Winnerz New Casino Преглед

Age Limit
Winnerz
Winnerz is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
Trustly
Total score7.0
Добрите
+ Добивки без данок
+ Дневен Cashback
+ Инстант повлекувања

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2022
ЈазициЈазици (4)
Англиски
Естонски
Руски
Фински
БонусиБонуси (8)
High Roller бонус
Reload бонусБез обложувачки бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Депозит бонус
Кешбек бонус
Неделен бонус
ВалутиВалути (1)
Евра
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (3)
Естонија
Ирска
Финска
ИгриИгри (15)
Crazy Time
Deal or No Deal Live
European Roulette
First Person Baccarat
First Person Blackjack
French Roulette Gold
Gonzo's Treasure Hunt
Infinite Blackjack
Lightning Roulette
No Commission Baccarat
БакараБлек ЏекКрепсРулет
Слотови
ЛиценциЛиценци (1)
Estonian Tax and Customs Board
Методи за депозитМетоди за депозит (1)
Trustly
СофтверСофтвер (23)
Amatic Industries
BTG
Betsoft
Blueprint Gaming
Elk Studios
Fantasma Games
Gamomat
Hacksaw Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Play'n GO
Playson
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

За Winnerz

Winnerz е New Casino основана во 2022 и е наведена со novcasinorank-mk.com од 19.09.2022 . Овој New Casino веќе стекна вистинско име во индустријата, а подолу ќе разгледаме за што се работи.

Winnerz оценува 7 од 10 врз основа на целокупното корисничко искуство на казиното, бонусите, бројот на понудени игри, прифатените плаќања и други фактори.

Игри понудени на Winnerz

novcasinorank-mk.com ги фаворизира Winnerz за неговите New Casino бонуси. Овој New Casino нуди многу видови популарни и возбудливи игри како што се Бакара, Крепс, Блек Џек, Рулет и многу други.

Софтвери достапни на Winnerz

Овие популарни игри на New Casino им се донесени на играчите од некои од најдобрите производители на iGaming во казино индустриите. Софтверите за коцкање што ги поддржуваат игрите на казиното вклучуваат имиња како што се Betsoft, Quickspin, Thunderkick, Microgaming, NetEnt , за да наведеме неколку.

Прифатени методи на депонирање на Winnerz

Играчите на Winnerz можат да изберат од избор на начини за депонирање пари пред да играат.

Бидејќи казиното е популарно во земји како што се , меѓу другото, Winnerz прифаќа главни методи на депозит како , како и Visa и Mastercard.

Зошто да играте во Winnerz ?

Иако Winnerz е прилично нов во бизнисот, тие се тука да останат. Фановите на казино избираат Winnerz поради нивните иновативни начини и модерна технологија.

Winnerz е безбедносен New Casino кој е темелно истражен од CasinoRank. На novcasinorank-mk.com ги оценуваме и прегледуваме само лиценцираните New Casino .

Играчите можеби имаат некои прашања или можеби ќе сакаат да дознаат повеќе за одговорното играње. Ве молиме посетете ги следните веб-локации за помош или повеќе информации.