Новиот преглед на бонус Mr Play

Mr PlayResponsible Gambling
CASINORANK
7.52/10
БонусБонус $200 + 100 бесплатни вртења
Разиграно искуство со игри
700+ игри и растење
Дарежлив бонус за добредојде
Спортско обложување во игра
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Разиграно искуство со игри
700+ игри и растење
Дарежлив бонус за добредојде
Спортско обложување во игра
Mr Play is not available in your country. Please try:
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
Bonuses

Bonuses

Промоциите во казиното на Mr.play се многу дарежливи. Новите играчи добиваат 100% бонус за депозит на нивниот прв депозит, заедно со бесплатните вртења. Има и редовни промоции за постојните играчи, како и програма за лојалност која ги наградува играчите додека продолжуваат да се коцкаат во казиното. За евиденција, овие промоции се обврзани со барања за обложување.

Бонус за враќање на готовинаБонус за враќање на готовина
+1
+-1
Затвори
Games

Games

Делот за казино Mr.play може да се пофали со широк спектар на опции за коцкање. Обожавателите на казино игри имаат многу опции за сечење на жанрови како што се слотови, рулет, блек џек, бакара, покер итн. Кога станува збор за хардкор коцкари кои бараат автентично искуство во казино, делот за дилер во живо има рулет во живо, покер во живо, во живо блек џек, и така натаму.

Software

За да им даде на играчите вистински договор, Mr.play Casino соработува со сите реномирани добавувачи на софтвер за казино. Игрите во казиното ги обезбедуваат такви како NeoGames, NextGen Gaming, Playtech, 1×2 мрежа, Blueprint Gaming, Инспирирани игри, Microgaming, Big Time Gaming, Old Skool Studios, Pragmatic Play Ltd, Quickspin, Хабанеро и Том Хорн Гејминг.

Payments

Payments

Што се однесува до банкарството, Mr Play нуди различни сигурни начини на плаќање за брзи и сигурни депозити и повлекувања. Играчите можат да вршат трансакции преку опции како [ Credit Cards, Visa, MasterCard, Bank Transfer, Neteller .

Deposits

Операторот зад Mr.play разбира дека коцкарите сакаат флексибилно, безбедно и сигурно банкарство. Mr.play им овозможува на играчите да ги финансираат своите сметки користејќи е-паричници, кредитни картички, па дури и банкарски трансфери. Достапните начини на депозит вклучуваат PayPal, Euteller, MuchBetter, MasterCard, Skrill, VISA, Маестро, Neteller, ecoPayz, AstroPay, Interac, банкарски трансфер и Кларна, меѓу другите.

Withdrawals

За среќните добитници, повлекувањата се брзи и без стрес, за разлика од многу казина. Сè додека сметката е потврдена, не би требало да има проблем со повлекувањата на ова казино. Списокот на методи за повлекување вклучува PayPal, MuchBetter, Skrill, VISA, ecoPayz, Maestro, Neteller, Interac, Euteller, Bank Transfer, AstroPay, MasterCard и Klarna.

Глобална достапност

Глобална достапност

Земји

+125
+123
Затвори

Валути

Американски долариUSD
+5
+3
Затвори

Languages

Mr.play е меѓународно казино кое има за цел да им служи на играчи од сите региони. Од таа причина, компанијата инвестираше во повеќејазична веб-страница која поддржува неколку популарни јазици, на пример, различни варијанти на англиски, германски, арапски, норвешки, шведски, фински, француски и шпански. До лентата за поставки за јазикот може да се пристапи од главното мени.

+3
+1
Затвори
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Mr Play има висока оцена за 7.52 и работи од 2017 . Со други зборови, нивната безбедност и уживање во игрите се докажани со текот на времето. Со сигурност го препорачуваме Mr Play како доверливо онлајн казино. Може да се чувствувате безбедно играјќи во Mr Play поради нивниот широк опсег на методи за депонирање, разновидниот избор на игри и силната репутација.

Security

Безбедноста и безбедноста се на врвот на приоритетната листа на Mr Play . Казиното е лиценцирано и регулирано, што му овозможува да прифаќа играчи ширум светот. Покрај тоа, веб-страницата е шифрирана со SSL за да се осигура дека вашите лични и финансиски информации се секогаш безбедни.

Responsible Gaming

Mr Play исто така промовира одговорно коцкање меѓу своите клиенти. Веб-страницата обезбедува безбедни алатки за коцкање, како што се ограничувања за депозити и тајм-аут за сесии за да им помогне на играчите да управуваат и да уживаат во искуството со игри. Mr Play обезбедува брзи контакти со проблематичните организации за коцкање доколку некој играч сака да побара стручна помош.

About

About

Денес, Mr.play е меѓу најдобрите нови казина. Лансираше во 2017 година како казино пред да додаде спортска книшка во 2019 година. Потфатот е во сопственост на Marketplay LTD и управуван од Aspire Global International LTD, оператор на казино лиценциран во јурисдикција на Малта. Казиното е лиценцирано и во ОК и Ирска.

Mr Play

Кратки факти

Година на основање: 2017

Account

Регистрирањето сметка е релативно едноставно на Mr Play . Посетете ја страницата Mr Play и следете ги чекорите за регистрација со обезбедување на бараните информации. Откако сметката е активна, депонирајте минимален износ и истражете ја обемната библиотека на игри.

Support

Mr.play има една од најдобрите корисничка поддршка денес. Тимот е достапен на разговор во живо и е-пошта секој втор ден во неделата од 08:00 часот по средноевропско време до 00:00 часот по средноевропско време. За инстант повратни информации, опцијата за разговор во живо е најдобра. Покрај разговорот во живо и е-поштата, Mr.play има детален дел за помош и ЧПП.

Разговор во живо: Yes

Tips & Tricks

Пред да играте игри со вистински пари на Mr Play , секогаш одвојувајте пари за коцкање. Ова треба да биде сума што можете удобно да ја изгубите. И што е најважно, избегнувајте бркање загуби. Во меѓувреме, идентификувајте ги игрите што сакате да ги играте пред да ги истражите давателите на игри. Секогаш избирајте игри од доверлив провајдер со позитивни критики меѓу играчите и силна репутација во индустријата. Сигурен нов сајт за коцкање треба да понуди широк спектар на игри, вклучувајќи ги вашите омилени наслови и нови изданија. Проверете Слотови, Видео Покер, Блек Џек за некои одлични опции.

Promotions & Offers

Mr Play има атрактивни промоции и понуди. Благодарение на ова, новите играчи на онлајн казино можат да имаат возбудливо искуство. Вреди да се забележи дека зделките Mr Play се прикачени на одредбите и условите. Значи, пред да прифатите каква било понуда, од клучно значење е темелно да ги разгледате условите за бонус. Тоа е затоа што тие може да вклучуваат специфични барања за обложување што треба да се исполнат пред да се повлече личната награда.

Mobile

Mobile

Mr.play е одлична зделка за онлајн коцкарите кои бараат ново казино што вклучува обложувалница. Казиното е достапно како инстант игра и на десктоп и на мобилни прелистувачи и не бара никакви екстензии. Mr.play е исто така а мобилни казино, благодарение на платформата оптимизирана за мобилни телефони која најдобро одговара на коцкарите кои се во движење.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
За

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)