Новиот преглед на бонус National

NationalResponsible Gambling
CASINORANK
9.1/10
БонусБонус $1.000 + 100 бесплатни вртења
Табла за најдобар играч
Чист дизајн
Повеќејазично казино
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Табла за најдобар играч
Чист дизајн
Повеќејазично казино
National is not available in your country. Please try:
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
Bonuses

Bonuses

Новите членови го започнуваат своето искуство во Националното казино со 100% бонус до 100 ЕУР или УСД, плус 100 бесплатни вртења за Авалон: Изгубеното кралство. Кога ќе го направат својот втор депозит, добиваат бонус од 50% до 200 ЕУР или УСД и 50 бесплатни вртења за Џони Кеш. Уште повеќе, казиното нуди ВИП програма со девет нивоа. Секој пат кога некој член напредува на ниво, тие добиваат награда.

Депозит бонусДепозит бонус
+4
+2
Затвори
Games

Games

Националното казино е дом на стотици најпопуларни игри на денешницата. Играчите можат да си ја пробаат среќата во Arcade Bomb, Atlantic Wilds, Book of Cats и многу други игри со видео слот. За игри на маса, има десетици блек џек варијанти како што се европски Блек Џек. Во меѓувреме, изборот на рулети вклучува американски, европски и француски рулет.

Software

И покрај тоа што е релативно ново казино, National Casino веќе може да се пофали со партнерства со некои од најплодните и најценетите развивачи на софтвер за казино во индустријата. Тие вклучуваат познати имиња како што се Play'n GO, Yggdrasil и Playson. Други програмери со присуство во National Casino се Golden Hero, Spinomenal, Tom Horn, Felix Gaming, iSoftBet, GameArt и повеќе.

Payments

Payments

Што се однесува до банкарството, National нуди различни сигурни начини на плаќање за брзи и сигурни депозити и повлекувања. Играчите можат да вршат трансакции преку опции како [ Visa, MasterCard, Neteller .

Deposits

Членовите можат да ги финансираат своите сметки во Националното казино преку оригинал кредитни трансфери или пренос на плаќање преку Visa или Mastercard. Депозити преку банкарски или жичен трансфер и е-паричници како Neteller, Скрил, Јетон, и ecoPayz се исто така прифатени. Други опции за депозит вклучуваат платформи за плаќање преку Интернет, како што се Perfect Money и Interac. Националното казино наметнува минимален износ на депозит од 20 €.

VisaVisa
+5
+3
Затвори

Withdrawals

На казиното методи на повлекување се разновидни како и методи на депонирање. Играчите исто така може да користат банкарски или жичен трансфер, е-паричници или средства за плаќање преку Интернет за да ги повлечат своите добивки. Во зависност од методот на повлекување што го користи членот, тој или таа може да очекува дека времето на обработка ќе биде моментално или да трае неколку дена.

Глобална достапност

Глобална достапност

Земји

+154
+152
Затвори

Валути

Американски долариUSD
+30
+28
Затвори

Languages

Играчите во различни региони во светот можат играјте ги игрите на казиното и навигирајте ја страницата во нивните мајчин јазик. Достапно е во неколку англиски варијанти, вклучувајќи британски, канадски, австралиски и новозеландски англиски. Европските играчи можат да избираат од јазици како што се германски, француски, шпански, грчки, чешки, португалски и полски. Азија е исто така претставена бидејќи казиното е достапно на јапонски и хинди.

Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

National има висока оцена за 9.1 и работи од 2020 . Со други зборови, нивната безбедност и уживање во игрите се докажани со текот на времето. Со сигурност го препорачуваме National како доверливо онлајн казино. Може да се чувствувате безбедно играјќи во National поради нивниот широк опсег на методи за депонирање, разновидниот избор на игри и силната репутација.

Лиценци

Security

Безбедноста и безбедноста се на врвот на приоритетната листа на National . Казиното е лиценцирано и регулирано, што му овозможува да прифаќа играчи ширум светот. Покрај тоа, веб-страницата е шифрирана со SSL за да се осигура дека вашите лични и финансиски информации се секогаш безбедни.

Responsible Gaming

National исто така промовира одговорно коцкање меѓу своите клиенти. Веб-страницата обезбедува безбедни алатки за коцкање, како што се ограничувања за депозити и тајм-аут за сесии за да им помогне на играчите да управуваат и да уживаат во искуството со игри. National обезбедува брзи контакти со проблематичните организации за коцкање доколку некој играч сака да побара стручна помош.

About

About

Откако се здоби со лиценца за игри од Управата за игри на Курасао во 2018 година, Националното казино е прилично ново во светот на iGaming. И покрај својата младост, оваа TechSolutions Group работеше онлајн казино нуди вртоглава низа игри и придобивки за новите и стручните коцкари. Националното казино содржи стотици возбудливи и забавни игри, кои може да се играат на компјутер и мобилен, од најреномираните програмери во индустријата.

Кратки факти

Година на основање: 2020

Account

Регистрирањето сметка е релативно едноставно на National . Посетете ја страницата National и следете ги чекорите за регистрација со обезбедување на бараните информации. Откако сметката е активна, депонирајте минимален износ и истражете ја обемната библиотека на игри.

Support

Персоналот за поддршка на Националното казино е достапен за играчите – членови и потенцијални членови – 24 часа на ден, 7 дена во неделата. За брзи одговори на прашања, грижи и повратни информации, играчите можат да ја користат услугата за разговор во живо. Тие исто така може да испратат порака преку е-пошта и можат да бидат сигурни дека ќе одговорат навреме.

Разговор во живо: Yes

Tips & Tricks

Пред да играте игри со вистински пари на National , секогаш одвојувајте пари за коцкање. Ова треба да биде сума што можете удобно да ја изгубите. И што е најважно, избегнувајте бркање загуби. Во меѓувреме, идентификувајте ги игрите што сакате да ги играте пред да ги истражите давателите на игри. Секогаш избирајте игри од доверлив провајдер со позитивни критики меѓу играчите и силна репутација во индустријата. Сигурен нов сајт за коцкање треба да понуди широк спектар на игри, вклучувајќи ги вашите омилени наслови и нови изданија. Проверете Слотови, Блек Џек, Рулет, Покер за некои одлични опции.

Promotions & Offers

National има атрактивни промоции и понуди. Благодарение на ова, новите играчи на онлајн казино можат да имаат возбудливо искуство. Вреди да се забележи дека зделките National се прикачени на одредбите и условите. Значи, пред да прифатите каква било понуда, од клучно значење е темелно да ги разгледате условите за бонус. Тоа е затоа што тие може да вклучуваат специфични барања за обложување што треба да се исполнат пред да се повлече личната награда.

Валути

Валути

Бидејќи Националното казино прифаќа разни валути, играчите од целиот свет можат да обложуваат користејќи ја монетарната единица на нивната земја. Членовите можат да избираат од евра, американски долари, швајцарски франци, јапонски јен, мексикански пезоси, индиски рупии, унгарски форинти, австралиски, канадски и новозеландски долари и многу повеќе. Покрај фиат валутите, National Casino прифаќа и криптовалути како што е биткоинот.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
За

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)