Вести

May 10, 2023

Бонуси за добредојде во казино за корисници на PayPal

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

PayPal е меѓу најдоверливите опции за плаќање за инстант депозити и повлекувања во казино. Но, колку и да е добро, некои нови онлајн казина може да ги ограничи играчите да бараат бонус за добредојде откако ќе направат депозит во PayPal. За среќа, CasinoRank е тука да ви помогне да ископате некои фантастични бонуси за добредојде на PayPal. Значи, размислете за овие пакети за добредојде ако планирате да се приклучите на казино на PayPal. 

Бонуси за добредојде во казино за корисници на PayPal

100% до 100 евра во казино Европа

Казино Европа нуди играчи до 2.400 евра во а натпревар бонус за депозит за едноставно пријавување и правење депозит во PayPal. Како нов играч, онлајн казиното ќе ве награди со бонус за депозит од 100% до 100 евра, удвојувајќи го вашиот депозит веднаш. Потоа, ќе го добиете салдото за следната година откако ќе го направите вашиот прв месечен депозит. 

Играчите мора да го исполнат условот за обложување од 30 пати за да обезбедат фер игра пред да го исплатат бонусот и сите добивки. Ова значи дека мора да обложите 3.000 евра за да ја повлечете целата сума на бонусот. 

Подолу се дадени дополнителните услови за овој PayPal пакет за добредојде:

  • Месечниот бонус за депозит има XM5YTB3 промотивен код.
  • Гејмерите мора да го исполнат условот за обложување 30 пати за месечниот бонус.
  • Играчите кои користат GBP нема да добиваат бонуси.
  • Минималниот квалификуван депозит е 10 евра.

До 1.000 евра во Queen Play

Ако големината на бонусот е на врвот на вашата листа, размислете за овој пакет за добредојде во Queen Play. Сајтот за коцкање пречекува нови патрони со до 1.000 евра на нивните први четири депозити со вистински пари. Веб-страницата, исто така, го засладува договорот со 200 бесплатни вртења доделени на четири еднакви рати. Новите играчи мора да депонираат најмалку 10 евра користејќи PayPal или која било прифатлива опција за плаќање за да се квалификуваат.

Еве ја структурата на бонусот за добредојде на казиното Queen Play:

  • Прв депозит: 100% до 250 € + 50 бесплатни вртења.
  • Втор депозит: 50% до 300 € + 50 бесплатни вртења.
  • Трет депозит: 60% до 200 € + 50 бесплатни вртења.
  • Четврти депозит: 75% до 250 € + 50 бесплатни вртења.

Имајте предвид дека гејмерите мора да го обложуваат бонусот на натпреварот во рок од 21 ден од неговото активирање или ќе ја изгубат наградата. Исто така, мора да го исполните условот за обложување 35 пати пред да ги повлечете добивките од бонус. 

Mansion's 100% до 500 долари

Mansion Casino ги поздравува новите потписници со стандарден пакет за добредојде и висок бонус. Ако сте секојдневен играч, веб-локацијата ќе ве награди со до 500 долари бонус пари откако ќе депонирате најмалку 20 долари. Мора да го побарате бонусот во рок од 15 дена од регистрацијата и да го исполните условот за обложување 20 пати.

Минималниот депозит за високиот бонус е 1.000 долари, а играчите можат да освојат до 5.000 долари. Мора да ја побарате наградата во рок од 15 дена од поставувањето на сметката и да го исполните условот за обложување 15 пати. Максималната победа за обичните и високите бонуси е 5.000 и 50.000 долари, соодветно. 

Ова се некои врвни нови бонуси за казино за нови играчи овој месец. Не заборавајте да ги прочитате и разберете условите за бонус пред да се посветите на било што.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

CogniPlay открива нова ера во онлајн наградните игри и платформите за социјални игри
2024-05-16

CogniPlay открива нова ера во онлајн наградните игри и платформите за социјални игри

Вести