Pin-Up Casino New Casino Преглед

Age Limit
Pin-Up Casino
Pin-Up Casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao
Total score8.7
Добрите
+ Повлекувања во рок од 24 часа
+ Разговор во живо 24/7
+ Мобилен пријателски дизајн
+ Широк спектар на врвни провајдери за игри

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2016
ЈазициЈазици (9)
Азербејџански
Англиски
Германски
Казахстански
Португалски
Руски
Турски
Украински
Шпански
БонусиБонуси (10)
Бесплатни спинови
Бонус за бесплатни пари
Бонус за добредојде
Бонус за лојалност
Бонус за натпревар
Бонус за пријавување
Депозит бонус
Кешбек бонус
Неделен бонус
Роденденски бонус
ВалутиВалути (14)
Азербејџански манати
Аргентински пезоси
Бразилски реали
Бугарски лева
Евра
Индонезиски рупии
Казахстански тенгес
Колумбиски пезоси
Молдавски леу
Полски злоти
Руски рубли
Турски лири
Узбекистан сом
Украински гривни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (10)
Азербејџан
Бразил
Индија
Казакстан
Перу
Русија
Турција
Узбекистан
Украина
Чиле
ИгриИгри (21)
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (18)
СофтверСофтвер (42)
1x2Gaming
Amatic Industries
BGAMING
Belatra
Betsoft
Booming Games
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
Habanero
Igrosoft
Iron Dog Studios
Microgaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Revolver Gaming
Spigo
Spinmatic
Spinomenal
TVBET
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Wazdan
World Match
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

About

Пин-ап е онлајн казино која е основана во 2016 година. Таа е во сопственост на Carletta NV компанија која е целосно регистрирана и со седиште во Курасао. За релативно ново онлајн казино, има широк спектар на игри вклучувајќи слотови и игри на маса. Некои од овие игри имаат различни варијанти. Без оглед на уредот што го користите за пристап до интернет, вие сте во добра позиција да играте на Pin-Up казино. Можете да се најавите преку вашиот прелистувач и играјте веднаш или преземете апликацијата и инсталирајте ја на вашиот мобилен уред. Казиното еволуираше пријатно и сега нуди играње во живо исто така.

Pin-Up Casino

Games

Разновидноста на игри понудени на Pin-Up Casino е импресивна. Има бројни слотови игри, вклучувајќи популарни наслови како Book of Dead, Jurassic Park, Narcos, Ruby и Game of Thrones. Постојат и разни игри на маса како рулет , блек џек , Карибите Студ и Тексас држете ги меѓу другите. Казиното често го ажурира својот каталог со нови игри.

Withdrawals

Повлекувањето од казиното е исто толку лесно, со над десет достапни методи. Методите на повлекување се во голема мера слични на методите за депонирање. Всушност, бар MultiBanco, сите други начини на депозит може да се користат за да се повлекуваат средства. За тој пропуст, Yandex пари е вклучен и како метод за повлекување. Флексибилноста исто така го прави погодно да се игра на Pin-up казино.

Bonuses

Пин-ап казиното е дарежливо за играчите кои играат на платформата уште од самиот почеток. Казиното нуди а бонус за добредојде до 500 евра кои играчите можат да ги користат за да се обложуваат на различни игри. Има и 250 бесплатни вртења и џекпот на час што е отворен за сите.

Languages

Пин-ап казиното им овозможува на играчите од различни јурисдикции да играат во него со менување на јазиците на кои е достапно. Англиски е главниот јазик кога ќе слетате на страницата, но можете да го изберете вашиот јазик пред да започнете да играте. Ова може лесно да се направи од паѓачкото мени- шпанскиDeutsch , руски итн

Software

Од игрите понудени во казиното, лесно може да се забележи дека Pin-up работи со најдобрите провајдери во индустријата. Нето Ент , Microgaming и Играј 'n Go, кои се меѓу најпопуларните даватели на казино игри, создадоа добар број на Pin-Up казино игри. Други вклучуваат Црвен тигар, Игрософт, Платипус и Пари игра .

Support

Поддршката за Pin-Up казино лесно го означува полето „високо препорачано“. Разговор во живо , најлесниот начин да се постигне поддршка, е достапен деноноќно. Поддршката може да се постигне и преку е-пошта во секое време од денот. Добрата работа е што играчите можат да пристапат до поддршка преку кој јазик сакаат.