Вести

October 3, 2023

Соберете ја промоцијата на Cashback 15% секој вторник во казиното Wizebets

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Дали барате ново онлајн казино со возбудлив неделен бонус? Wizebets е страница за коцкање од 2022 година со низа бонуси и промоции, вклучувајќи ја понудата за добредојде од 100 долари и Cashback 15%. Значи, што е промоцијата на Cashback 15% и како можете да ја побарате? Продолжете да читате за да ги откриете целосните детали!

Соберете ја промоцијата на Cashback 15% секој вторник во казиното Wizebets

Што е Cashback 15% промоција?

Cashback 15% е јасен бонус за разбирање. Во основа, тоа е враќање на вашите неделни загуби во казиното. Wizebets ќе ви дава бонус за враќање на готовина од 15% секој вторник за загуби регистрирани помеѓу понеделник 00:00 до недела 23:59 UTC. На играчите не им треба уникатен код за да ја побараат оваа награда.

Подолу е како да ја побарате наградата:

  • Најавете се на вашата сметка на Wizebets.
  • Отворете ја благајната и направете депозит средства користејќи го опции за плаќање.
  • Играјте го вашиот омилен казино игри од понеделник до недела.
  • Прифатете го неделниот бонус на вашиот профил во вторник.

Значи, да претпоставиме дека сте играле со 500 долари во текот на целата недела. Во тој случај, Wizebets ќе ве награди со 15% од износот, што е 75 долари. Овој бонус за враќање на готовина што не може да се повлече е само за играње на ново онлајн казино.

Одредби и услови на понудата за враќање на готовина 15%

Како и сите бонуси на казиното, Cashback 15% има T&C кои регулираат како да се користи. Прво, казиното вели дека овој бонус е достапен за барање од сите регистрирани членови. Значи, ако се регистрирате денес, сепак ќе ги исполнувате условите за промоцијата следната недела.

Исто така, Wizebets вели дека промоцијата има услов за превртување на 3 пати неделен бонус и депозитот, кој е прилично пријателски ако прашате CasinoRank. Ќе треба само да обложите 300 долари за да го добиете целосниот бонус за враќање на готовина.

Подолу се дадени дополнителните услови за Cashback 15% понуда:

  • Максималниот облог за обложување е 0,20 долари.
  • Минимумот бонус за враќање на готовина износот е 5 долари.
  • Играчите од Хрватска, Босна и Херцеговина, Грузија, Тунис, ОАЕ, Ерменија, Малезија, Аргентина, Перу и Индонезија не можат да бараат награда.
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

CogniPlay открива нова ера во онлајн наградните игри и платформите за социјални игри
2024-05-16

CogniPlay открива нова ера во онлајн наградните игри и платформите за социјални игри

Вести