши врвни нови слотови бесплатно токму овде на VegasSlotsOnline. Само кликнете на линковите подолу за да започнете.

За повеќе возбудливи игри, погрижете се да ја посетите нашата страница со Нови онлајн слотови.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
За

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

CogniPlay открива нова ера во онлајн наградните игри и платформите за социјални игри
2024-05-16

CogniPlay открива нова ера во онлајн наградните игри и платформите за социјални игри

Вести