Playerz New Casino Преглед

Age Limit
Playerz
Playerz is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority
Total score7.7
Добрите
+ Наградувана компанија
+ Pay N Play Финска
+ 1800+ игри

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2021
ЈазициЈазици (3)
Англиски
Норвешки
Фински
БонусиБонуси (8)
Бесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за лојалност
Бонус за пријавувањеБонус кодови
Кешбек бонус
Неделен бонус
Роденденски бонус
ВалутиВалути (8)
Јужноафрикански ранд
Американски долари
Евра
Индиски рупии
Исландски крон
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Видови поддршкаВидови поддршка (3)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
Телефонска поддршка
ДржавиДржави (8)
Јужна Африка
Индија
Ирска
Канада
Малта
Нов Зеланд
Норвешка
Финска
ИгриИгри (15)
ЛиценциЛиценци (1)
Malta Gaming Authority
Методи за депозитМетоди за депозит (18)
Apple Pay
AstroPay
Bank transfer
CLICK2PAY
Credit CardsDebit Card
E-wallets
EcoCard
Instant Bank
Jeton
MaestroNeteller
Nordea
Paysafe CardSkrillVisa
Visa Electron
Zimpler
СофтверСофтвер (10)
Big Time Gaming
Evolution GamingEzugi
Gamomat
MicrogamingNetEnt
Play'n GO
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Yggdrasil Gaming

За Playerz

Playerz е New Casino основана во 2021 и е наведена со novcasinorank-mk.com од 21.12.2021 . Овој New Casino веќе има вистинско име за себе во индустријата, а подолу ќе разгледаме за што се работи.

Playerz оценува 7.7 од 10 врз основа на целокупното корисничко искуство на казиното, бонусите, бројот на понудени игри, прифатените плаќања и други фактори.

Игри понудени на Playerz

novcasinorank-mk.com ги фаворизира Playerz за неговите бонуси од 50FS New Casino . Овој New Casino нуди многу видови популарни и возбудливи игри како што се Карибски Студ, Бакара, Сик Бо, Блек Џек, Крепс и многу други.

Софтвери достапни на Playerz

Овие популарни игри на New Casino им се донесени на играчите од некои од најдобрите производители на iGaming во казино индустриите. Софтверите за коцкање што ги поддржуваат игрите на казиното вклучуваат имиња како што се Ezugi, Evolution Gaming, Yggdrasil Gaming, Microgaming, NetEnt , за да наведеме неколку.

Прифатени методи на депонирање на Playerz

Играчите на Playerz можат да изберат од избор на начини за депонирање пари пред да играат.

Бидејќи казиното е популарно во земји како што се , меѓу другото, Playerz прифаќа главни методи на депозит како Skrill, Bank transfer, Debit Card, Paysafe Card, Neteller , како и Visa и Mastercard.

Зошто да играте во Playerz ?

Иако Playerz е прилично нов во бизнисот, тие се тука да останат. Фановите на казино избираат Playerz поради нивните иновативни начини и модерна технологија.

Playerz е безбедносен New Casino кој е темелно истражен од CasinoRank. На novcasinorank-mk.com ги оценуваме и прегледуваме само лиценцираните New Casino .

Играчите можеби имаат некои прашања или можеби ќе сакаат да дознаат повеќе за одговорното играње. Ве молиме посетете ги следните веб-локации за помош или повеќе информации.