Вести

June 27, 2023

Казиното CrazyFox гарантира лукав дневен бонус за враќање на готовина за сите

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Секогаш има нешто возбудливо за приклучување на нови онлајн казино сајтови. Покрај обезбедувањето на некои од најдобрите бонуси за добредојде, овие казина имаат и одлични програми за задржување играчи. Добар пример е дневната награда за враќање на готовина до 20% во CrazyFox. Со овој бонус, сигурно ќе имате нешто во вашата рамнотежа за да го започнете денот во казиното. Дали сакате да дознаете повеќе за бонусот? продолжи да читаш!

Казиното CrazyFox гарантира лукав дневен бонус за враќање на готовина за сите

Колкав е дневниот поврат на готовина до 20% во казиното CrazyFox?

CrazyFox знае дека е потребно повеќе од само обезбедување на висококвалитетни игри за играчите да прават дневни депозити и да играат. Како такво, казиното им нуди на сите свои членови a бонус за враќање на готовина кој може да достигне 20% секој ден. Сè што е потребно е да направите депозит, потоа да играте и да изгубите облог за да добиете дел од вашите загуби следниот ден. Зарем тоа не е лудо?

Но, тоа не е сè за овој бонус за враќање на готовина. Вашата стапка на враќање на готовина ќе се зголеми според големината на вашите депозити. Минималниот процент на враќање на готовина е 10%, кој е достапен за сите играчи кои ги исполнуваат условите. Поголемите депозити можат да ви доделат бонус за враќање на готовина до 20%.

Подолу се процентот на поврат на готовина:

 • 10% враќање на готовина: 44 € до 999 €
 • 11% враќање на готовина: од 1.000 до 1.199 евра
 • 12% враќање на готовина: 1.200 € до 1.599 €
 • 13% враќање на готовина: од 1.600 до 1.999 евра
 • 14% враќање на готовина: 2.000 евра до 2.999 евра
 • 15% враќање на готовина: 3.000 евра до 3.999 евра
 • 16% враќање на готовина: 4.000 евра до 4.999 евра
 • 17% враќање на готовина: 5.000 евра до 5.999 евра
 • 18% враќање на готовина: 6.000 евра до 7.999 евра
 • 19% враќање на готовина: 8.000 евра до 9.999 евра
 • 20% враќање на готовина: 10.000 евра и повеќе.

Значи, под претпоставка дека сте направиле депозит од 10.000 евра во регулирани нови казино сајт да се квалификувате за бонусот за враќање на готовина од 20%. Во тој случај, казиното ќе ве награди со 2.000 евра како бонус за враќање на готовина што не може да се повлече.

Барања за обложување и други услови

Експертскиот тим на NewCasinoRank секогаш е заинтересиран за бонусните услови пред да ви препорача нешто. По депонирањето пари преку достапни опции за плаќање, CrazyFox ќе го кредитира бонусот за враќање на готовина на вашата сметка следниот ден во 00:01 UTC. Запомнете, нема да го добиете бонусот ако вашата вкупна загуба е помала од 40 евра.

Што се однесува до условот за обложување, играчите мора да го обложат бонусот за враќање на готовина 3 пати пред да ги уплатат сите акумулирани добивки. На пример, ако наградата за враќање на готовина е 100 евра, мора да обложите 300 евра за да се квалификувате за исплата.

И на крај, бонусот за враќање на готовина останува валиден 3 дена откако ќе го добиете на вашата сметка. Исто така, бонусот важи 7 дена по неговото активирање.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

CogniPlay открива нова ера во онлајн наградните игри и платформите за социјални игри
2024-05-16

CogniPlay открива нова ера во онлајн наградните игри и платформите за социјални игри

Вести