Вести

June 20, 2023

Добијте до 100 бесплатни вртења на секој депозит во вторник во казиното Stay

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Кога барате ново казино за приклучување, мора да ги знаете бонус пакетите за лојални играчи. И никогаш не можете да погрешите ако се придружите на Stay Casino, локација за коцкање од 2021 година регулирана во Курасао. Оваа веб-локација ги поздравува новите гејмери ​​со бонус за добредојде од 5.000 долари пред да ги расипе со неделни стимулации. Оваа статија ќе ве запознае со 100-те неделни бесплатни вртења на Казиното и зошто ова е бонусот прилагоден за вас.

Добијте до 100 бесплатни вртења на секој депозит во вторник во казиното Stay

Кој е бонусот за бесплатни вртења во вторник на Stay Casino?

Казино Stay знае дека работните денови може да бидат тешки за коцкарите, особено откако ќе искористат значителен дел од нивните сметки во текот на викендот. Ова регулирани нови казино сајт им нуди на сите регистрирани играчи на платформата шанса да бараат до 100 бесплатни вртења секој вторник. Тоа е неделна шанса што никогаш не треба да ја пропуштите!

Но, постои финта! Играчите на Stay Casino мора да депонираат пари користејќи го достапни опции за плаќање пред да го побарате овој бонус за бесплатни вртења. Направете депозит и добијте го следново:

  • Депонирајте од 30 до 40 евра и освојте 25 бесплатни вртења.
  • Депонирајте од 50 до 99 евра и освојте 50 бесплатни вртења.
  • Депонирајте 100 евра или повеќе и освојте 100 бесплатни вртења.

Барања за квалификација и обложување на играта

Како и другите онлајн казино бонуси и промоции, овој бонус за бесплатни вртења има ситно печатење што играчите мора да го прочитаат и разберат. Прво, овој бонус за депозит е недостапен за играчи од Финска и Шведска.

Покрај тоа, играчите можат да ги користат бесплатните вртења исклучиво на Bonanza Billion или Gold Rush со Џони Кеш од BGaming. Од истрагите на NewCasinoRank, двата слота нудат натпросечен RTP (враќање на играчот) од 96% и 96,08%, соодветно. Но, запомнете дека дури и 0,01% работ на куќата е доволен за да ве натера да изгубите на долг рок.

Во меѓувреме, бонусот има услов за обложување 40 пати, што е сосема разумно. Ова значи дека мора да ги обложите добивките од бесплатно вртење со оваа стапка пред да побарате исплата. На пример, ако освоите 100 долари од бонусните вртења, мора да обложите 4.000 долари пред да ги искеширате вашите 100 долари.

Други услови за бонус вклучуваат:

  • Играчите мора да ги користат бесплатните вртења во рок од 7 дена.
  • Бонусот е отворен во вторник по шест успешни депозити.
  • Наградата може да ја барате само еднаш неделно.

Ова е еден од најдобрите бонуси за слободен спин можете да најдете на интернет. Условите за бонус се реални и јасни, зголемувајќи ги вашите шанси за исплата. Но, не се надевајте на исплата бидејќи слотови се главно игри базирани на среќа. Наместо тоа, искористете ги бесплатните вртења во вторник за да се забавувате и да научите како функционираат игрите.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

CogniPlay открива нова ера во онлајн наградните игри и платформите за социјални игри
2024-05-16

CogniPlay открива нова ера во онлајн наградните игри и платформите за социјални игри

Вести