Вести

June 7, 2023

Најдобрите бонуси за добредојде на Skrill за прибирање во нови казина во јуни 2023 година

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Секој месец, NewCasinoRank секогаш бара да ви помогне да ги најдете најдобрите бонуси за добредојде. Во јуни, тимот тргна да открие нови казина кои нудат неверојатни бонуси за депозит Skrill што не треба да ги пропуштите.

Најдобрите бонуси за добредојде на Skrill за прибирање во нови казина во јуни 2023 година

Но, пред да ги наведете наградите, од витално значење е да ве потсетиме да ги користите овие бонуси исклучиво за рекреативни цели. Избегнувајте да ги бркате барањата за обложување, надевајќи се дека ќе добиете исплата, бидејќи тоа може да биде контрапродуктивно за вашата банка.

1.000 € + 50 бесплатни вртења во казиното X1

X1 казиното е нова онлајн казино страница што прифаќа гејмери ​​од 2022 година. Тоа е безбедна и безбедна локација за игри со лиценца Курасао и голем број на сигурни опции за плаќање, вклучувајќи го и Скрил. Така, казиното пречекува нови членови со 100% до 1.000 евра бонус за натпревар плус 50 бесплатни вртења. Играчите можат да го користат само бонус за бесплатни вртења на слотот Cazino Cosmos од Yggdrasil Gaming.

Но, пред да го побарате овој бонус во X1 казино, гејмерите мора да депонираат најмалку 10 евра користејќи Skrill на кој било квалификуван начин на плаќање. Исто така, максималниот облог со користење на бонусот е 5 евра и мора да го исполните условот за обложување од 40 пати пред да ги искеширате добивките од бонусот. 

Бонус за натпревар од 100 евра на Race Casino

Race Casino е локација за коцкање од 2020 година во сопственост на L&L Europe Limited. Новото казино има акредитација од властите за лиценцирање во Обединетото Кралство, Малта и Шведска. Возбудливо, тоа е платено-n-play казино, што значи дека играчите треба само да направат депозит и да почнат да играат.

На Казино трка, ќе добиете бонус за натпревар од 100% до 100 евра за да ја започнете вашата авантура со достапните казино игри. Сепак, овој бонус е достапен само за играчи од ОК, Шведска, Ирска, Индија, Данска, Јужна Африка и Нов Зеланд.

Подолу се условите за бонус:

  • Бонусот за депозит има услов за обложување 40 пати.
  • Бонусот важи 30 дена.
  • Само слотови придонесуваат за исполнување на барањата за обложување.
  • Максималниот облог за бонус е 5 евра.

Бонус за натпревар од 300 евра на казиното Арлекин + 10 бесплатни вртења

Казиното Арлекин е локација за коцкање од 2021 година во сопственост на Mountberg BV Казиното е легално во Курасао и е познато по својот широк избор на начини на плаќање и игри.

На Казино Арлекин, новите гејмери ​​добиваат шарена награда за добредојде од 100% до 300 евра плус 10 бесплатни вртења на Herlequin Carnival од Nolimit City. Алтернативно, можете да се одлучите за 150 бесплатни вртења на истиот слот, при што секое вртење има вредност од 0,20 €.

Интересно, ова бонус за добредојде нема барања за обложување. Да, можете да продолжите да ги повлекувате сите добивки што ги добивате од бонусот за депозит. Максималниот бонус е 5 евра, а наградата истекува за 20 дена. Не ја пропуштајте оваа шанса!

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

CogniPlay открива нова ера во онлајн наградните игри и платформите за социјални игри
2024-05-16

CogniPlay открива нова ера во онлајн наградните игри и платформите за социјални игри

Вести